Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני שנה South Park שידרו פרק גאוני על חיסונים שנגע בדיוק בזה.
במרץ הם הולכים להוציא פרק נוסף על חיסונים לכבוד הקורונה.

למי שלא צפה כדאי לצפות...

וכאן  😂

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, gadik6 כתב:

מישהו פרסם באחד מעמודי הפח בפייסבוק שהוא מתכוון לתבוע את רשת הולמס פלייס במידה וימנעו ממנו את הכניסה בגלל שהוא לא מחוסן (כלומר במידה והרשת תקפיד על הנחיות הממשלה).

הרבה מלל שטותי על אפליה אסורה, לשון הרע ועוד. כל מטומטם פה נהיה מדען, עורך דין ולוחם זכויות הפרט.

מקווה שהוא באמת יגיש את התביעה כדי שיחטוף את הנעל של השופט בתחת.

עדיף בראש קודם,שיתחיל לחשוב משם ,לא כך ? 

לפני 48 דקות, save כתב:

אין בעיה להכנס לחדר כושר עם בדיקה נקייה. לא חייב חיסון.

בהולמס פלייס רק מחוסנים ומחלימים..

אממה ? המדריכים יכולים להיות הכל מהכל

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייזר הודיעו עכשיו שהחיסון יכול להיות מאוכסן בקירור רגיל, עם טמפרטורות רגילות של מקרר.

הוציאו חיסון שאפילו לא ידעו איך לאכסן אותו 🙄

https://nypost.com/2021/02/19/pfizer-covid-vaccine-doesnt-need-to-be-stored-at-freezing-temps-anymore/?utm_source=NYPTwitter&utm_campaign=SocialFlow&utm_medium=SocialFlow

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקבינט אישר פתיחה של חדרי כושר לפי התו הירוק .
התו הירוק - בהצגת תעודת מתחסן, מחלים או בדיקת קורונה שלילית.
משפטית היתה בעיה ליועמ"ש להגן על החלטה מחמירה יותר .
בגלל שאפשר להכנס גם עם בדיקה שלילית לא יהיה שום בג"ץ אלא בעיקר פוסטים מתלהמים בפייעס שגם הם מעדיפים להצניע את הפרט השולי הזה.
חדר כושר יוכל לחייב גם כל עובד באותה דרישה . בדיקה שלילית.
אני חושב שהצנעת האפשרות הזו היא גם טקטיקה שיווקית וגם לדחוף צעירים ספוטיביים ללכת להתחסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, יובל .מ. כתב:

אם זה מעניין מישהו פתחו את האפשרות להנפקת התעודה הירוקה..

אמור להגיע למייל השעות הקרובות, נראה איך זה נראה

תודה. זה מצריך עדכון אפליקצית הרמזור. חוץ מזה, ניסיתי כעת וקיבלתי הודעת שגיאה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, save כתב:

הקבינט אישר פתיחה של חדרי כושר לפי התו הירוק .
התו הירוק - בהצגת תעודת מתחסן, מחלים או בדיקת קורונה שלילית.
משפטית היתה בעיה ליועמ"ש להגן על החלטה מחמירה יותר .
בגלל שאפשר להכנס גם עם בדיקה שלילית לא יהיה שום בג"ץ אלא בעיקר פוסטים מתלהמים בפייעס שגם הם מעדיפים להצניע את הפרט השולי הזה.
חדר כושר יוכל לחייב גם כל עובד באותה דרישה . בדיקה שלילית.
אני חושב שהצנעת האפשרות הזו היא גם טקטיקה שיווקית וגם לדחוף צעירים ספוטיביים ללכת להתחסן.

אני לא חושב שהעניין של בדיקה אפשרי. לדעתי רק מחוסן או מחלים

ואני מקווה שמהר מאוד יחליטו שבדיקה עולה 200-300 שח

מהמעט שנתקלתי כל אותם פצועים שמתנגדים לחיסונים הם לא אנשים שיכולים להרשות לעצמם כל יומיים לשים 300 שקל על בדיקה ולדעתי גם 100 יהיה כבד עליהם

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה בעייתי. אנשים לא ילכו להבדק גם אם שוכבים במיטה עם חום כי זה יקר.
בדיקות חינם זה כרגע אינטרסט של המדינה ובעתיד יכלל בסל הבריאות של קופח בעלות מוזלת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

תודה. זה מצריך עדכון אפליקצית הרמזור. חוץ מזה, ניסיתי כעת וקיבלתי הודעת שגיאה.

מדובר באפליקציה אחרת בכלל, נראה שמדינת ישראל אוהבת לבזבז כסף על פארש במקום לבנות אפליקציה אחת שעושה הכל. אכן אנחנו מדינת הסטארטאפים.

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

אני לא חושב שהעניין של בדיקה אפשרי. לדעתי רק מחוסן או מחלים

ואני מקווה שמהר מאוד יחליטו שבדיקה עולה 200-300 שח

מהמעט שנתקלתי כל אותם פצועים שמתנגדים לחיסונים הם לא אנשים שיכולים להרשות לעצמם כל יומיים לשים 300 שקל על בדיקה ולדעתי גם 100 יהיה כבד עליהם

איך אתה מפריד בין בן אדם שהולך לעשות בדיקה כי בא לו להביא שבורות בשישי בערב בשלוותא לבין בן אדם שבאמת לא מרגיש טוב ובוחר לעשות בדיקה כדי לא לסכן את הסובבים אותו?

משניהם תיקח 300 שקל?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Potato כתב:

איך אתה מפריד בין בן אדם שהולך לעשות בדיקה כי בא לו להביא שבורות בשישי בערב בשלוותא לבין בן אדם שבאמת לא מרגיש טוב ובוחר לעשות בדיקה כדי לא לסכן את הסובבים אותו?

משניהם תיקח 300 שקל?

מגבילים לכמות בדיקות בחודש

ותסמינים

לא הגיוני שיש לך תסמינים ועשית 3 בדיקות החודש וכולן שליליות ואתה ממשיך להבדק כי אתה בטוח שאתה עומד למות

גביית תשלום כבר בבדיקה השניה במידה ולא היית במגע עם חולה מאומת והבדיקה יצאה שלילית

לא חסר דרכים

ד"א  גם מי שלא מרגיש טוב. מי אמר שהמדינה צריכה לממן לו בדיקות כשיש חיסונים ?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@DareDevilזו אותה אפליקציה. בתפריו אפשר לבחור צעודת מתחסן או תו ירוק. עד אתמול האפשרות לתו ירוק ניתה אפורה, בגרסה המעודכנת היא פעילה.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

מגבילים לכמות בדיקות בחודש

ותסמינים

לא הגיוני שיש לך תסמינים ועשית 3 בדיקות החודש וכולן שליליות ואתה ממשיך להבדק כי אתה בטוח שאתה עומד למות

גביית תשלום כבר בבדיקה השניה במידה ולא היית במגע עם חולה מאומת והבדיקה יצאה שלילית

לא חסר דרכים

ד"א  גם מי שלא מרגיש טוב. מי אמר שהמדינה צריכה לממן לו בדיקות כשיש חיסונים ?

הפוך גוטה הפוך

להפסיק את בדיקות הPCR ולעבור לבדיקות דם בלבד. על בדיקת דם אתה משלם, עכשיו נראה לי 40 שקל.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקות הדם חסרות כל ערך - הן הופכות חיוביות מספר שבועות אחרי שכבר החלמת, בעוד שחשובה האבחנה בזמן אמצ, גם כדי "לקטוע את שרשרות ההדבקה" וגם כדי לדעת לתת טיפול נכון אם מתעורר צורך.

לגבי תשלום תמורת בדיקות - כאשר החלה האפשרות לנסוע לחו"ל בתלות בבדיקה שלילית נגבה תשלום תמורת הבדיקות, כמה מאות ש"ח (דומני שתעריפון משרד הבריאות היה סביב 300 ש"ח לבדיקה, אבל כל בית חולים או מעבדה יכלו לגבות לפי התחשיב שלהם). גבית התשלום הופסקה מהר מאד. כמובן שאפשר להחליט שבדיקה ללא תשלום תעשה רק לפי הפניית רופא, אבל זה יעמיס עוד על הרופאים שקורסים גם בלי להדרש לתת את השירות הזה.

אני סקרן כיצד תנהג מערכת הבריאות כלפי עובדים שלה המקבלים קהל ומסרבים להתחסן, ויש כאלה, גם אם לא רבים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...