Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

קורולה, כמה הערות, ואולי קצת גוזמות:

200 קשים ביום זה בערך 1500 אשפוזים חדשיפ בשבוע, לא משהו שמערכת הבריאות תוכל לספוג. מספרים כאלה פירושם סגר עם פטרולים חמושים בפארקים.

אנחנו עדיין לא נמצאים מספיק עמוק בגל הנוכחי כדי לדעת כמה חולים קשים וכמה מתים יש לכל, נניח, 1000 חולים. הסיבה כפולה - המספרים עדיין קטנים ולא חלף מספיק זמן. להמתין לפחות עוד 7-10 ימים לפני מסקנות ראשונות.

הסיפור של החיסון הטרי לעומת החיסון בן חצי שנה טרם התברר. שלשום פרופ רהב כתבה שיש לה נתונים תומכים, אחרים מבקרים אותה.

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, korola כתב:

כאילו ממש הכל כרגיל? 

סגרו מועדונים, וענף המסעדנות נסגר בחצות.

מסיכות לא חובה :)

לגבי חיסון, אני מחוסן פייזר מהארץ, פה הרוב לדעתי מחוסן פייזר, אבל יש את יאנסן (J&J) שצעירים התחסנו בו בשביל קומבינה של קבלת QR קוד ביום החיסון (ואז אתה כאילו נחשב מחוסן אבל לא, ואז אתה הולך למועדון ופתאום יש מסיבת הפצה)

אבל כן, רגיל, ברגוע בינתיים

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.7.2021 בשעה 15:10, save כתב:

בדיקה סירולוגית עם תוצאה של 500 זה לא רע בכלל. הבנתי שכל מי שיש לו תוצאה מעל 22 נחשב מחלים/מחוסן.לפחות ככה זה לגבי הנכנסים ארצה. וגם תוצאה נמוכה של נוגדנים לא מעידה על חוסר יכולת תאי T להלחם בנגיף פעם שנייה. 

רוב החולים המחוסנים החדשים, חוסנו ממש בהתחלה.

ז"א, שיש קשר ישיר בין, ירידה\רמה נמוכה מאוד של נוגדנים, להידבקות, או לפתח מחלה.

זה ידוע, שגם חולה עם מעט תסמינים או ללא, עלול לסבול תקופה ממושכת מתופעות הלוואי, שלאחר המחלה.

כולי תקווה, שיאשרו בהקדם את המנה השלישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא השתכנעתי - ממתין לפרסום נתונים על הזמן מהחיסון עד ההדבקה.

ועוד יותר חשוב - הייתי רוצה לדעת מה הצפי לחיסון מעודכן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, eladns כתב:

חגי תישרי בפתח.

סגר לדעתכם?

נכון לעכשיו עדיין מוקדם לקבוע. 

- הממשלה דוגלת במינימום פגיעה במשק, לכן בשלב זה רואים מינימום מגבלות ולכן הסתכלות רק על חולים קשה.

- יכול להיות שהחיסונים נותנים הגנה מספקת על מנת שלא נעבור את ה 50 או 100 חולים קשה ביום ..ולא נעבור את ה 500 מאושפזים קשה,
ולכן נוכל להמשיך למשוך עד שכמות המחלימים החדשה תעזור לנו להגיע שוב לחסינות עדר כלשהי  

- אם נמשיך להמר על חסינות עדר וולא נגיע לחסינות עדר , אז יתכן שהשיא של 700 או 900 חולים קשה בבתי חולים + התפרצות דבקות של ה 1/9 בבתי הספר יעזרו לממשלה להגיע לסגר בחגים .. 
אבל אנחנו ממש לא שם ומפה זה נראה סיכוי נמוך שנגיע לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכל ספטמבר איזה 12-13 ימי עבודה, אם רוצים לעשות סגר עם מינימום פגיעה במשק - ספטמבר זה הזדמנות פז כזו.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, korola כתב:

ולצערנו יש כבר 5 מתים ב-4 ימים האחרונים, בערך 1 ליום.

אחת מהנפטרים הגיעה עם שבץ מוחי. צינתור לא עזר והיא נפטרה.

תוך כדי המאמצים התגלה שהיא נדבקה בקורונה למרות שהייתה מחוסנת, ולכן היא נספרת כנפטרת מקורונה למרות שדי ברור שאין קשר בין הפטירה שלה למחלה.

סגר נוסף כנראה לא יהיה כי הגישה בממשלה הזו שונה מזו הקודמת.

אפילו ברסי (דבר שחור\פיראט אדום\תו סגול) כבר לא חושב שיהיה סגר.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eladns כתב:

חגי תישרי בפתח.

סגר לדעתכם?

סגר לייט, עד 1000 מטר

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, borsood כתב:

אחת מהנפטרים הגיעה עם שבץ מוחי. צינתור לא עזר והיא נפטרה.

איך שלא תהפוך את זה , וכמה דוגמאות בודדות שתביא על אנשים שגם היו חולי קורונה וגם חטפו שבץ במקרה.

מספר החולים הקשה החדשים עולה... היום כבר על 12.

image.png.8c20553a1be96fa55dd9e085b7286323.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.7.2021 בשעה 18:15, David32 כתב:

באמא שלכם, זאת התקשורת...

חוץ מזה, מה... איזו תמונה הייתם שמים על זה. זה בול בנושא.

לא, ברור שלא.

אה כן, ועל רקע **שלט** "בית עלמין"

אפשר היה למצוא תמונות הרבה יותר מלחיצות.

תשמע אתה דביל טורבו.

אשכרה זאת הדרישה. ולא הלכת לעשות אותה. זה מה שדורשים, רוצה לחסוך היית לוקח את הטוסטוס שלך ונוסע לנתבג, עושה בדיקה ב 50 שקל. חוץ מזה, חשבתי שאתה מרוויח מעל 30K בחודש, ולא טסת שנה. אז לא יכולת לשלם 500 שקל לבדיקה כדי לעלות למטוס *כי זאת הדרישה*?????

לא יאומן.

שמע, אל תעשה ממני טיפש,

החוק אומר מפורשות שאדם ששהה בחו"ל לא יותר מ72 שעות לא מחויב בבדיקת קורונה בחזרה. 

ברור לי שאם החוק לא לצידי ואין לי קייס אז אני אלך ואשלם את השוחד כי אחרת אקבל כפל קנס(בדיקת זימבור בשדה + לילה במלון)

נציגי לופטנזה( דוברת עברית יש לציין) החליטה שטיסת קונקשן נחשבת כטיסה נפרדת לכל דבר ובעצם עברה על החוק שקובע שטיסת קונקשן עם המתנה של פחות מ24 שעות נחשבת לטיסה אחת לעניין בדיקת קורונה. 

אז לספרדים לא היה בעיה כי זה היה 72 שעות, הנציגה הישראלית החליטה שהקונקשן זה כבר 74 שעות. ולמה שממשלת ישראל תעביר הנחיות ברורות? אפשר לשדוד אזרח טוב ב200 אירו. 

אזרח טוב כמובן אני מתכוון טוב לשלם מיסים ולשרת בצבא, לא לדרוך באדמת המדינה בלי לשלם שוחד כמובן. 

ואגב גם הייתי בדובאי במאי, רק שם הזימבור היה על תקן לוחית רישוי בטסט - בדיקה ב100 שקל, אפשר להחליק. 

130 אירו לבדיקה? אלוהים ישמור חשכו עיניי. 

וכן אני מרוויח 30k כי שירתתי ביחידה מעולה ולמדתי 4 שנים לתואר ראשון, אתה מקנא? זה לא סיבה לחלק כספים לכל דורש. 

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676
  • משעמם 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nimrod7676 כתב:

אתה מקנא?

איך אחרי 1647 עמודים עדיין מדברים פה על קנאה לגבי כסף של מישהו?

וואלה, אני ראיתי 130 אירו בדיקה חובה, ולא חשכו עיניי ולא כלום.

אגב, ממשלת ישראל לא שדדה בכלל, היא לא מקבלת מזה שקל, אבל לא נראה לי שזה מפריע לך.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, David32 כתב:

איך אחרי 1647 עמודים עדיין מדברים פה על קנאה לגבי כסף של מישהו?

וואלה, אני ראיתי 130 אירו בדיקה חובה, ולא חשכו עיניי ולא כלום.

אגב, ממשלת ישראל לא שדדה בכלל, היא לא מקבלת מזה שקל, אבל לא נראה לי שזה מפריע לך.

אתה פשוט דואג להזכיר את זה הרבה. 

ממשלת ישראל לכל הפחות צריכה לדאוג שאוכפים שלה מודעים לחוק ולא יש לה אשמה בשוד שעברתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע הבא אני טס לגרמניה.

יד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל, אין לי דרך אחרת להגדיר את זה.

גרמניה לא דורשת ממני ומאישתי בדיקות שליליות בכניסה כי אנו מחוסנים,

ולא מילדיי כי הם מתחת לגיל 6.

באתר אלעל ההנחיות הם בדיוק כך.

באתר משה''ב - כל מי שיוצא מהארץ נדרש לבדיקת קורונה שלילית.

חברים שטסו בשבוע האחרון כל אחד מספר משהו אחר, לפעמים דורשים בדיקה בארץ לפעמים לא. חבר שהתקשר למשרד הבריאות קיבל הנחיות סותרות משני מוקדנים שונים.

מה ההיגיון של המדינה לדרוש ממני בדיקה לפני היציאה מהארץ אם מדינת היעד לא מעוניינת בכך? ולמה אף אחד לא יודע לומר ברור מה צריך ומה לא?

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, איצי בר כתב:

שבוע הבא אני טס לגרמניה.

יד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל, אין לי דרך אחרת להגדיר את זה.

גרמניה לא דורשת ממני ומאישתי בדיקות שליליות בכניסה כי אנו מחוסנים,

ולא מילדיי כי הם מתחת לגיל 6.

באתר אלעל ההנחיות הם בדיוק כך.

באתר משה''ב - כל מי שיוצא מהארץ נדרש לבדיקת קורונה שלילית.

חברים שטסו בשבוע האחרון כל אחד מספר משהו אחר, לפעמים דורשים בדיקה בארץ לפעמים לא. חבר שהתקשר למשרד הבריאות קיבל הנחיות סותרות משני מוקדנים שונים.

מה ההיגיון של המדינה לדרוש ממני בדיקה לפני היציאה מהארץ אם מדינת היעד לא מעוניינת בכך? ולמה אף אחד לא יודע לומר ברור מה צריך ומה לא?

נתקלתי בזה וגם, וכך גם חברים אחרים שטסו מישראל. לפעמים בצק אין דורשים, לפעמים לא. ממש תלוי על איזה דייל צק אין נופלים. הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...