Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פנסי חזית LED סטייל GOLF R/GTI

שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכם
אני מחפש פנסים קדמיים לד לגולף MK7.5 סטייל פנסי GTI/R

כבר מצאתי באליאקספרס אחד שמתאים עם EMARK(אישור של תו תקן אירופאי) כלומר שלא יעשו לי בעיות שהוא יגיע לארץ

השאלה שלי אם יש עוד משהו שאני צריך לדעת או לקחת בחשבון לפני שאני מייבא משם? סיכונים ודברים שכדאי שאדע
או אולי מישהו מכיר מקום בארץ שמחזיק את הדברים האלה באיכות ומחיר טוב

מצרף תמונה:

GOLFR.JPG.3a0a275ebb2e569e73a8172d3eb5aa9f.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שפרסמת זה MK7, לא 7.5. 

בכל אופן, כולם אותו זבל. היחיד ששונה זה Osram LEDriving שעשו פנס קאסטום עם כל האיכות שלהם והלדים הטובים שלהם, אבל הוא עולה המון ואם אין לךGTI/R לא הייתי משקיע. 

אתה יכול לקנות אצל אלקטרו עזאם או באלעאקספרס, רק תוודא באמת שיש תקן. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה זריזה, נראה שהמחיר לשני פנסים כולל נורות LED ומשלוח הוא באזור $540 דולר.

כמו ש-Fraysa רשם, קרוב לוודאי שאלו אותם פנסים שאלקטרו עזאם מייבא מחו"ל.

ע"פ חישוב גס הם יעלו לך כ-800 ש"ח פחות (כולל מיסים).

רק אם אתה בטוח שהם מאושרים לפי התקינה האירופאית ויעברו ללא בעיות של משרד התחבורה במכס, אז משתלם לרכוש מאליאקספרס.

מציע לך בכל מקרה לוודא מול המוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 6.9.2021 בשעה 17:04, fusion-x כתב:

מבדיקה זריזה, נראה שהמחיר לשני פנסים כולל נורות LED ומשלוח הוא באזור $540 דולר.

כמו ש-Fraysa רשם, קרוב לוודאי שאלו אותם פנסים שאלקטרו עזאם מייבא מחו"ל.

ע"פ חישוב גס הם יעלו לך כ-800 ש"ח פחות (כולל מיסים).

רק אם אתה בטוח שהם מאושרים לפי התקינה האירופאית ויעברו ללא בעיות של משרד התחבורה במכס, אז משתלם לרכוש מאליאקספרס.

מציע לך בכל מקרה לוודא מול המוכר.

תודה רבה לכם :)

בתאריך 6.9.2021 בשעה 14:05, Fraysa כתב:

מה שפרסמת זה MK7, לא 7.5. 

בכל אופן, כולם אותו זבל. היחיד ששונה זה Osram LEDriving שעשו פנס קאסטום עם כל האיכות שלהם והלדים הטובים שלהם, אבל הוא עולה המון ואם אין לךGTI/R לא הייתי משקיע. 

אתה יכול לקנות אצל אלקטרו עזאם או באלעאקספרס, רק תוודא באמת שיש תקן. 

הosram באמת נראה קטלני יש לך מושג כמה הן עולות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול ליצור קשר עם Osram לראות איפה מוכרים אותם. חיפוש גוגל מהיר הביא את התוצאה הזו: https://auto-parts-europe.com/en/osram-ledriving/11-osram-ledriving-vw-golf-vii-.

קח בחשבון שיש לך גם מכס, מיסים ומשלוח. יש בחור בקבוצת פייסבוק שלי של פולקסווגן שהזמין סט כזה, אמר שעלה לו כ-6K אם אני לא טועה אחרי הכול אבל אמר שזה שווה כל שקל ואני מאמין לו.

אלא אם אין לך GTI או R, לא הייתי משקיע ב-Osram ומסתפק ברפליקה של עזאם שתעלה שליש. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Fraysa כתב:

אתה יכול ליצור קשר עם Osram לראות איפה מוכרים אותם. חיפוש גוגל מהיר הביא את התוצאה הזו: https://auto-parts-europe.com/en/osram-ledriving/11-osram-ledriving-vw-golf-vii-.

קח בחשבון שיש לך גם מכס, מיסים ומשלוח. יש בחור בקבוצת פייסבוק שלי של פולקסווגן שהזמין סט כזה, אמר שעלה לו כ-6K אם אני לא טועה אחרי הכול אבל אמר שזה שווה כל שקל ואני מאמין לו.

אלא אם אין לך GTI או R, לא הייתי משקיע ב-Osram ומסתפק ברפליקה של עזאם שתעלה שליש. 

דיברתי עם עזאם הוא רוצה 2800 שח מזומן 

נשמע סביר או להוריד אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, המחיר סביר ותמיד כדאי לנסות להוריד..

במחיר הנ"ל לדברי עזאם, מדובר בפנסים "היקרים" והאיכותיים, הם מגיעים עם נורות קסנון ובלאסטרים (סיני אליאקספרס סטייל :)).

לעזאם יש גם פנסים "פשוטים" וזולים יותר ללא קסנון לדבריו, אם אינני טועה סביב 2000 ש"ח.

אני תוהה האם מדובר באותם הפנסים שמגיעים ללא ערכת הקסנון (זרקתי אותה לפח) ולמעשה אולי ניתן לחסוך מאות ש"ח.. ?

כנראה שלעולם לא אדע :) חחח

מכיוון שלא רציתי להסתבך עם התקנת הקסנון שמורכבת יותר ולהימנע מאי נעימויות בטסט, זרקתי את נורות הקסנון והבלסטרים שהגיעו איתן.

התקנתי נורות הלוגן בהירות של Philips WhiteVision.

ידוע לי שיש נורות הלוגן עם צבע שמתקרב ללבן של נורות לד, אבל מכיוון שהגישה להחלפת הנורות מסורבלת, העדפתי לרכוש נורות הלוגן שיהיו כמובן פחות צהובות אך שלא ידרשו החלפה אחת למס' חודשים ולכן התפשרתי על הדגם הנ"ל.

אולי בהמשך אתקין נורות לד איכותיות.

הגישה להחלפת הנורות קצת בעייתית ומניסיון, האלקטרוניקה של הפנסים הנ"ל מאוד עדינה ולכן, ברוב המקרים תצטרך לפרק חלק מהטמבון או להסיר אותו, על מנת שתוכל לפרק את הפנסים ולהוציא בזהירות את הנורות.

נ.ב

אם אתה כבר מחליף את הקדמיים, אז תרכוש גם את פנסי FULL LED האחוריים (עם איתות דינאמי), הוא מוכר אותם סביב 1500 ש"ח.

ובנוסף יש לך גם את פסי הלד הדינאמיים של איתות מראות הצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, fusion-x כתב:

כן, המחיר סביר ותמיד כדאי לנסות להוריד..

במחיר הנ"ל לדברי עזאם, מדובר בפנסים "היקרים" והאיכותיים, הם מגיעים עם נורות קסנון ובלאסטרים (סיני אליאקספרס סטייל :)).

לעזאם יש גם פנסים "פשוטים" וזולים יותר ללא קסנון לדבריו, אם אינני טועה סביב 2000 ש"ח.

אני תוהה האם מדובר באותם הפנסים שמגיעים ללא ערכת הקסנון (זרקתי אותה לפח) ולמעשה אולי ניתן לחסוך מאות ש"ח.. ?

כנראה שלעולם לא אדע :) חחח

מכיוון שלא רציתי להסתבך עם התקנת הקסנון שמורכבת יותר ולהימנע מאי נעימויות בטסט, זרקתי את נורות הקסנון והבלסטרים שהגיעו איתן.

התקנתי נורות הלוגן בהירות של Philips WhiteVision.

ידוע לי שיש נורות הלוגן עם צבע שמתקרב ללבן של נורות לד, אבל מכיוון שהגישה להחלפת הנורות מסורבלת, העדפתי לרכוש נורות הלוגן שיהיו כמובן פחות צהובות אך שלא ידרשו החלפה אחת למס' חודשים ולכן התפשרתי על הדגם הנ"ל.

אולי בהמשך אתקין נורות לד איכותיות.

הגישה להחלפת הנורות קצת בעייתית ומניסיון, האלקטרוניקה של הפנסים הנ"ל מאוד עדינה ולכן, ברוב המקרים תצטרך לפרק חלק מהטמבון או להסיר אותו, על מנת שתוכל לפרק את הפנסים ולהוציא בזהירות את הנורות.

נ.ב

אם אתה כבר מחליף את הקדמיים, אז תרכוש גם את פנסי FULL LED האחוריים (עם איתות דינאמי), הוא מוכר אותם סביב 1500 ש"ח.

ובנוסף יש לך גם את פסי הלד הדינאמיים של איתות מראות הצד.

זהו שאם אני יעשה קדמי אני יעשה גם אחורי וטוב לדעת שיש לו

איתות דינאמי במראות כבר עשיתי אני לבד הזמנתי מאליאקספרס והתקנתי 

ראיתי כבר סרטונים איך להרכיב את הפנסים זה באמת נראה קצת יותר עבודה ויותר צומת לב ולכן אשקול את עזאם אם הוא עושה את זה כולל התקנה 

ועוד משהו לא הבנתי הפנסים הקדמיים של עזאם מגיעים עם פול לד או עם הלוגן? כי באלי אקספרס אני רוצה להזמין את הפול לד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורות של האיתות, אור הדרך (אור גבוה), וה-DRL הם לד.

הנורות של אורות המעבר הגיעו קסנון (הן הגיעו באריזה, לא מותקנות בפנסים), אני כאמור התקנתי הלוגן במקומן.

ידוע לי שהלד של אור המעבר שבזמנו הגיע איתם אצלו, היה חלש מדי ולא מתאים ולכן אם אתה רוצה נורות לד כדאי שתרכוש נורות  לד איכותיות במקום אחר.

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...