Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יקרה בישראל במקרה של רעידת אדמה?

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

למה למכור, חלק מהדירות באגף השני של הבניין עדיין קיימות, הם ימשיכו לגור שם כך.

אא''כ העירייה תעשה חסד עם כולם ותכריז מבנה מסוכן על הכל..

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי העמודים ספציפית , אבל יש הבדל בין בניין שיש לו 4 "עמודים" של ממ"דים אחד על השני + חדר מגרדות ופיר מעלית יצוק. 

בעזה ראו יפה את המדרגות שנותרו באויר אחרי שכל הבניין נפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, korola כתב:

בעזה ראו יפה את המדרגות שנותרו באויר אחרי שכל הבניין נפל.

בעזה הבנייה לרוב טרייה, כמעט ולא תראה בניינים מקום המדינה לעומת בניינים בארץ..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני? בוא נשאל שאלה אחרת: האם בעזה יש תקני בניה ופיקוח עליה? 

אני יודע, הישראלים אוהבים לצעוק "עולם שלישי" - אבל, במציאות, ישראל מדינה מסודרת. לפי מה שאני קורא כאן ובעוד מקומות - אני מתרשם שנושא הבניה מוסדר ומפוקח היטב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

אתה רציני? בוא נשאל שאלה אחרת: האם בעזה יש תקני בניה ופיקוח עליה? 

אני יודע, הישראלים אוהבים לצעוק "עולם שלישי" - אבל, במציאות, ישראל מדינה מסודרת. לפי מה שאני קורא כאן ובעוד מקומות - אני מתרשם שנושא הבניה מוסדר ומפוקח היטב.

אני לא מוצא את התמונה, אבל בסבב האחרון רצה תמונה מעזה עם בדיחה .. משהו כמו

"סיימתי לנקות הכל , נותרו לי רק המדרגות"  ובתמונה ראו רק את המדרגות של 3 קומות. 

עריכה: מצאתי 

image.thumb.png.3b6670c5ae64ac78bb751aaa53eae74f.png

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהתחילו לכתוב את  הספר עם תקן למדרגות, הפרק הבא מנהרות.

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד בית בדרך להריסה. הפעם קריית שמונה.

N12 - בשל חשש מקריסה: בניין בקריית שמונה פונה מדייריו (mako.co.il)

1716502318_.thumb.jpg.e82448b43a8490460bfcdb9f95afb15c.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שניים בבני ברק 

https://m.ynet.co.il/articles/b1pjw811qk?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=rss&utm_campaign=mivzakimnet

ממה שידוע לי הבניינים האלו כבר סגורים עם יזם על פינוי בינוי.

דיברתי היום עם מהנדס, הוא טוען שבשנים הקרובות יצוצו אלפי בניינים כאלה, כשהוא היה בלימודים לפני כעשור דיברו על זה הרבה..

לדבריו זה קורה בעיקר במקומות שהקרקע חולית ולא סלעית, הסדקים נוצרים כתוצאה משקיעות הקרקע שמתחת חלק מהבניין.

עריכה אחרונה על ידי איצי בר
  • מעניין 1

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי, וממה שאני רואה בחדשות ובבתים בצפון הארץ, עשרות בתים עלולים להפוך לערימות של בלוקים ועפר.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תידלוק לעליית מחירים

נראה שהולכים להיגרע ממצבת הדירות בארץ כמה עשרות אלפי דירות

אם המדינה תתעשת בזמן ותשחרר חסמים בירוקרטיים של פינוי בינוי ותמ"אות, אולי זה יגרום למצב הפוך, שדווקא יתווספו כמה עשרות אלפי דירות. חלמתי לרגע, תסלחו לי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, avargel כתב:

אם המדינה תתעשת בזמן ותשחרר חסמים בירוקרטיים של פינוי בינוי ותמ"אות, אולי זה יגרום למצב הפוך, שדווקא יתווספו כמה עשרות אלפי דירות. חלמתי לרגע, תסלחו לי

אתה לא חולם, זה הולך להיות פשוט זה לא יקרה בשנים הקרובות אלא כמו תמיד באיחור אופנתי של 20 שנה. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.9.2021 בשעה 08:54, lior2321 כתב:

חוץ מאיכות הבניה ונזקי הזמן ותחזוקה לקויה נחשפתי בזמן האחרון בכמה מבנים להריסה (פינוי בינוי) לתופעה יותר מדאיגה

ושם לא היו תסמינים, סדקים או התראות...פשוט נגיעה קטנה עם הכף ובנין שלם כמו מה שהיה שלשום נפל כמו מגדל קלפים.

אני מדבר על שיפוצים לא חוקיים או ללא ידע, דירות שחולקו ללא אכיפה או סתם עשן להם "אופן ספייס" כי לא מודרני יותר מטבח בתוך חדר.

כתוצאה מה"שיפוץ" הזה ראינו מספר דירות שהוסרו להם בתוך חלל הדירה עמודים תומכים.

שאר דיירי הבניין חיים את חייהם ללא ידיעה שהם חיים בבנין שמוחזק לפעמים ע''י המעטפת שלו בלבד.

יכול להחזיק ככה שנים עד ששינוי כזה או אחר (טרמי, שיפוץ נוסף, בניה בכביש או בדיון שלנו רעידת אדמה) יחשפו את המפגע, במקרה הטוב עם התראה מקדימה כמו שלשום...במקרה הרע היינו מתעוררים לבוקר חדשות בסגנון מה שקרה במיאמי.

לדעתי בהרבה ממבני הרכבות על עמודים נעשו בשנים שיפוצים כאלה או אחרים ע''י משקיעים\דיירים לא זהירים או מנוסים.

ראיתי לפני כמה שנים פועלים מפרקים קירות פנימיים בבניין ישן. הם ראו או לא ראו - אבל מקירות המעטפת נפלו אריחי שיש, יחד עם אבק של חלק שהתפורר. הקבלן "חיזק" את הבניין עם כל מיני פלטות ברזל שחודרות פנימה. אני לא יודע אם זה חודר את כל עומק הדירה, אבל זה נראה חאפר.

בתאריך 14.9.2021 בשעה 10:09, SlowRide כתב:

ביטוח דירה זה אכן חובה לכל מי שיש קצת חומר אפור בתוך הראש. 

אותו דבר זיהוי סדקים ופניה לגורם מקצועי שיבדוק. אתה רואה שיש סדקים בעמודים שמחזיקים את הבית שלך, לא אכפת לך מזה?

חברות הביטוח ימצאו אין סוף סיבות להתנער במקרה ביטוח. כמו שכל הזמן קורה.

בתאריך 14.9.2021 בשעה 10:22, MiniMiz3r כתב:

אין שום קשר. ביטוח מבנה לא מכסה קריסה בנסיבות שבהן היא התרחשה (כתוצאה מבלאי, כלומר רשלנות).

לעניות דעתי לא כל בלאי הוא רשלנות. תקן אותי אם אני טועה.

כל השנים האחרונות חוזרים על זה שוב ושוב ועכשיו זה מתחיל לקרות. למה יצרו את תמא 38? לייצר רווח לקבלנים. לא מזמן שמעתי ברדיו את אחד מראשי ועדי הקבלנים שממרר בבכי שאין רווח לקבלנים. אולי שהמדינה תרגיע את תאוות הבצע שלה ותאפשר שיפוצים במסגרת תמא 38 במחירים שפויים? לא! למה? כי ההתנהלות הכלכלית של הממשלות שלנו לאורך השנים היתה זוועתית.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...