Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חולם לרכב על אופנוע, כולם נגד

itayvaizman
שימו לב! השרשור הזה בן 1321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, LLH201017 כתב:

ואני לא אכנס אפילו לפן הכלכלי של אובדן ההכנסה, תשלום למוניות וכו'

ברשותך, חייב להתייחס לזה אפילו שזה קצת סוטה מהשרשור-

בשביל זה יש ביטוח. וכן- הביטוח משלים לך גם אובדן הכנסה, גם מוניות, וגם את העוזרת שהזמנת לעשות ספונג'ה כי אתה לא יכול לזוז.

מנסיון. ולא מאחל לאף אחד לצבור נסיון כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורח לרגע,
אני חולק עליך.
כמובן שאנחנו שמים בצד את הענין של לא-כדאי-להיות-בסיטואציה, גם אם יש ביטוח מעולה. אני מניח שעל זה אין לנו ויכוח.

לעצם הענין: אם חס וחלילה בנאדם צריך להפעיל את הביטוח שלו, הוא לא שולח מייל וזהו, הכסף מתחיל לזרום. בפירוש לא וזה לא כזה פשוט.
פער הזמן בין הארוע לבין קבלת הכסף הוא משמעותי לרוב הנפגעים.
כמו כן אל תשכח שהתפקיד של אנשי הביטוח הוא לוודא שהחברה שלהם לא תשלם את הקצבה (ממש כך!) ועל כך חלקם גם מקבלים פרמייה/פרס תקרא לזה איך שאתה רוצה. בנוסף, אתה אף פעם לא מקבל את מה שהרווחת לפני, בקטע של אחד לאחד. תמיד יש 20-30 אחוז פחות ושלל חוכמות. תמיד יש סעיף של רשלנות תורמת שלך, תמיד יש נסיונות להוכיח שהפוגע פגע בגלל כוח עליון (זווית השמש באותו בוקר הייתה כך שהיא פגעה במראה ב 38 מעלות וסינוורה את הפוגע, היה גשם בצ'ימידן וערפל בקיטבג. אה, גם הייתה רוח חזקה). אתה לא תאמין איך אנשי מקצוע - תמורת תשלום הוגן כמובן - משקרים ומסלפים חופשי בהבאת העדות שלהם מטעם חב' הביטוח. בד"כ נפגשים באמצע איפה שהוא. בקיצור, עד שאתה רואה את הכסף, הנשמה יוצאת.
כמובן כמובן שאני מכליל ויש יוצאי דופן (לפחות לפי דבריך), אבל אנחנו לא מדברים כאן על יוצאי הדופן.
אז, כשמישהו אומר לי "אה, אל תדאג, יש ביטוח", אני יודע שהוא טועה ובגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, אורח לרגע כתב:

ברשותך, חייב להתייחס לזה אפילו שזה קצת סוטה מהשרשור-

בשביל זה יש ביטוח. וכן- הביטוח משלים לך גם אובדן הכנסה, גם מוניות, וגם את העוזרת שהזמנת לעשות ספונג'ה כי אתה לא יכול לזוז.

מנסיון. ולא מאחל לאף אחד לצבור נסיון כזה.

עברו כמעט שנתיים והוא אפילו לא קרוב לקבל שקל (יש ביטוח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסט בפולגז

Follow this forum
with Tapatalk for Android

FREE - on Google Play

VIEW

שיתוף : תאונה לפני כ 10 שנים

שיתוף : תאונה לפני כ 10 שנים

שלום לכולם,
פעם ראשונה שלי שאני מספר ומשתף ככה בצורה גלויה את מקרה התאונה שלי ותוצאותיה
אני רוצה לשתף אתכם מהתאונה שהיתה לי לפני 10 שנים בערך.
נרשמתי לפול גז איפה שהוא ב 2006 או 2007, לא זוכר ולא כזה משנה ,
למרות שהייתי רוכב על גראנד דינק 250 ביום יום, הגעתי לפורום בגלל נושא השטח, נדבקתי בחיידק איזה פעם אחת שקיבלתי סיבוב מחבר על KTM 525SX,(מוטוקרוס), אחרי שקניתי את האופנוע שטח הראשון שלי KTM 620SC היינו רוכבים בשבילים בכל חלקי הארץ, כל שבוע במקום אחר, כ90 אחוז מהרכיבות צולמו בקונטור HD שקנה חבר שלי, בתאריך 19.11.2011, רכבנו במגרש משחקים האולטימטיבי לאופנועי שטח,(חולות חלוצה) אני על KTM525EXC וחבר שלי על 570 HUSABERG FE.
בחולות חלוצה באזור מצפה גבולות משהו קרה והתרסקתי עם האופנוע, מי שהיה איתי התחיל להילחץ, התחלתי לפרכס, איבדתי הכרה והפסקתי לנשום, מיד התחילו פעולות החייאה, במקביל מתקשרים למד"א להזעיק אמבולנס, נאמר לחבר שדיבר איתם שאין מצב שאמבולנס יגיע לשם וגם ייצא, ואין ברירה אלה חילוץ מוסק,
אחרי מס' דק', הגיע יסעור צהלי ופינה אותי לסורוקה, לשם הגעתי מוגדר במצב אנוש, תוצאות ההתרסקות : 7 חוליות מרוסקות בעמוד שדרה, ועצם בריח שמאל שבורה, חוט שדרה מעוך, פגיעת ראש עם דימום מוחי פנימי, מורדם ומונשם כשבוע, הרופאים אמרו לאשתי ולהורי וגם לחברים שהיו איתי להיות מוכנים שאני לא אעבור את הלילה ,בזמן התאונה ,הייתי ממוגן מכף רגל עד ראש ובמותגים די יקרים, קסדה של שואי ,מגפיים לא זולות וצביצב (לא חסכתי במיגון אבל כנראה שהייתי מהיר מידי בזמן התאונה ) שממנה נשארתי עם ועל כיסא גלגלים לכל החיים כשאני משותק מהחזה ומטה וגם יד שמאל משותקת מוטורית (כלומר מרגיש הכל אבל ללא תנועה )עקב הפגיעת ראש, יוצא שהשיתוק ברגליים נגרם מהמעיכה של חוט שדרה ויד שמאל מהפגיעה המוחית, נשארתי רק עם רק עם יד ימין תקינה ומתפקדת, ראש תקין(אחרי החלמה קשה) נכה ביותר מ 100 אחוז, נכון לימים אלה אין ידע רפואי בכלל שיכול לעזור להחלמה מפגיעת חוט שדרה או פגיעת עמוד שדרה, את כל זה אני יודע לספר מעדויות של מי שהיו איתי, אני אבדתי הכרה ואיני זוכר כלום מהארוע , נשארו לי רק תמונות בראש מאותו יום אבל לא מהתאונה עצמה, ואני רוצה לספר לכם שזה ממש לא כיף להיות נכה, להיות על כיסא גלגלים זה החלק הקל שבסיפור וטכני, גם לא כיף גדול אבל לא בלתי אפשרי, יש כל כך הרבה סוגיות קשות שנגרמות בגלל הנכות הזאת שזה די מביך לפרט את זה כאן, אבל תאמינו לי זה סיוט יום יומי, כבר 10 שנים של סיוט יום יומי.
אז כן, אני כבר אחרי המשפט, בוא תבעתי את ביטוח חובה (כלל) ואת קרנית, וכבר קיבלתי כמה מליונים, איתם קניתי בית ללא משכנתא, אבל זה לא מנחם, זה טיפה עושה את המצב ליותר נח אבל הייתי מוותר על הכל כדי לחזור להיות רגיל, לא רוצה להישמע מטיף או משהו דומה, רק רוצה שאם קראתם עד לכאן, בפעם הבאה שאתם עולים על דו"ג , תדעו שאם זה קרה לי, זה יכול לקרות לכל אחד, רכבו ממוגנים ועם ביטוח חובה תקין ובלי קומבינות כמו תאונות אישיות וכו'
בקשר למתלוננים על מחיר ביטוח החובה היקר, אחרי שהבנתי בכמה מפצים נפגעי תאונות דרכים עם פגיעה כמו שלי, יוצא שלא משנה כמה אתם משלמים היום, זה עדיין מאוד זול, יחסית לפיצוי, מיותר לציין שאני לא חזרתי לעולם העבודה, בתור טכנאי מחשבים שעובר מלקוח ללקוח , אין לי אפשרות היום להתפרנס באותו המקצוע אותו רכשתי בעמל רב ובשנות נסיון.
היום אני בן 45,מובטל ללא יכולת להתפרנס (התאונה היתה בגיל 36) וזיקנה ככה רק מפחידה אותי. מתקיים היום מקצבאות של ביטוח לאומי ומכספי ביטוח מנהלים שהיו לי בזמן התאונה
זה סיפור עם סוף לא טוב, מקווה שתלמדו ממנו משהו ,בהסתכלות אחורנית, אם הייתי יודע שיש סיכוי לגמור ככה , לא הייתי עולה על דו"ג בכלל, היום אני יודע שעדיף לשבת כמה שעות בפקק מאשר לשבת כל החיים בכיסא גלגלים, תזכרו את זה !
לפחות 2 חבר'ה שהיו איתי בארוע, היום כבר לא רוכבים יותר והם מכרו את הכלים שלהם!
אבל לא זאת מטרת הפוסט, מטרת הפוסט : מודעות לביטוח חובה תקין ובתוקף
סליחה על ההטפה, תודה על הקריאה !
ערן בר,

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ירחמיאל כתב:

אורח לרגע,
אני חולק עליך.

אתה יכול לחלוק אבל זה לא ישנה את העובדות.

לפני מס' שנים לא מבוטל עשיתי תאונה עצמית עם אופנוע. 

נכון- הביטוח ניסה להתנער, נכון- זה לקח זמן אבל קיבלתי כל שקל שהוצאתי על כל מונית, כל שקל שהפסדתי בעבודה ועוד תוספת.

אתה כתבת ואני כתבתי ואפשר לכתוב עוד פעם: לא מאחלים לאף אחד להיות שם. 

אבל כשזה קורה, ויש ביטוח חובה יש מי שמשלם על זה. ויש לי כמה חברים/מכרים שעברו סיפור דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפונוע זה מסוכן מאוד ולרכב בלי ביטוח זה מטומטם ברמות על אבל למען ההגינות והפרופורציה, מדובר כאן בדוגמאות קיצון לא אופייניות.

אפשר להחליק בירידה מהאוטובוס ולרסק עצמות (מכיר מקרה כזה עם שיקום די ארוך). אפשר ללכת לבריכה ולחטוף אמבה אוכלת מוח. אנחנו לא מנהלים את החיים על בסיס מקרי קיצון לא אופייניים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...