Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 6 - מערכת שמע

eyalron
שימו לב! השרשור הזה בן 7504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במפתיע כתובת האתר של David Navone היא http://www.davidnavone.com

לי כרגע אין כלום (שרפתי את שני הStinger המגעילים) ... בדרך מנחת משולב בליין דרייבר של Xetec הגרמנית.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

http://www.davidnavone.com/detail.asp?PRODUCT_ID=N-774V

נדמה לי שזה הכי יקר שיש לו. יש גם זולים יותר http://www.davidnavone.com/adaptor_products.htm

בכל מקרה גם הכי יקר לא נראה לי יותר מדי יקר, אני גם לא מאמין שתצטרך לשלם יותר מ18% מע"מ עליו ובכל אופן יש גם זולים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. תתפלא איך מערכת לרכב יכולה להשמע, אומנם זה מאוד קשה עד בלתי אפשרי שהיא תשמע כמו מערכת היי אנד ביתית אבל יש מספיק מערכות לרכב שגם יכולות לבייש מערכת ביתית טובה הבעיה היא שבהרבה מהם רק ההתקנה עולה כמו מערכת ביתית טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחתים פשוטים נמכרים החל מ 20-50 ש"ח , מנחת סביר מינוס באזור ה 150-200 ומנחת טוב באמת באזור ה 500 ש"ח בארץ.

שמעתי גם שלסוני יש משהו יחסית סביר בארץ.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב המתקינים בארץ לא מתעסקים עם מנחתים איכותיים וימכרו לך מוצר סיני פשוט או Stinger.

במידה ותצליח למצוא בארץ את הסוני , סבבה. במידה ולא תאלץ לקנות מחו"ל. בעוד כחודש וחצי יהיו בארץ גם את המנחתים של Xetec שהופכים כניסה אחת (זוג) לשלוש יציאות כולל יציאת Balanced לסאב וכן כוללים Line Driver של 6v.

בכל אופן , גם הם יהיו יקרים יחסית.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , זה הרכיב.

רק הדגם הספציפי שבחרת (שיש אותו גם בארץ) נורא ואיום באיכות שלו.

הבעייה במנחתים הפשוטים היא שהם פשוט שמים מסנן על יציאות הרמקולים של הדק המקורי ומורידים את ווליום היציאה. המסננים האלה גם לא נותנים זרם קבוע למגבר ועל כן יש "קפיצות ווליום" תמידיות , גם מורידים משמעותית את איכות הצליל וגם יש להם נטייה להישרף במהירות.

אמנם מנחת הוא רכיב פשוט יחסית אבל בשל העובדה שבמקביל למערכת מקורית הוא אחראי על העברת הצלילים למגבר , מומלץ מאוד להשקיע במשהו איכותי וטוב.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

לפי מה שאני הבנתי זה שאפשר לחבר מגבר גם לרדיו-טייפ-דיסק של מזדה דרך המגבר!

האם זה מה שנקרא מנחת????

לנו יש באוטו ציינגר ולאחרונה קניתי מערכת מאוד יקרה! אני עומד להתקין אותה!

זה לא יהיה טוב דרך חיבור מהרדיו??

אצלנו יש רמקולים מקוריים 6*9 מאחור ו5 ורבע אינץ' מקדימה!

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.buy.com/retail/electronics/product.asp?sku=90113071&loc=

תגידו לי האם זה מנחת????

והאם הוא טוב???

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...