Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, asix כתב:

כדי להצליח לחסן את הילדים כי זאת תהיה משימה קשה יותר מהמבוגרים.

תחשוב גם שכל קארן שמתנגדת לחיסונים, תיכנס למצב טורבו כשיגידו לה לחסן את הילדים שלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה קשה יותר?

אם ההורים התחסנו גם הילדים שלהם יתחסנו.

ואם לא,כמה תמונות של ילדים מונשמים מבתי חולים בכותרות יעשו את העבודה.

• מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך בטוח. ילדים זה נושא יותר רגיש אצל הורים , ויהיו הרבה הורים שלא יהיו מוכנים ולא ימהרו לתת חיסון שלא ניתן לדעת את השפעתו לטווח ארוך.

גם את החיסון של הבוגרים לא ניתן לדעת את השפעתו לטווח ארוך אך מכיוון שהמחלה מסוכנת למבוגרים אז רבים העדיפו להסתכן מאשר לחלות בקורונה.

אצל ילדים המחלה לא מסוכנת ולכן יהיה יותר קשה לדחוף את ההורים לחסן את ילדיהם. אם החיסון יהיה בשוק שנתיים - ואילך אני מאמין שהוא יתקבל ביותר הבנה אצל ההורים.

וכמו שאמרת - כמה תמונות של ילדים מונשמים - כמו כל הקורונה - הפחדה והיסטריה. כשמסיימים להפחיד ומחסנים את מי שרוצים עוברים לשכבת גיל הבאה.

הבעיה שאחוז הילדים שנפטרו מקורונה מגרד את ה 0 אחוז.

בשביל הפחדה צריך ליצור כאוס ועליה בתחלואה וזה כמובן יהיה מלווה בסגר/ים ועסקים סגורים. קודם סוגרים מערכות חינוך ואז גם העסקים נסגרים כי צריך לשמור על הילדים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, asix כתב:

קודם סוגרים מערכות חינוך ואז גם העסקים נסגרים כי צריך לשמור על הילדים. 

כל מה שכתבת נכון, ובשגלל זה הפתרון פשוט מאין כמוהו-

מחליטים שרק ילדים מחוסנים יוכלו להגיע למסגרות הלימודים. כל השאר בבית. 

תוך שבועיים כל הילדים בישראל מחוסנים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשזה נוגע לילדים במחלה שלא מסוכנת להם - אני בכלל לא בטוח שזה יצליח. וכאן יכנסו הסגרים וההגבלות כמנוף לחץ.

ימים יגידו. נעבור את הבחירות ואז נראה אם צדקתי או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדי שאנשים ירצו להתחסן, צריך לגרום להם לעבוד בשביל זה.

כשזה היה רק מגיל 60, והשאר היו צריכים לחכות לשעת הסגירה ולהתחנן לשאריות, הייתה פה מלחמה על החיסונים.

עכשיו, כשכל אחד יכול חופשי לקבוע תור לאותו יום, פתאום לא רוצים.

אופציה אחרת - לקבוע שמי שהתחסן, יכול להסתובב בלי מסכה. תראה איך גם מתנגדי חיסונים הארדקור ירוצו לקופות חולים.

לפני 3 שעות, Potato כתב:

ואם לא,כמה תמונות של ילדים מונשמים מבתי חולים בכותרות יעשו את העבודה.

לא בטוח. הפחדה עובדת לזמן קצר, אחר כך נהיים אדישים לזה.

כל הטמקא מפוצץ בכתבות על איך אבא X אמא Y והבן Z סירבו להתחסן ומתו, ועדיין יש מתנגדים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, asix כתב:

לא כל כך בטוח. ילדים זה נושא יותר רגיש אצל הורים , ויהיו הרבה הורים שלא יהיו מוכנים ולא ימהרו לתת חיסון שלא ניתן לדעת את השפעתו לטווח ארוך.

אבל ידוע מה ההשפעות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Potato כתב:

אבל ידוע מה ההשפעות!

לא לטווח ארוך ובמקרה של ילדים זה חשוב שבעתיים. לא תרצה לתת לילדך חיסון שעלול ( עדיין לא הוכח ולא נבדק) לפגוע בו בעתיד.

ילד בן 16 הוא כבר עם דעה. יכול להחליט אם הוא רוצה או לא. כמו אדם בוגר. ילד בן 10 לא. ההחלטה אצל הוריו.

בנוסף, הקורונה מסוכנת למבוגרים ולא נמצא שהיא מסוכנת לילדים ( מקרים בודדים לא מצדיקים פאניקה). מניח שבקרוב ימצאו/ימציאו מוטציה שמסוכנת לילדים בשביל לדחוף את החיסון גם לילדים.

וילדים לא מחוסנים לא מסכנים מחוסנים. מספיק עם ההפחדה הזאת. נכון - החיסון לא מגן ב 100 אחוז, אבל מה כן מגן ב 100 אחוז? כשנוסעים בכביש גם יש סיכון ואנשים עדיין נוהגים. כשאדם מעשן הוא גם מסתכן - ואנשים מעשנים. כשטסים יש סיכון - ועדיין אנשים טסים. אנחנו לוקחים הרבה סיכונים בחיים כי אלה החיים וגם אדם מחוסן צריך לקחת סיכון של 5 אחוז ולהפסיק לדאוג שמא יחלה כי יש אנשים לא מחוסנים. ומה יקרה בחו"ל? בחו"ל לא כולם מחוסנים ואנשים יעלו על הטיסה הראשונה לחו"ל אחרי תקופה ארוכה גם אם יהיו שם לא מחוסנים. כאדם מחוסן אני אומר - התחסנתי לא בגלל האנשים שמסביבי אלא להגן על עצמי. לא מעניינים אותי האנשים שמסביבי אם הם מחוסנים או לא. וכן, לוקח את הסיכון של 5 אחוז. 

אבל כמו שאמרתי, לדעתי ההגבלות יחזרו וגם הסגרים. אין מה להתווכח על זה כי זה יהיה בעתיד. הלוואי ואטעה. זה רשום פה בפורום ובקלות יהיה ניתן להוכיח שטעיתי. ברור שאת הסגרים וההגבלות יצדיקו במספרים ובתחלואה. האם אלו מספרי אמת? לא, בדיוק כמו שהנתונים כרגע הם לא הנתונים הנכונים אלא נועדו לגרום לפתיחת המשק לפני הבחירות.

לגבי השאלה שנשאלה האם נהנים מלראות עסקים סגורים? אף אחד לא נהנה, אך כשיש אינטרס וכסף ( ובקורונה יש גם מזה וגם מזה - והרבה) אף אחד לא סופר את האזרח הקטן. כרגע שחררו קצת בגלל הבחירות. איזו מפלגה תרצה להגיע ליום הבחירות כשבחוץ יש סגר ותחושה של דכאון?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, asix כתב:

לא לטווח ארוך ובמקרה של ילדים זה חשוב שבעתיים. לא תרצה לתת לילדך חיסון שעלול ( עדיין לא הוכח ולא נבדק) לפגוע בו בעתיד.

ידועה הטכנולוגיה של החיסון,ידועים המרכיבים וידועה ההשפעה.

מה עוד אתה רוצה לדעת עליו? הכל ידוע....

מיוצרים נוגדנים,עם הזמן הם דועכים.

לא תקבל ממנו סרטן בלבלב או אוטיזם בגיל מתקדם.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע למה החיסון לא קיבל אישור מ FDA אלא רק אישור חירום? כי לא בוצע מחקר לטווח ארוך. זאת הסיבה.

לא אתה, ולא אני , ולא מי שפיתח את החיסון יודע לומר בוודאות שאין השפעות לטווח רחוק. משערים שאין השפעות לטווח רחוק. אז על הגוף שלי אני יכול להסכים. על הגוף של הילדים שלי, לא כל כך בטוח שאני מעוניין לחסן אותם נגד מחלה שלא מסוכנת להם בשלב זה.

יש לך ילדים? (לא חייב לענות אם אתה מרגיש שזה לא עינייני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Potato כתב:

לא תקבל ממנו סרטן בלבלב או אוטיזם בגיל מתקדם.

ומאיפה אתה כל כך בטוח שזה לא יכול לפגוע בילדים אם הניסוי לא בוצע לטווח רחוק?

לפני 6 דקות, TsachiE כתב:

עוד מעט טרנספורטר יגיע לצאט ויאשים אותך כמתנגד חיסונים שמאמין שחוצנים התנקשו בקנדי

כן, כבר קלטתי את הסגנון. 

מה שהוא עושה קדוש ומה שאחרים זה לא לגיטימי. יש לנו מנהיג כזה. הכשלונות זה האחרים וההצלחות זה הוא.

מתנגד לחיסונים שהתחסן. יש פה קונפליקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, asix כתב:

ומאיפה אתה כל כך בטוח שזה לא יכול לפגוע בילדים אם הניסוי לא בוצע לטווח רחוק?

מאיפה אתה כל כך בטוח שהסוללה ביונדאי איוניק שלך לא תתפוצץ אחרי בדיוק 78993 קילומטר במהירות של 78 קמ"ש בנסיעה בשיפוע של 6 מעלות?

הרי לא בדקו.

לפני 18 דקות, asix כתב:

אתה יודע למה החיסון לא קיבל אישור מ FDA אלא רק אישור חירום? כי לא בוצע מחקר לטווח ארוך. זאת הסיבה.

לא אתה, ולא אני , ולא מי שפיתח את החיסון יודע לומר בוודאות שאין השפעות לטווח רחוק. משערים שאין השפעות לטווח רחוק. אז על הגוף שלי אני יכול להסכים. על הגוף של הילדים שלי, לא כל כך בטוח שאני מעוניין לחסן אותם נגד מחלה שלא מסוכנת להם בשלב זה.

יש לך ילדים? (לא חייב לענות אם אתה מרגיש שזה לא עינייני).

אתה מחפש בעיות איפה שאין.

אין לי ילדים,אבל הייתי מחסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...