Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית חוסר קליטת gps באפליקציית וויז ב-2 מכשירי אייפון:

shlomi6280
שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב חברים, 

לאחרונה גיליתי שינה בעיה שחוזרת על עצמה בעת הפעלת הוויז ואני ממש אובד עצות ולא יודע כיצד לפתור אותה. 

כאשר אני מפעיל את האפליקציה אין זיהוי של המקום בו אני נמצא והאפליקציה מראה לי את הכתובת האחרונה שאליה הגעתי בניווט האחרון. 

כאשר אני מחפש כתובת חדשה ואני מנסה לנווט אליה הניווט מתחיל מאותה הכתובת האחרונה אליה הגעתי ולא מהמקום בו אני נמצא ואז מופיעה התראה באדום שאין קליטת gps ושלא ניתן לקבוע את המיקום. 

ניסיתי למחוק את האפליקציה ולהתקין והבעיה חזרה. 

יש לציין שכל ביצוע ״ריסטרט״ למכשיר הבעיה נפתרת, אני מנווט לכתובת הרצויה ולאחר ניווט נוסף האפליקציה שוב ננעלת על הכתובת האחרונה גם לאחר מס׳ ימים ולא מזהה את המיקום שלי.

כבר חשבתי שישנה תקלה במכשיר שלי (אייפון 11 פרו מקס) אך אותה הבעיה קיימת גם במכשיר השני שלי (אייפון 8+) כאשר רק ״ריסטרט״ פותר את התקלה וגם אז רק לניווט בודד וחוזר חלילה.

מה ניתן לעשות? 

יש לציין כי אני חווית האינטרנט שלי מרשת בה אני מנוי היא איומה, לעיתים הקליטה משתבשת ואילו השיחות נפגעות וכבר בוצעו אי אילו פעולות בהגדרות בשני המכשירים שלי וזה שיפר לזמן קצר מאוד את המצב ושוב המכשירים מתקשים להריץ תמונה ברשת חברתית.

יכול להיות שזאת בעיה אינטרנט? אולי מההגדרות ששיחקו לי במכשירים? 

מה דעתכם? 

אגב, אפליקציות נוספות המבוססות gps עובדות מצוין, כדוגמת גודל מפות, אפליקציית הניווט igo וכן כל חיפוש שאני מבצע בגוגל ישנה  התאמת תוצאות על פי המיקום שלי ורק הוויז ״מתקשה״ להציג מיקום מדויק בכל רגע נתון.

אשמח לעזרה.

בריאות לכולנו.

עריכה: מצרף 2 תמונות מ-2 המכשירים שלי כאשר כל מכשיר מציג מיקום שונה באותו הזמן.

4895A359-ED87-4F72-ADF9-622E1FDDECD4.png

B8CBF0DD-336E-4A6C-A2A6-22A3F3CBA204.png

עריכה אחרונה על ידי shlomi6280
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש אייפון (XS ) ואין לי את מה שתיארת, הנחה שלי זה שהמיקום שלך גרוע גם מבחינת קליטה סלולרית וגם GPS.

לדעתי אתה יכול להעביר למצב טיסה ולהחזיר במקום כיבוי מלא.

תנסה להתייעץ פה :

https://www.facebook.com/groups/iOSUsersIsrael

ופה :

https://www.waze.com/forum/viewforum.php?f=1542&sid=18c738f6c91f4d26f9439bff23196699

ואם אתה יכול באנגלית

https://www.waze.com/forum/viewforum.php?f=3&sid=6c25c92801d520abea7dc457a6717479

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסות עם סים אחר, יכול להיות שהקליטה אצלך גרועה, או שהסים תקול. אם אין ברירה לך לאיי דיגיתל שיבדקו לך את רכיב ה GPS. בווי פיי הוא מזהה את המיקום? באפליקצית מפות של גוגל זה מזהה?

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגוגל מפות הכל עובד מצוין. הוויז פשוט מזייף. 

כרגע במכשיר אני רואה את הכתובת האחרונה שאליה ניווטתי ביום שישי האחרון ובגוגל מפות אני מצליח לראות את המיקום המדוייק.

שאלה נוספת- 

ישנן חברות שנותנות/ נתנו מסלולי גלישה ללא הגבלה לאפליקציות מסוימות כדוגמת פייסבוק, וואטסאפ, אינסטגרם, וויז וכדומה. 

יכול להיות שחברת הסלולר שלי פשוט מורידה קליטה/ מהירות רק באפלקציות הללו ובשאר האפליקציות זה בסדר? 

אני שואל מאחר והצלחתי להוציא מחברת הסלולר שלי מחיר מאוד מאוד נמוך לאחר שעזבתי את החברה ובכדי למשוך אותי בחזרה הם הציעו לי מחיר של 19.90 לשני לכל מכשיר (כאמור אני מסתובב עם 2 מכשירים) ולכל מכשיר ישנם 100GB גלישה. 

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לי לא מעט (אייפון) בדיוק מה שתיארת,

לפעמים זה סבבה איך שאני פותח את האפ ולפעמים לוקח לזה 10-15 דק אל תוך הנסיעה עד שמסתנכרן, אם בכלל.

אם תשמע על פתרון אשמח אם תעדכן פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...