Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנועי הthp

iAlfaRace
שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת מחלות וכו' ואם שווה לתחזק רכב כזה לפחות על סטייג 1 (תוכנת ניהול מנוע)

הדגם ספציפי שמתי עליו עין כרגע זה פיג'ו 308. 2008 עם ה140כוחות סוס (לא 156כוח)

קראתי רק 2 ביקורות שהיו ביד2 לגבי נזילות רק רציתי לדעת יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו מנוע כמו הדגם עם ה 156 כ"ס עם אותם המחלות ( מניח שקראת).
המנוע מוגבל ע"י תוכנת המחשב מנוע ל 140 כ"ס בגלל המומנט של הגיר ( יש ברכב al4) שאם תעלה לו את ההספק לא יחזיק מעמד.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, asix כתב:

המנוע מוגבל ע"י תוכנת המחשב מנוע ל 140 כ"ס בגלל המומנט של הגיר ( יש ברכב al4) שאם תעלה לו את ההספק לא יחזיק מעמד.

הבנתי אותך יעני זה downtuning אבל שראיתי בהאתרים של תוכנות דווקא זה עם ה140 קופץ ל32קגמ ו156 ל30קגמ.. כוחות סוס זהים 190 בסטייג 1 אז זה שאתה אומר משהו כזה על הגיר לא יחזיק נראה לי מטעה וקראתי שחוץ מניזלות יש את הבעיות של השרשרת טיימינג 

עריכה אחרונה על ידי iAlfaRace
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 156 כ"ס אין גיר al4. וגם לא ב 165 כ"ס.
ובדרך כלל השדרוג שאתה מדבר עליו זה עם גיר רגיל ולא אוטומטי....רק תמצא כזאת במדינת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, asix כתב:

ב 156 כ"ס אין גיר al4. וגם לא ב 165 כ"ס.
ובדרך כלל השדרוג שאתה מדבר עליו זה עם גיר רגיל ולא אוטומטי....רק תמצא כזאת במדינת ישראל.

מה זתומרת השדרוג שאני מדבר עליו זה על ידני? שאתה נכנס להאתרים של טיונרים לא רושם לך ידני אוטומט מאמין שאם אני אעשה תוכנה זה יתן אותם ביצועים רק ל-al4 יהיה בסיכון כמו שהבנתי ממך אבל אני מאמין שכל גיר יכול להחזיק מומנט מסויים לארוך שנים בלי בעיות לא מבין כלכך בצפרתיות האמת אבל נשמע לי בסדר חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים את הכפפה ותעשה את הפרוייקט.
נשמח לדעת כמה זמן החזיק הגיר לאחר התוכנה למנוע.
לא סתם היצרן הגביל את ההספק למנוע הזה כשהוא משודך לגיר al4 וכשהוא משודך לגירים אחרים העלה את ההספק.
אולי תצליח להוכיח ליצרן שהוא טעה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זתומרת השדרוג שאני מדבר עליו זה על ידני? שאתה נכנס להאתרים של טיונרים לא רושם לך ידני אוטומט מאמין שאם אני אעשה תוכנה זה יתן אותם ביצועים רק ל-al4 יהיה בסיכון כמו שהבנתי ממך אבל אני מאמין שכל גיר יכול להחזיק מומנט מסויים לארוך שנים בלי בעיות לא מבין כלכך בצפרתיות האמת אבל נשמע לי בסדר חח
יתקנו אותי אם אני טועה, אבל אני חושב שמה שהתכוונו להגיד לך לא קשור לצרפתיות אלא משהו כללי לכל רכב.
ממה שהבנתי מההודעות כאן, גיר AL4 לא יצליח להחזיק מעמד במומנט גבוה יותר. אני לא יודע אם זה אומר שהוא פשוט לא מסוגל להעביר את הכוח הזה לגלגלים, או שהוא יתחמם או יפתח בעיות אחרות - אבל אני לא הייתי מסתכן בזה...

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, asix כתב:

מדוייק.

וכל מה שרצית לדעת על מנועי THP (במקרה שלך THP140 יורו 4) ולא ידעת לשאול, תוכל למצוא כאן:

https://carsforum.co.il/articles.html/סיכום-של-תקלות-אופייניות-במנועי-פרינס-16bmw-psa-יורו-45-r48/page/3/?tab=comments#comment-6109108

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, menir1 כתב:

מדוייק.

וכל מה שרצית לדעת על מנועי THP (במקרה שלך THP140 יורו 4) ולא ידעת לשאול, תוכל למצוא כאן:

https://carsforum.co.il/articles.html/סיכום-של-תקלות-אופייניות-במנועי-פרינס-16bmw-psa-יורו-45-r48/page/3/?tab=comments#comment-6109108

אם ככה עדיף לא להתקרב אני מבין חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...