Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בטיפולי צבע ופחחות קלה

שימו לב! השרשור הזה בן 1140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חברי הפורום,  אני בבעלות סיוויק 98 עם פגעי צבע במקומות כמו המראות והטמבון הקדמי, וגם בפס המתכת המחבר בין החלונות לשאר הרכב(הוספתי תמונות)

חוץ מזה, יש כתמים של שמן/גריז או משהו שחור על המכסה מנוע, וזה פשוט לא יורד בשטיפה רגילה, אז אשמח לדעת מה אפשר לעשות עם זה

אשמח אם תוכלו לאמר לי ולהכווין אותי מה אני יכול לעשות בנוגע לכל פגע אם אתם מבינים או התנסיתם בזה בעבר  😄

קילופי צבע בטמבון קדמי:

ספוילר

Screenshot_1.thumb.png.e7eecd214305db5a960e227a86fcce85.png

שמן/גריז על מכסה מנוע:

ספוילר

297297860_WhatsAppImage2021-03-05at11_21_36.thumb.jpeg.c5e0468700f7e319105fcf097c5de60d.jpeg

קילופים במראות, פס מתכת מקולף:

ספוילר

514529106_WhatsAppImage2021-03-05at11_21_35.thumb.jpeg.6146703dad2c9121011fb982e4c6a7ae.jpeg

פס מתכת חלון אחורי:

ספוילר

2130710921_WhatsAppImage2021-03-05at11_21.35(1).thumb.jpeg.84c5981650c36acd0dc7e2740c0a2e36.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב במצב גרוע, לא יודע מהיכן להתחיל. תיקוני צבע, אולי טיפולי דיטיילינג יסוד, אולי צביעה מחדש.

המכות/שפשופים הם רבים. תתחיל בטיפול פוליש על מנת להוריד את הכתמים שיש מעל הצבע עד כמה שאפשר

זה ייתן אינדיקציה על מצב הצבע. 

לאחר מכן יש לך שתי אפשריות, תיקוני צבע עם מכחול שייראה לא יפה בגלל הקילופים הרבים

או צביעה אזורית של. (רק את מקום הפגיעה) חייב לומר שגם זה לא יראה טובה בגלל שהרכב לא שמור חיצונית.

שווה לבדוק מול צבעי רכב עליות לצביעה מקומית עד כמה שזה מתאפשר. כל זה תלוי עד כמה אתה תחזיק את הרכב אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...