Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול לסוזוקי ספלאש 2013

Krip
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי היום במוסך של סוזוקי בשביל לעשות טיפול (שמן מנוע, נוזל בלמים, פילטר מזגן) לסוזוקי ספלאש 2013 שקנתי לפני שבועיים ( עשתה רק 50 אלף קמ)

הפקידה קראה לי ואמרה שיש עוד דברים לעשות, צריך את העזרה שלהם לדעת אם היא מנסה לדחוף לי דברים או האם זה באמת קריטי להחליף אותם

http://www.up2me.co.il/imgs/86918682.jpeg

תושבת מנוע הוא הראה לי שהוא זז בקטנה

כנל לגבי תושבת לבולם

מגבים את זה אני יכול לבד

לגבי הצמיגים הוא אמר לי שהם קצת יבשים

מצתים הוא אמר לי ששמו ברכב משהו אמריקאי שלא מתאים לרכב

אפשר לקנות חלקים מקוריים או סינים מחנות במקום לשלם פה מחיר מופרז?? כמו למשל המצתים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים החלף בצמיגיה (פנצ'ריה) ולא מתוצרת לינג לונג זולה ולא איכותית.

בחלפים צריך להקפיד שיהיו איכותיים (מקוריים או חליפיים טובים).

האם המכונית נקנתה מאדם פרטי או סוחר/מגרש/טרייד אין?

מהיכן תה בארץ?.

תתחדש על המכונית.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כמובן שאי אפשר לבדוק את הרכב דרך המרשתת. אבל, בכל זאת, שתי הערטת:

מגבים לא תשיג משמעותית בפחות מההצעה. תחסוך אולי 5 ש"ח. הדלק לחנות האבזרים יעלה יותר, מה גם שמדובר במגבים במידות שונות כך שתצטרך לקנות שני זוגות (או שני בודדים, אבל זה מייקר את הקניה).

צמיגים הם אבזר בטיחות עיקרי. לא מובן לי מדוע הוצעו לך משני סוגים שונים. תתחיל בבדיקת תאריך הייצור של הצמיגים הנוכחיים (מוטבע כ-4 ספרות בתוך אליפסה על דופן הצמיג, המייצגות את שבוע ושנת הייצור). המשך  בבדיקה בצמיגיה מומלצת. אם יש צורך התקן צמיגים מבית טוב, כאלה שיתנו אחיזת כביש טובה בשעת הצורך. 

והעיקר - תהנה מהרכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...