Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה 2001 לנסיעות קצרות

A900
שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני מחפש דחוף רכב כנראה זמני (עד שאני אקנה אוטו מסויים שאני רוצה) לנסיעות לעבודה וחזרה (בעיר) 

בעיקרון חיפשתי רכב קטן ידני כמו פיגו 206\206+ קשה למצוא, הטובות נמכרות בשנייה ומה שנשאר זה הגרוטאות - לא ידעתי שיש לאוטו הזה כזה שוק

אני מתמקד במכוניות עם ק"מ וידיים נמוכות - לא מוכן לשמוע על הרכבים קוריאניים שהשוק מפוצץ בהם- יש גבול אתה אפשר לרדת ברמה חח 

בקיצור בקפצה לי מודעה בפייסבוק "אופל אסטרה שנת 2001 יד ראשונה ו120 אלף ק"מ עם טסט לחודשיים 3000 שקל" נראה לי שהמנוע 1.8 כמובן אוטומט

אומנם זה רכב יחסית גדול ואני לא מחפש בגדול הזה אבל לא יודע למה אני אוהב את הרכב הזה תמיד אהבתי, אני אוהב את המראה שלו נראה של פעם כזה וגם רכב נוח פעם נהגתי עליו.

רציתי לדעת האם כדאי לקנות רכב כזה אפילו כרכב זמני? אני לא מכיר את המנוע 1.8 אני זוכר שכולם היו 1.6 שנחשב לאמין למידי, אני מודע לטסט פעמים בשנה, אישור בלמים וכל זה 

האם יש למנוע הזה חלקים? האם יש שם בעיות גיר ?

הרכב אמור לנסוע כל יום מפתח תקווה לתל אביב וזהו, לא נוסע לטייל איתו (עבודה וחזרה, וקצת סידורים ) 

אופצייה נוספת היא להגדיל את התקציב ל8000-10,000 שקל ולקנות פיג'ו 207 אוטומט (אין להשיג ידני) שנת 2008-2010 

עריכה אחרונה על ידי A900

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכנות, לא מבין אנשים שבתקציב של 5 אלף מחפשים את הפריבילגיה של "לבחור" את דגם הרכב. 

אל תנסה לחפש דגם מסויים. תחפש רק את מה ששמור ביותר ועם טסט ארוך. לא משנה איזה דגם ואיזה יצרן. כן, גם אם זה יהיה קוריאני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, davemustaine87 כתב:

בכנות, לא מבין אנשים שבתקציב של 5 אלף מחפשים את הפריבילגיה של "לבחור" את דגם הרכב. 

אל תנסה לחפש דגם מסויים. תחפש רק את מה ששמור ביותר ועם טסט ארוך. לא משנה איזה דגם ואיזה יצרן. כן, גם אם זה יהיה קוריאני. 

הנתונים מעולים לפי המודעה - 120 אלף ק"מ! יד 00, בתמונה נראה טוב בחוץ חוץ מטמבונים משופשים, רשום מכני מצויין, טסט לחודשיים (לא מצפה שימכרו לי עם טסט לשנה במחיר הזה) הרכב הזה גם נחשב לבטיחותי יחסית לשנים האלה

אני לוקח בחשבון שבטח צריך לשים עוד 1000-2000 שקל השקעה, יש יותר טוב מי זה במחירים האלה? 

השאלה אם זה נחשב לרכב אמין במנוע הזה 

אגב מה אתם אומרים על קליאו 3 אוטומטית? (גם לא מצאתי ידני עם נתונים טובים באזור שלי)

עריכה אחרונה על ידי A900

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יותר טוב מזה? אולי. 

יש לי חבר שקנה גם רכב בן 18 עם 100 אלף קילומטר שניראה מאוד יפה חודש לפני טסט וצריך לעבור טיפול. נשמע סביר לא? אז הרכב לא הצליח לעבור טסט בגלל נזילות, זיהום אוויר וצמיגים. הסיפור נגמר ב-5500 שקל. 

האם זה נוראי? לא סןף העולם. אבל אתה פחות מצפה לזה ברכבים בסכומים הללו. 

בלי קשור שיכול להיות שהקילומטראז מזוייף או שהיד לא נכונה(אני בזמנו ראיתי רכב שבמודעה היה יד 3 ובמציאות היה יד 8( "חבר" שלו פרסם את המודעה ובטעות רשם יד לא נכונה")) 

ככה שלא כול הנוצץ זהב, במיוחד לא בתמונות ועוד בפייסבוק. 

אם כבר, יש מודעה פה בפורום של C4 ידנית שבטח תימכר ב-5 אלף. לאור הפירוט לפחות, ניראת הרבה יותר טובה מהרבה "מציאות" בפייסבוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, davemustaine87 כתב:

יש יותר טוב מזה? אולי. 

יש לי חבר שקנה גם רכב בן 18 עם 100 אלף קילומטר שניראה מאוד יפה חודש לפני טסט וצריך לעבור טיפול. נשמע סביר לא? אז הרכב לא הצליח לעבור טסט בגלל נזילות, זיהום אוויר וצמיגים. הסיפור נגמר ב-5500 שקל. 

בלי קשור שיכול להיות שהקילומטראז מזוייף או שהיד לא נכונה(אני בזמנו ראיתי רכב שבמודעה היה יד 3 ובמציאות היה יד 8( "חבר" שלו פרסם את המודעה ובטעות רשם יד לא נכונה")) 

אם כבר, יש מודעה פה בפורום של C4 ידנית שבטח תימכר ב-5 אלף. לאור הפירוט לפחות, ניראת הרבה יותר טובה מהרבה "מציאות" בפייסבוק. 

כתוב ברישיון איזה יד וכמה עשה ולמה שמישהו יזייף ק"מ ויסתבך בשביל אוטו ב3000 שקל?  ואם הרכב מוציא עשן או מזהם אני לא אקנה מין הסתם ,אני יכול לקנות גם רכב ב20 אלף ולשים עוד 20 אלף על תיקונים זה לקחת סיכון זה ברור, איזה רכב הוא קנה?

לפני 34 דקות, davemustaine87 כתב:

יש יותר טוב מזה? אולי. 

איפה הC4?

עריכה אחרונה על ידי A900

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אני ממליץ על סוזוקי בלנו, לנסיעות קצרות הוא מעולה ללא תקלות ברוב המקרים (רק להיזהר מהתחממות בנסיעות ארוכות מאוד נניח צפון או אילת) האוטו נמכר בסביבות 2500 שקל! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, המחליף כתב:

מנסיון אני ממליץ על סוזוקי בלנו, לנסיעות קצרות הוא מעולה ללא תקלות ברוב המקרים (רק להיזהר מהתחממות בנסיעות ארוכות מאוד נניח צפון או אילת) האוטו נמכר בסביבות 2500 שקל! 

ראיתי הטובות נמכרות ב7000-8000 שקל (במחיר הזה כבר עדיף אוטו חדיש יותר)

מה שראית ב3000 שקל זה מכוניות הרוסות או עם בעיות ומי יסע עם אוטו לאילת לצפון חחח גם אוטו חדש אני לא הייתי נוסע (לאילת נוסע בטיסה, אותו מחיר והרבה פחות כאב ראש וסבל) הרכב הכי רחוק שיסע מפתח תקווה לתל אביב 

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, אין בלנו שנמכר בפועל ב 7 זה למיקוח בלבד.

אני קניתי אוטו ללא טסט בפחות מ2500 שקל והעברתי טסט ומאוד נהנתי

תוכל לצלצל למודעה של 3000 להתמקח קצת ולקחת, לנסיעות עד שעה וחצי לא אמור להיות שום בעיה, גם המנוע מעולה.

תאמין מבחינת תמורה לכסף - רכב אין משהו יותר טוב לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היה לי רכב כזה 1.6 לפני 13 שנה. היו בו כל מיני בעיות חשמל מעצבנות כמו חיישן egr שנסתם ומכבה את המנוע בנסיעה או קויל שמחליט להתפגר וגורם לרכב לקרטע. החלקים יקרים יחסית לvw המתחרה אבל מניח שבאינטרנט ניתן להשיג הכל, זה רכב יחסית נפוץ בעולם.

לא הייתי קונה כזה עכשיו אלא מחפש משהו נפוץ יותר במצב טוב עם טסט ארוך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

היה לי רכב כזה 1.6 לפני 13 שנה. היו בו כל מיני בעיות חשמל מעצבנות כמו חיישן egr שנסתם ומכבה את המנוע בנסיעה או קויל שמחליט להתפגר וגורם לרכב לקרטע. החלקים יקרים יחסית לvw המתחרה אבל מניח שבאינטרנט ניתן להשיג הכל, זה רכב יחסית נפוץ בעולם.

לא הייתי קונה כזה עכשיו אלא מחפש משהו נפוץ יותר במצב טוב עם טסט ארוך.

היא כנראה 1.6, האמת אני אוהב את הרכב והצורה תמיד רציתי כזה לא יודע למה חח והוא נוח, מה כן נראים מאוד שמורות אחרי 20 שנה אבל אולי כדאי להגדיל תקציב ל8000-10,000 שקל ולקנות אוטו קטן כמו פיגו 207 חדש יותר? עם אותו ק"מ בערך?

אגב כמה עולה החיישן הזה?

עריכה אחרונה על ידי A900

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי פיגו 207 " 2010 . יד 3 אוטומטית טסט לשנה 117000 קמ. רכב במצב מצויין 11 אלף שקל"

מה אתם אומרים? בתמונה נראת טוב!! כמה שווה לשלם עלייה?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה להסתכל גם על ניסן אלמרה

פשוט פשוט אבל אמין 

• רעיון טוב! 1

עבר: מציבושי כריזמה אייר 2002

הווה: ניסן אלמרה 2002

עתיד: רכב יפני עתיק ואמין מודל 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...