Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

הולכים וגם ממשיכים לחלק דוחות על זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, garicho כתב:

אם מספרי המאומתים היו עד פי 10 מהמספר הרשמי, אז היו כבר יותר חולים בישראל מתושבים עוד לפני שהיו מתחילים החיסונים...

הגל השלישי מתגחיל עכשיו בכל אירופה, בהובלה של מדינות מזרח אירופה הפעם:

https://www.nytimes.com/2021/03/15/world/italy-covid-lockdown.html

וזה ההנחיות בשוויץ:

https://www.bag.admin.ch/bag/en/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov/massnahmen-des-bundes.html

תשמע, יש הבדל בין מה שחברים מספרים, לבין מה שתכלס קורה.

ואני לא רוצה להתחיל לגבי רוסיה. לאנשים שם לא באמת אכפת מה קורה.

דיברתי על מדינות ספציפיות, שיש לי מידע "פנימי" לגביהן. גם מקישור ששלחת, שוויץ פתחה הרבה דברים ב-1 במרץ. 

https://jamanetwork.com/journals/jamanetworkopen/fullarticle/2774584

מחקר לקנה מידה על מספר חשופים לוירוס במציאות. 

https://www.edgehealth.co.uk/post/as-many-as-1-in-5-people-in-england-have-had-the-covid-19-disease

במחקר הזה מדובר על פי 6 נדבקים לעומת מספר רשמי. יש מחקרים בהם דיברו על יותר. אז כן, סיכוי סביר ביותר שבארץ ,בשל אוכלוסייה מעטה וצפופה יחסית, הגענו לחסינות עדר, ולכן הירידה בתחלואה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, fatboy1340 כתב:

דיברתי על מדינות ספציפיות, שיש לי מידע "פנימי" לגביהן. גם מקישור ששלחת, שוויץ פתחה הרבה דברים ב-1 במרץ. 

https://jamanetwork.com/journals/jamanetworkopen/fullarticle/2774584

מחקר לקנה מידה על מספר חשופים לוירוס במציאות. 

https://www.edgehealth.co.uk/post/as-many-as-1-in-5-people-in-england-have-had-the-covid-19-disease

במחקר הזה מדובר על פי 6 נדבקים לעומת מספר רשמי. יש מחקרים בהם דיברו על יותר. אז כן, סיכוי סביר ביותר שבארץ ,בשל אוכלוסייה מעטה וצפופה יחסית, הגענו לחסינות עדר, ולכן הירידה בתחלואה.

לגבי שוויץ, נכון שהם ביטלו חלק מהדברים. גם הפולנים פתחו כמה דברים בפברואר, ועכשיו הם שוב סוגרים הכל. זה שיש הפוגה לא אומר כלום כל עוד האוכלוסיה לא מחוסנת.

ולגבי חשיפה לווירוס, זה מאוד תלוי במדינה, בכמות הבדיקות, ברמות הצפיפות וכ"ו. כל מקום שחשבו שהגיע אולי לחסינות עדר לפני החיסונים הוכיח שלא כך הדבר. לראיה שלושת הגלים שעברו על האוכלוסיה החרדית לפני שהחיסונים התחילו לפעול ברצינות באמצע פברואר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

נו @korola

שמעת את הפודקאסט ששלחת אותי לשמוע?

זה

כן , היה מאכזב...  מרחו 20 דקות בלי הרבה אינפורמציה

לפני 46 דקות, TsachiE כתב:

מה הכוונה אין בהם צורך? מאיזה בחינה?

כבר פרסמו מספר מחקרים שמחוסנים לא נדבקים ולא מדבקים , כלומר מי שמחוסן גם אם יחשף לחולה הוירוס לא ממש דוגר אצלו והוא לא מפיץ את הוירוס. 

לכן אם אני מחוסן , אין ממש משמעות למסיכה עלי.

אולי מי שלא מחוסן אכן צריך להמשיך להסתובב עם מסיכה, הבעיה שאיך בדיוק תאכוף את זה? 

יש לי רעיון!!!    כל מי שרוצה להסתובב בלי מסיכה, צריך להדפיס את התו הירוק , להעביר אותו למינציה.

ולענוד אותו על הצוואר - כמו תג עובד. 

ואז יהיה מותר לו להסתובב בלי מסיכה. 

זיוף תו ירוק זאת עבירה הרבה יותר חמורה מאשר להסתובב בלי מסיכה , לכן זה יותר ירתיע לא מחוסנים לזייף תו יורק רק בשביל להסתובב בלי מסיכה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תחושה שכל החופש הזה שיש לעם ישראל עכשיו פחות קשור לתחלואה כמו שהוא קשור לבחירות.

בוא נגיד, אם נכנס לסגר אחרי ישר אחרי הבחירות, תנסו להראות מופתעים

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סגר? 

איזה נתונים אתה רואה שמצדיקים סגר? 

חולים קשה בבתי חולים 574 , ובמגמת ירידה ... לא לדבר ש 95% מהחולים הקשה לא התחסנו. 

מספר מאומתים בירידה חזקה. 

ממשיכים לחסן , נכון רק 20,000 חדשים כל יום, אבל זה עדיין כחצי מיליון בחודש ,  זה ממשיך לחזק את חיסוניות העדר. 

אולי רק אולי .. תהיה תחלואה גבוהה בקרב ילדים  שאולי תגרום להרבה ילדים להגיע לבתי חולים.

הרבה זה יחסי , בתי החולים יהיו מסוגלים לספוג 400 ואפילו 1000 ילדים במצב קשה, ואפילו לא תהיה בעיה לטפל ב 5 נפטרים ביום.

אבל התקשרות לא תעמוד בעשירית מהמספרים שבתי החולים יהיו מסוגלים לעמוד בהם.

הם ירכזו את המספרים לשבוע, והכותרת תהיה "10 ילדים נפטרו בשבוע האחרון"

או יותר דרמטי  "30 ילדים נפטרו בחודש האחרון מקורונה והממשלה נכשלה"

או ..100 ילדים אופשזו בשבוע האחרון מסיבוכי קורונה.. 

ואז אולי יסגרו את בתי הספר וימנעו מילדים להגיע לחתונות. 

אבל סגר כמו פעם? 

רק ורק אם תיכנס דרך נתב"ג מוטציה עמידה לחיסון... וזה לא יקרה בחודש הקרוב. 

ונקבל התראה של חודשיים לפני שנגיע לסגר.. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אולי סגר זה מוגזם , אבל יש לי תחושה שחלק ההקלות עכשיו הם חלק מקמפיין הניצחון שרה״מ שלנו מנסה להציג לקראת ההצבעה בקלפי, ולכן, אני יוצא מנק׳ הנחה שייתכן וחלק מההקלות האלה יופסקו אם וכאשר יבחר מחדש לאחר הבחירות.

• אהבתי 1

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, garicho כתב:

אני ממש לא חושב ככה. ההפך, אני חושב שלצערי נתניהו ישיג רוב של 61+ ויחוקק חוק שיבטל את המשפט שלו. אבל זה לשרשור הפוליטי ולא לכאן ;-)

יאללה שיחוקק מה שבא לו ויפסיק עם משחקי הבחירות האלה.

כל האישומים נגדו זה קשקושים,שוחד כספי הוא לא לקח,לא רצח אף אחד.

העבירות שלו לא מספיק חמורות בשביל שלמישהו יהיה אכפת מזה,בעיקר אם הדבר יביא סוף סוף ליציבות שלטונית כלשהי.

לפני 35 דקות, TsachiE כתב:

אוקיי אולי סגר זה מוגזם , אבל יש לי תחושה שחלק ההקלות עכשיו הם חלק מקמפיין הניצחון שרה״מ שלנו מנסה להציג לקראת ההצבעה בקלפי, ולכן, אני יוצא מנק׳ הנחה שייתכן וחלק מההקלות האלה יופסקו אם וכאשר יבחר מחדש לאחר הבחירות.

בשביל להפסיק צריך סיבה.

אין בינתיים עליה בתחלואה.

ברגע שיסירו את רוב ההגבלות וישאירו קצת רלוונטיות יהיה בסדר.

מסיכות רק במקומות סגורים,חתונות/מסיבות/מועדונים/הופעות רק למחוסנים.

במקום לשים 5000 הגבלות להשאיר 2-3 שאפשר לחיות איתן לטווח ארוך וישרתו את המטרה.

לצערי הרב ריחוק חברתי זה לא משהו שתפס ואנשים עדיין מנסים לחבק אותי 🤢

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...