Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת דרכים עם אזרח זר שנעלם

שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום 

התרחשה לצערי תאונה במהלכה רכב אחר נסע אחורנית ופגע בחוזקה ברכבי שעמד ללא תזוזה. נהרס הטמבון הקדמי ברכבי - מוסך פחחות מטעמי העריך את הנזק (קניית חלקים חדשים, צביעה והרכבה) כ3000 ש"ח פחות או יותר. 

הנהג הפוגע טען שאינו דובר עברית וסירב לספק כל מסמך או מידע מעבר למספר טלפון, שאליו אינו עונה כלל ולא ניתן להשיגו. כל ניסיון ליצור עימו קשר עלה בתוהו. 

המשטרה אליה פניתי רק לאחר התאונה ערכה בדיקה ומסרה לי שהנהג הפוגע אינו אזרח ישראלי אלא עובד זר, והורתה לי לפנות לביטוח שלי.
רכבי מכוסה בביטוח מקיף.
חברת הביטוח שלי ערכה בדיקה ומסרה שלא נמצא ביטוח צד ג' או מקיף לרכב הפוגע - לטענתם, האפשרות היחידה שיש בידי היא לשלוח את הרכב למוסך בהסדר מטעמם, ולספוג השתתפות עצמית לצד כל מה שנלווה לכך (התייקרות הפוליסה וכו').
אשמח לעזרה לגבי שקילת צעדיי הבאים - לא יכול להיות לדעתי שבן אדם שפגע ברכב אחר ולא טרח לבטח את עצמו לפני או לכל הפחות לשאת ולתת ייצא מזה ללא כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את העובדה שהוא יטען שאתה פגעת בו מאחור

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, ישה כתב:

עזוב את העובדה שהוא יטען שאתה פגעת בו מאחור

יש תיעוד וידאו של התאונה שבו ניתן לראות בבירור שרכבי עמד במרחק סביר ממנו והוא זה שנסע רוורס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז חפש אותו ותבע אותו

מספר רכב יש לך ? בקש מהמשטרה את הכתובת ועל פי זה תגיש את התביעה.

מה גובה ההשתתפות העצמית שלך?

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Audi-T כתב:

גם את תתבע ותזכה, אם אין לו פה נכסים, לא יהיה קל להוציא ממנו כסף.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

תשמע זה ממש מרתיח כי זה אח"כ יוצר תקדים לאנשים שיכולים לדפוק מישהו בנזק של אלפי שקלים (לא בא ברגל) ולצאת מיזה ככה בלי כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב על שמו אז יש נכס  ואם הרכב על שם מישהו אחר אז יש נכס

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה נעלם???
יש רכב יש מספר....מי שהרכב שלו שישא בתוצאות הרי בהסכמתו או שלא הרכב נלקח והוא אחראי על כך.
אני לא יכול לתת את הרכב שלי לביצוע שוד ולומר "אני לא מפה"!

Sent from somewhere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, moshe_levy כתב:

מה זה נעלם???
יש רכב יש מספר....מי שהרכב שלו שישא בתוצאות הרי בהסכמתו או שלא הרכב נלקח והוא אחראי על כך.
אני לא יכול לתת את הרכב שלי לביצוע שוד ולומר "אני לא מפה"!

Sent from somewhere...

נכון לגמרי.

אני אתייעץ עם עורך דין לגבי צעדים בנושא, שמי שפגע בי יישא באחריות.

תודה על התגובות של כולם, הביטוח שלי יתקן במוסך הסדר ללא השתתפות עצמית, אבל כמובן שהסיפור לא נגמר מבחינה משפטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא הזמנת משטרה למקום?
אם אין נפגעים בגוף משטרה לא מגיעה למקום התאונה, אם חלילה יש נפגעים ומזמינים אמבולנס היא מגיע באופן אוט', הם מסונכרנים מול מד"א.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גובה ההדתתפות העצמית שלך וכמה יעלה לך אבדן הה"ת? יתכן מאד שעדיף לך לא ל.תבוע את הביטוח שלך אלא לשלם את התיקון מכיסך, ואז לנסות לתבוע את הפוגע. בכל מקרה, בדוק עם הביטוח כמה יהיה ההחזר האמיתי שתקבל, על נזק של 3,000 ש"ח זה יכול להיות כלום, ואפילו יותר יקר מתיקון על חשבונך.

מכל מקום, אם יש לך תעוד של הפגיעה כנראה שיש לך מספר הרישוי, תוכל לפנות למשטרה ולהגיש תלונה (שתסגר מיד) ותקבל את פרטי בעל הרכב. לאתר אותו ולקבל את הכסף יכול להיות עניין אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כי לעובד הזר יש רכב על שמו. עוף נדיר.

בטוח כי זה עובד זר ולא תייר?

אם עובד זר - תוכל להוציא ממנו את הכסף ללא משפט ככל הנראה משום שיחשוש לויזת העבודה שלו.

אם תייר  - זה כבר מורכב יותר. למרות שהוצל''פ יתפוס את הרכב שלו אם הוא יבחר להיעלם ולא למכור את הרכב.

מזכיר לי תאונת שפשוף קלה ביותר שגרמתי לה בלבוב, אוקראינה. הרכב הנפגע היה נהוג ע''י סטודנט רהוט ובוטח בעצמו. הוא גרר אותי לתחנת משטרה שם השוטרים הבהירו לי כי אם לא הסתדר אתו הרי שיקחו לי את רשיון הנהיגה ואקבל שלילה שם, סגרתי את הסיפור ב 100$ תודה לאל.

הוא מצחקק כבר שנים על העוקץ שעקץ יהודי ב 100$ על נזק של 100 הריבנה....

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 שעות, Audi-T כתב:

אם אין נפגעים בגוף משטרה לא מגיעה למקום התאונה

במקרה הזה הנהג השני סירב להציג מסמכים, בניגוד לחוק.  כשהיה לי מקרה כזה, התקשרתי ל 100 והודעתי שמסרבים לתת לי מסמכים מזהים.  אחרי כמה דקות הגיעה ניידת ופתאום קיבלתי מסמכים מזהים.  בניגוד לתאונה עם נפגעים - משטרה אכן לא תגיע אוטומטית.  אבל שוטר (לא בוחן) יגיע כנראה אם תתקשר למוקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...