Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לנגריה

Turbulence
שימו לב! השרשור הזה בן 1307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לבנות שולחן מחשב בסגנון כמו בתמונה פה - https://imgur.com/a/cFICtps

מישהו מכיר נגריה מומלצת שיכולה לבנות דבר כזה בצורה איכותית? אני יודע שאפשר להרכיב את השולחן הזה מאיקאה, אבל אני רוצה שהפלטה העליונה תהיה מעץ אגוז מלא, והמגירות בסגנון אחר שאין באיקאה, ובנוסף אני צריך ידיות למגירות. מהו טווח מחירים נורמלי לפלטת אגוז 170X70, בעובי 2.6? את המגירות אפשר מעץ סנדוויץ או משהו עמיד אחר, לא כל כך משנה לי.

אני גר באזור המרכז, אז עדיפות למשהו קרוב לתל אביב.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Turbulence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששלחת זה סט מגירות של איקאה ועל זה פלטה בוצר בלוק.

תקנה סט מגירות מאיקאה

בוצר בלוק או לאמי מחנות עצים

תקנה ידיות מחנות פרזול לפי מה שבא לך.

הבוצר יעלה סביב 800-1000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה מאיקאה, רשמתי את זה. אין באיקאה את המגירות שאני צריך. בוצר בגודל הזה אמור לעלות 800-1K? הבנתי שיש כל מני ציפויים\לכה\וכו, יש משהו מומלץ שאני צריך לבקש מהנגר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה יש לך את אלכס מילך, נגר אומן.

לגבי מחירים - כל עוד אתה לא בונה בעצמך, אי אפשר לחשב עלות על פי חומרי גלם. תתחיל מפי שלוש...

מה רע באיתור מגירות בעצמך + משטל מאיקאה?

אגב, חשוב לציין שהמשטחים באיקאה כבר לא מעץ מלא, אלא משילוב של חלק פנימי מסיבית וציפוי של פורניר עבה. נראה מיליון דולר אבל לא עמיד בכמו עץ מלא. מצד שני, לשולחן עבודה זה כנראה בסדר גמור (וזול בהרבה)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה יש לך את אלכס מילך, נגר אומן.
לגבי מחירים - כל עוד אתה לא בונה בעצמך, אי אפשר לחשב עלות על פי חומרי גלם. תתחיל מפי שלוש...

מה רע באיתור מגירות בעצמך + משטל מאיקאה?
אגב, חשוב לציין שהמשטחים באיקאה כבר לא מעץ מלא, אלא משילוב של חלק פנימי מסיבית וציפוי של פורניר עבה. נראה מיליון דולר אבל לא עמיד בכמו עץ מלא. מצד שני, לשולחן עבודה זה כנראה בסדר גמור (וזול בהרבה)
אפשר את הפרטים של אלכס?
מה ההתמחות שלו?
הוא יכול לבנות ארונות למרפסת שרות לפי מידות ספציפיות?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...