Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

עלק חיסכון,   המדינה הכניסה את היד לכיס שלך , הוציאה משם או תוציא משם את מה שחסכת על החתונה.

והעבירה מענקים לבעלי האולמות ובעלי המסעדות ישירות.

מה שמצחיק הוא שהרבה בעלי אולמות גם קיבלו את המענקים מהמדינה (כי מגיע להם) וגם סירבו להחזיר את המקדמות לזוגות הצעירים.

חלקם אפילו הגדילו לעשות , ותבעו בבתי המשפט את הזוגות על תשלום מלא מלא ... כי ככה כתוב בחוזה. 

Just now, Potato כתב:

ומי היה מאמין שהחיים ימשיכו?

כבר מהפוסט הראשון היה ברור שהתמותה היא נמוכה (6%), משהו שלא משנה חיים.

אבל פעם אחת הייתה פאניקה ... שהתגלו חולים חוזרים ... היה חשש שהגוף לא מפתח נוגדנים לנגיף

זה היה אומר שהחיסונים לא יעבדו,   לא ניתן להגיע לחיסוניות עדר , ולכן החיים לפחות של בעלי האולמות לא היו חוזרים למצב הקודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Legend כתב:

זה נכון שרשות המסים הקימה נקודת ביקורת ביציאה מאילת?

הנקודה תמיד הייתה שם, פשוט היום היא מאוישת באופן קבוע. שמעתי כבר על כמה מקרים במשפחה הרחבה שלי שחטפו מע״מ + קנס על טלפונים, עגלות ילדים, אלקטרוניקה בשבועות האחרונים.

לפני שעתיים, Potato כתב:

הייתי בכמה הופעות חינמיות(יום סטודנט) ולא הרגשתי צורך ללכת לשלם על זה כסף או ללכת שוב.

קיבלתי לפני שנה ומשהו 2 כרטיסים להופעה של עומר אדם,נתתי אותם לחבר שחיפש.

(וזה בלי קשר לזה שהוא שר על הפנים)

בבקשה אל תשווה את יום הסטודנט להופעה עולמית ברמה A או B. 

זה כמו להשוות טסלה לקלנועית. נכון, שניהם רכבים חשמליים. אבל פה הדמיון נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, korola כתב:

בינתיים מספר המאומתים בארץ ממש להתרסק, וזה לא יורד בקצב לינארי (מקדם הדבקה מתחת לאחר אבל קבוע על 0.8 או 0.6)

אלא גם מקדם ההדבקה יורד תוך כדי ירידת המספרים. 

אתמול 

התגלו 1472 מאומתים למרות כמות בדיקות מכובדת, מספר החולים קשה גם ממשיך לרדת.

אבל אירופה , שקועה מעל הראש בגל שלישי ובמשבר חיסונים שהולך לייצר גלים לתקופה לא קצרה. 

ליל הסדר עוד שבוע וחצי, בקצב הזה נגיע לכ-500 מאומתים ליום.  

העיקר יש לנו חוזים על 26 מיליון חיסונים וביבי רוצה עוד 36 מיליון חיסונים , אולי נוכל לשחד את השופטים בבית הדין בהאג? 

יש אנשים שיעשו הכל תמורת קצת חיסונים

אל תאמין לכל מה שאתה שומע בחדשות. 1. המספרים באירופה המערבית יורדים, המשק נפתח (ממקור ראשון של חברים בשוויץ , איטליה ורוסיה). 2 .באירופה אין בחירות עוד שבוע, אז אין להם טעם לייפות או לעוות מספרים. 3. מספר מאומתים תלוי במספר בדיקות (שנמוך באופן ניכר ממספרן לפני שבועיים) וגם כמובן באיזורים בהם נערכים הבדיקות -בקיצור המון מקום למשחקים שונים עם הנתונים. 

אגב, בתור אחד שגם עסק בדיגום וגם נדגם עשרות פעמים - הבדיקות היום, הרבה פחות מעמיקות (תרתי משמע) מאשר לפני מספר חודשים) = FALSE NEGATIVE

ותכלס' - עם קרוב למיליון מאומתים רשמיים וכנראה פי 4-5 מכך, מאומתים בפועל, המדינה הגיעה למצב של חסינות עדר הרצויה

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Potato כתב:

הייתי בכמה הופעות חינמיות(יום סטודנט) ולא הרגשתי צורך ללכת לשלם על זה כסף או ללכת שוב.

קיבלתי לפני שנה ומשהו 2 כרטיסים להופעה של עומר אדם,נתתי אותם לחבר שחיפש.

(וזה בלי קשר לזה שהוא שר על הפנים)

שמע בלי לחדש את הדיון על זוגיות או משהו כזה, אבל בני אדם צריכים סוג כלשהו של חיי חברה. 

וכשתהיה במערכת יחסים, אם תרצה בכלל, אתה לא תגיד לחברה שלך שומעת בואי נפתח יוטיוב נחסוך כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

שמע בלי לחדש את הדיון על זוגיות או משהו כזה, אבל בני אדם צריכים סוג כלשהו של חיי חברה. 

וכשתהיה במערכת יחסים, אם תרצה בכלל, אתה לא תגיד לחברה שלך שומעת בואי נפתח יוטיוב נחסוך כסף.

ברור שלא,

שתלך להופעות עם חברות שלה.

כמו שאני לא אגרור אותה ליום מסלול בערד בשישי ב4 בבוקר כי זה לא מעניין אותה.

לפני 20 דקות, garicho כתב:

בבקשה אל תשווה את יום הסטודנט להופעה עולמית ברמה A או B. 

זה כמו להשוות טסלה לקלנועית. נכון, שניהם רכבים חשמליים. אבל פה הדמיון נגמר...

הקונספט אותו קונספט,לא התחברתי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, fatboy1340 כתב:

אל תאמין לכל מה שאתה שומע בחדשות. 1. המספרים באירופה המערבית יורדים, המשק נפתח (ממקור ראשון של חברים בשוויץ , איטליה ורוסיה). 2 .באירופה אין בחירות עוד שבוע, אז אין להם טעם לייפות או לעוות מספרים. 3. מספר מאומתים תלוי במספר בדיקות (שנמוך באופן ניכר ממספרן לפני שבועיים) וגם כמובן באיזורים בהם נערכים הבדיקות -בקיצור המון מקום למשחקים שונים עם הנתונים. 

אגב, בתור אחד שגם עסק בדיגום וגם נדגם עשרות פעמים - הבדיקות היום, הרבה פחות מעמיקות (תרתי משמע) מאשר לפני מספר חודשים) = FALSE NEGATIVE

ותכלס' - עם קרוב למיליון מאומתים רשמיים וכנראה פי 4-5 מכך, מאומתים בפועל, המדינה הגיעה למצב של חסינות עדר הרצויה

מאיפה אתה מביא את זה? כל מה שרשום פה לא נכון. איטליה נכנסת לסגר ברוב המחוזות שלה, צ׳כיה לא יצאה מהבוץ שהיא נכנסה אליו עוד באוקטובר, ומדינות אחרות משחקות עם סגרים והגבלות בחודשים אחרונים ללא הפסקה. אני הגעתי משם לפני שבוע, @David32 נמצא שם עכשיו. המצב שם ניהיה גרוע יותר מיום ליום (פרט לבריטניה שנמצאת במצב טוב כי היא בסגר קשה ומתקדמת מאוד עם החיסונים)

לגבי ישראל - 5 מיליון מחוסנים, 1 מיליון חולים - ברור שיש רמה מסוימת של חסינות עדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב היום זה יום בחירות פה🙊

והפתיחה פה מאאאאאאאאאאאאוווווווווווווווווווווווווווווווווודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד אאאאאאאאאאאאאאאאייייייייייייייייייייייייייייייייייטטטטטטטטטטטטטטטטטייייייייייייייייייייייייייייתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

• מצחיק 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, garicho כתב:

מאיפה אתה מביא את זה? כל מה שרשום פה לא נכון. איטליה נכנסת לסגר ברוב המחוזות שלה, צ׳כיה לא יצאה מהבוץ שהיא נכנסה אליו עוד באוקטובר, ומדינות אחרות משחקות עם סגרים והגבלות בחודשים אחרונים ללא הפסקה. אני הגעתי משם לפני שבוע, @David32 נמצא שם עכשיו. המצב שם ניהיה גרוע יותר מיום ליום (פרט לבריטניה שנמצאת במצב טוב כי היא בסגר קשה ומתקדמת מאוד עם החיסונים)

לגבי ישראל - 5 מיליון מחוסנים, 1 מיליון חולים - ברור שיש רמה מסוימת של חסינות עדר.

באיטליה, שוב , לפי דיווח מספר חברים, פרט לאיזור רומא וסיציליה, כמעט ללא הגבלות. חבר בשוויץ מדווח כי אין כמעט הגבלות בשטח והממשלה לא דוחפת להתחסן כי רוצים לתת עוד זמן לראות את תוצאות החיסונים במדינות אחרות (תמיד היו חכמים). ברוסיה , פרט לאירועי ספורט ,ללא הגבלות. 

לא יודע מאיפה הגעת ואיפה היית לפני שבוע. עצם העובדה שעברת ממדינה למדינה, רק מוכיחה שהסגרים והגבלות כבר לא כאן.

המון מחקרים , כולל אלו שנעשו בארץ, מדברים על מספרי מאומתים אמיתיים הגבוהים עד פי 10 ואף יותר ממספר רשמי. 

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, fatboy1340 כתב:

באיטליה, שוב , לפי דיווח מספר חברים, פרט לאיזור רומא וסיציליה, כמעט ללא הגבלות. חבר בשוויץ מדווח כי אין כמעט הגבלות בשטח והממשלה לא דוחפת להתחסן כי רוצים לתת עוד זמן לראות את תוצאות החיסונים במדינות אחרות (תמיד היו חכמים). ברוסיה , פרט לאירועי ספורט ,ללא הגבלות. 

לא יודע מאיפה הגעת ואיפה היית לפני שבוע. עצם העובדה שעברת ממדינה למדינה, רק מוכיחה שהסגרים והגבלות כבר לא כאן.

המון מחקרים , כולל אלו שנעשו בארץ, מדברים על מספרי מאומתים אמיתיים הגבוהים עד פי 10 ואף יותר ממספר רשמי. 

אם מספרי המאומתים היו עד פי 10 מהמספר הרשמי, אז היו כבר יותר חולים בישראל מתושבים עוד לפני שהיו מתחילים החיסונים...

הגל השלישי מתגחיל עכשיו בכל אירופה, בהובלה של מדינות מזרח אירופה הפעם:

https://www.nytimes.com/2021/03/15/world/italy-covid-lockdown.html

וזה ההנחיות בשוויץ:

https://www.bag.admin.ch/bag/en/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov/massnahmen-des-bundes.html

תשמע, יש הבדל בין מה שחברים מספרים, לבין מה שתכלס קורה.

ואני לא רוצה להתחיל לגבי רוסיה. לאנשים שם לא באמת אכפת מה קורה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו @korola

שמעת את הפודקאסט ששלחת אותי לשמוע?

זה

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, TsachiE כתב:

חייב לציין שיש אוירת סוף קורונה בחוץ, כאילו אין מגפה, למעט המסכות

וגם הן נשארו כמו אביזר מפורים,

אף אחד ברחוב לא הולך עם מסיכה מלאה.

תכלס,גם אין באמת צורך.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...