Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גומיות חלון יבשות - פיג'ו 208 2015

mm1987
שימו לב! השרשור הזה בן 617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי ה1.2, אם הרצועה החדשה תוכיח את עצמה אז הבעיה נפתרה.

לגבי הרצועה הישנה, מי שתפס את ההתפוררות בזמן לא סובל.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה בפיקאסו.

לגבי ה1.2 ,יש לי בבית 308 2014 שהתפוררה לה הרצועה,עשו ניקוי והרכב נוסע מצויין, היה לי 308 מהעבודה שעשיתי בו קילומטראז מטורף ,החלפתי את הרצועה פעמיים בזמן ולא היו שום בעיות עם המנוע, אני יודע שיש בעיה לחלק עם אלו שלא החליפו בזמן.

לגבי ה1.6 אתה טועה ומטעה , יש לי בבית שני רכבים עם ה1.6 ,אחד בן 5 עם כמעט 100000ק"מ והשני בן 3 עם חצי מזה ושניהם מעולים ,אמין בצורה מוחלטת,תיכנס לקבוצה של ה3008 בפייסבוק ותראה את התגובות של בעלי הרכב עם המנוע 1.6,כולם ללא יוצא מן מהכלל משבחים את המנוע ואת האמינות שלו.

לא יודע מה היה בשרשור או שניים של פיקאסו ,יכול להיות תמיד יוצא דופן,ושנינו לא יודעים מה עבר על הרכבים האלו,מפה להסיק שהמנוע לא מוצלח זה פשוט לא.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Jeka88 כתב:

מנועי הדיזל של פיג'ו סיטרואן בהחלט אמינים, אבל מנועי הבנזין שלהם(גם ה1.2 טורבו וגם ה1.6 165) רחוקים מלהיות אמינים, מניח שלגבי ה1.2 טורבו כולנו פה מסכימים, לגבי ה1.6 אתה יותר ממוזמן לראות מה קורה בסיטרואן פיקאסו עם המנוע הזה(165 כ"ס).

בהחלט יש שיפור, אבל עדיין...הם מאוד רחוקים מזה שיקראו להם אמינים.

ה"כולנו" הגורף הזה כנראה לא כולל את היצרן שממשיך להתעקש ולצייד כמעט את כל הדגמים שהוא מייצר ( למעט בסגמנט של סלון כמו ה 508 והמסחריות שלו ), במנוע הזה, לרבות דגמים חדשים לחלוטין כמו C4 או אופל מוקה והפלא ופלא אנשים ממשיכים לקנות. אז אחת משתי אלו, או שליצרן יש איזה תסביך קשה של הרס עצמי, אולי רצון סדיסטי לדפוק את ה"טמבלים" שקונים את המכוניות שלו, או שאולי בכל זאת ה"כולנו" טיפה מוגזם. לי אין ידיעה, גם לא נסיון, למעט כזה של בת משפחה עם 208 אטמוספרי רובוטי שבילה אצלה כחמש שנים ולא כל כך הבין על מה מדברים פה, אבל אוטו אחד לא אומר כלום כידוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ronrcz כתב:

לא יודע מה בפיקאסו.

לגבי ה1.2 ,יש לי בבית 308 2014 שהתפוררה לה הרצועה,עשו ניקוי והרכב נוסע מצויין, היה לי 308 מהעבודה שעשיתי בו קילומטראז מטורף ,החלפתי את הרצועה פעמיים בזמן ולא היו שום בעיות עם המנוע, אני יודע שיש בעיה לחלק עם אלו שלא החליפו בזמן.

לגבי ה1.6 אתה טועה ומטעה , יש לי בבית שני רכבים עם ה1.6 ,אחד בן 5 עם כמעט 100000ק"מ והשני בן 3 עם חצי מזה ושניהם מעולים ,אמין בצורה מוחלטת,תיכנס לקבוצה של ה3008 בפייסבוק ותראה את התגובות של בעלי הרכב עם המנוע 1.6,כולם ללא יוצא מן מהכלל משבחים את המנוע ואת האמינות שלו.

לא יודע מה היה בשרשור או שניים של פיקאסו ,יכול להיות תמיד יוצא דופן,ושנינו לא יודעים מה עבר על הרכבים האלו,מפה להסיק שהמנוע לא מוצלח זה פשוט לא.

החלפת שרשרת טיימינג, מיכל דלק,מכסה שסתומים,מצערת...להמשיך?כל זה ב1.6 165 כ"ס, כל אחת מהתקלות האלו זה כמה אלפי שקלים.

לגבי הרצועת טיימינג ב1.2 טורבו, היה לי 308 עם המנוע הנ"ל, טופל לפי הספר בלובינסקי וגם בגבע....הוחלפה לרצועה החדשה וגם בוצע ניקיון של הפירורים של הרצועה הקודמת והרכב אכל שמן ברמה של 800 מ"ל ל1000-1500 ק"מ, ולא נזכיר בכלל את הטיפול המרושל של היבואן בנושא הריקול שהוא התנער מהחלפת רצועה גם אם ברור לכל העולם ואחותו שהרצועה המקורית מתפוררת במוקדם או במאוחר, היבואן היה בודק רק שהיא ברוחב המתאים בלי קשר להאם יש פירורים או לא ואז המנוע היה הולך אחרי תקופה....

באמת שאני אוהבתי את ה308 אבל לא הגיוני שהיבואן יזרוק ככה על הלקוחות שלו והשרכב יהיה על זמן שאול...

לפני 30 דקות, רועי5 כתב:

ה"כולנו" הגורף הזה כנראה לא כולל את היצרן שממשיך להתעקש ולצייד כמעט את כל הדגמים שהוא מייצר ( למעט בסגמנט של סלון כמו ה 508 והמסחריות שלו ), במנוע הזה, לרבות דגמים חדשים לחלוטין כמו C4 או אופל מוקה והפלא ופלא אנשים ממשיכים לקנות. אז אחת משתי אלו, או שליצרן יש איזה תסביך קשה של הרס עצמי, אולי רצון סדיסטי לדפוק את ה"טמבלים" שקונים את המכוניות שלו, או שאולי בכל זאת ה"כולנו" טיפה מוגזם. לי אין ידיעה, גם לא נסיון, למעט כזה של בת משפחה עם 208 אטמוספרי רובוטי שבילה אצלה כחמש שנים ולא כל כך הבין על מה מדברים פה, אבל אוטו אחד לא אומר כלום כידוע.

תקרא על הנושא בשרשור המאוד גדול שיש פה בפורום, התקלה הזו נמצאת יותר במנועים עם הטורבו ויש עשרות עדויות עלייה.

לפני 14 שעות, yulianx כתב:

לגבי ה1.2, אם הרצועה החדשה תוכיח את עצמה אז הבעיה נפתרה.

לגבי הרצועה הישנה, מי שתפס את ההתפוררות בזמן לא סובל.

הלקוחות לא צריכים לתפוס את ההתפוררות כי אם הם לא שמעו עלייה בקארספורום\קבוצות פייסבוק אין להם סיכוי לתפוס את זה בזמן, היבואן צריך להתריע על זה לבד ולבצע החלפה לרצועה החדשה בצורה גורפת בלי בדיקות סתמיות של רוחב הרצועה.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים, אך אומר שהמצב לא אבוד. יש גם כאלה שנקראו לריקול ללא נזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yulianx כתב:

אני מסכים, אך אומר שהמצב לא אבוד. יש גם כאלה שנקראו לריקול ללא נזקים.

זה נטו עניין של מזל, ועצם העניין שקראו לריקול וראו שהרצועה ברוחב הנכון אבל ברור ללובניסקי עצמם שבחלק(אם לא הרוב) זו עדיין הרצועה הישנה שזה עניין של זמן עד שהיא תתפורר ועדיין לא החליפו אלא שלחו את הלקוח הביתה זה בזיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות על הפנים.

אני מתכוון לצד האמינות, ומקווה בעתיד הנושא יזכר כמשהו בעבר, בכול זאת, פיגו/סיטרואן/אופל ממשיכים עם המנועים הללו, פדיחה שניה יהיה לא נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Jeka88 כתב:

החלפת שרשרת טיימינג, מיכל דלק,מכסה שסתומים,מצערת...להמשיך?כל זה ב1.6 165 כ"ס, כל אחת מהתקלות האלו זה כמה אלפי שקלים.

לגבי הרצועת טיימינג ב1.2 טורבו, היה לי 308 עם המנוע הנ"ל, טופל לפי הספר בלובינסקי וגם בגבע....הוחלפה לרצועה החדשה וגם בוצע ניקיון של הפירורים של הרצועה הקודמת והרכב אכל שמן ברמה של 800 מ"ל ל1000-1500 ק"מ, ולא נזכיר בכלל את הטיפול המרושל של היבואן בנושא הריקול שהוא התנער מהחלפת רצועה גם אם ברור לכל העולם ואחותו שהרצועה המקורית מתפוררת במוקדם או במאוחר, היבואן היה בודק רק שהיא ברוחב המתאים בלי קשר להאם יש פירורים או לא ואז המנוע היה הולך אחרי תקופה....

באמת שאני אוהבתי את ה308 אבל לא הגיוני שהיבואן יזרוק ככה על הלקוחות שלו והשרכב יהיה על זמן שאול...

תקרא על הנושא בשרשור המאוד גדול שיש פה בפורום, התקלה הזו נמצאת יותר במנועים עם הטורבו ויש עשרות עדויות עלייה.

הלקוחות לא צריכים לתפוס את ההתפוררות כי אם הם לא שמעו עלייה בקארספורום\קבוצות פייסבוק אין להם סיכוי לתפוס את זה בזמן, היבואן צריך להתריע על זה לבד ולבצע החלפה לרצועה החדשה בצורה גורפת בלי בדיקות סתמיות של רוחב הרצועה.

אתה יכול לרשום רשימת תקלות עד מחר בלילה ,מתוך עשרות אנשים כולל אותי שיש להם רכב עם המנוע הזה וכולם מרוצים עד הגג,רק אתה פתאום מוצא תקלות באיזה שרשור של פיקאסו ש לך תדע מה עבר עליו....עזוב בחייך ,אתה רוצה לראות ציטוט של אורן שאומר שהמנוע אמין? זה ישכנע אותך שאתה טועה ומטעה?.

כנס לקבוצת פייסבוק של ה3008,5008,508 ותראה בעצמך כמה שאתה טועה.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, ronrcz כתב:

אתה יכול לרשום רשימת תקלות עד מחר בלילה ,מתוך עשרות אנשים כולל אותי שיש להם רכב עם המנוע הזה וכולם מרוצים עד הגג,רק אתה פתאום מוצא תקלות באיזה שרשור של פיקאסו ש לך תדע מה עבר עליו....עזוב בחייך ,אתה רוצה לראות ציטוט של אורן שאומר שהמנוע אמין? זה ישכנע אותך שאתה טועה ומטעה?.

קבוצת פייסבוק של 508/5008/3008 נשמע כמו הקבוצה הכי סאחית בעולם. לא תודה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yulianx כתב:

ההתנהלות על הפנים.

אני מתכוון לצד האמינות, ומקווה בעתיד הנושא יזכר כמשהו בעבר, בכול זאת, פיגו/סיטרואן/אופל ממשיכים עם המנועים הללו, פדיחה שניה יהיה לא נעים.

PSA כבר הבינו שלרצועה הזו אין תקומה. כבר לא מעט זמן מסתובבות ברשת ידיעות שבשנה הבאה הפיורטק 1.2 עובר לשרשרת טיימינג.

לאור הניסיון שנצבר עם ה- 1.6 כנראה המשמעות תהיה שרשרת עם אורך חיים של רצועה (אצל יצרנים אחרים) ועלויות החלפה של שרשרת.

אין מה לעשות, חייבים לשכנע את הלקוחות לעבור לחשמל דרך הכיס  😜

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Fraysa כתב:

קבוצת פייסבוק של 508/5008/3008 נשמע כמו הקבוצה הכי סאחית בעולם. לא תודה. 

דווא בקבוצות הללו לומדים הכי טוב על בעיות בדגם מסוים. וגם אפשר למצוא רכבים טובים לקניה.

גם אני למשל חבר בקבוצת הפייס של קקטוס.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ronrcz כתב:

אתה יותר ממוזמן להיכנס לקבוצת הוואטסאפ של בעלי הפיקאסו עם בדיוק אותו מנוע שיש לך ב508, תראה לא מעט תקלות שחוזרות על עצמן שתיקון כל אחת מהן עולה אלפי שקלים.

אני ממש אשמח לשמוע את אורן אומר "כן המנוע אמין"...

חביבי זה שיש לך את הרכבים האלה עם המנועים האלו לא אומרים שהם מעולים מבחינת אמינות ותתחיל להיות ריאלי ותסתכל מה קורה מסביב, כנראה שהמקרה שלך הוא זה שיוצא דופן לטובה כי פשוט כל(טוב לא כל אלא רוב) שאר הלקוחות אוכלים חרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yulianx כתב:

דווא בקבוצות הללו לומדים הכי טוב על בעיות בדגם מסוים. וגם אפשר למצוא רכבים טובים לקניה.

גם אני למשל חבר בקבוצת הפייס של קקטוס.

לאו דווקא בגלל הקונספט של קבוצה בפייסבוק, אלא בגלל סוג האנשים שקונים את הרכבים הללו. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...