Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה טובה!

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופן הפעולה אמנם דומה לשל דיזל, אבל מתדלקים את המנוע בבנזין ולכן סוג המנוע הוא בנזין.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא נכתב - שמעתי המון סיפורים על בקרת-שיוט אדפטיבית. יש כאלה שאהבו, יש כאלה שלא, יש כאלה שהסתדרו, יש כאלה שביטלו.

האם תוכל להשוות בין בקרות-שיוט אדפטיביות, בעיקר בפקקים, כדי שנדע בעצם מי עושה את העבודה בנוחות ומי מזייפת (נכון להיום)?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, shugiflex כתב:

תיכף תבקשו מבחני ריסוק...

רעיות מעולה. אפשר לאתר CRUSH DUMMIES ברשימות החסומים של הפורום.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, raniAA כתב:

אין לי מושג אם זו שאלה טובה, אבל מסקרן אותי, המנוע החדש של מאזדה, SkyActive-X,  איך הוא ייחשב מבחינת מנוע? אני סה"כ יודע שהוא שילוב של בנזין עם דיזל, אבל מה שמעניין אותי, מה ישימו עליו ב"סוג מנוע"? בנזין או דיזל? 

מה? לא, הוא לא שילוב.

מתדלקים אותו בבנזין, אם כי אופן הפעולה שלו שונה. אבל הוא מנוע בנזין לכל דבר ועניין.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השפעת סטארט-סטופ על צריכת דלק.  (קצת קשה למדידה)

השפעת מצב ספורט מול נורמאל או ECO, על 0-100 ועל האצת ביניים.

והשפעת המצבים הנ"ל על צריכת דלק.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.8.2020 בשעה 13:15, klaaax כתב:

1. כמה מדויק מחשב הרכב מבחינת צריכת דלק ממוצעת? פשוט מאוד לבדיקה, אפשר לבצע עם יותר מרכב אחד כדי לראות האם יש הבדלים בין יצרנים/מודלים שונים.

באיזה יצרן? איזה דגם? איזה מנוע? האם המחשב מדויק באותה מידה בכל הגרסאות? זה באמת מאוד פשוט לבדיקה, אבל יש יותר מדי פרמטרים כדי שבדיקה כזאת תהיה שווה משהו.

2. האם תא המטען של האצבק באמת עדיף משל סדאן? פתח ההטענה כמובן לא בר השוואה, אבל אולי בכל זאת יותר נוח בסך הכולל עם סדאן? (מבחינת כמות וגודל הדברים שניתן להכניס)

עדיף מאיזו בחינה? ואם כן, אולי מבחינה אחרת הוא פחות עדיף? שוב, יותר מדי פרמטרים כדי לתת תשובה חד משמעית, מה גם ש"עדיף" יכול להיות מאוד סובייקטיבי.

3. אמנם לא משהו ספציפי, אבל יכול להיות מעניין מאוד: בדיקת כל מיני האקים קטנים לרכב שמתרוצצים באינטרנט כאילו הם הפתרון לאפוקליפסה מינימום. קל לבדיקה, לביצוע, ורובם לא דורשים השקעה כספית בכלל.

זה אכן מעניין, אבל לא מאוד רלוונטי לשרשור הזה.

4. משהו שאולי רלוונטי עבור אוכלוסיה יחסית קטנה, אבל מה ההבדל ברעש בדציבלים בתא הנוסעים עם "מסיטי רוח/גשם" על החלונות לעומת בלי (כמות הרעש ברכב שלי בנסיעה בינעירונית זה לא צחוק והייתי שמח לדעת אם להוריד את הדברים האלה או לא).

אותן שאלות כמו בסעיף מס'1 - וגם איזה סוג מסיטי רוח. אני יכול להגיד לך מניסיוני שברכב שקניתי עם והורדתי, בלי המסיטים האלה הוא היה יותר שקט. האם זה רלוונטי עבורך? לא ממש. 

בתאריך 25.8.2020 בשעה 15:09, מרק10 כתב:

התהליך מגדיל את השחיקה של צירי הדלתות.

באותה מידה, אם לא יותר, מהשחיקה שנוצרת בשרירים הבין צלעיים בעקבות נשימה. אולי יש מקום לחשוב על פתרונות.

בתאריך 25.8.2020 בשעה 15:37, TDI כתב:

1. ההבדל בעוצמת התאורה בכביש חשוך בלילה, בין: 

מעולה! רשמתי בצד. 

לפני 22 שעות, Legend כתב:

איכות הדלק. לא מים, לא אוקטן, אלא מזהמים ונלווים שיש בנוסף לבנזין סולר.

אין לי מושג איך לבדוק את זה בצורה מדעית.

שיט. בדיוק מכרנו את מעבדת הדלקים שלנו... איפה היית לפני חודשיים? :lol: 

במילים אחרות - אין שום סיכוי. 

לפני 6 שעות, ntd כתב:

האם תוכל להשוות בין בקרות-שיוט אדפטיביות, בעיקר בפקקים, כדי שנדע בעצם מי עושה את העבודה בנוחות ומי מזייפת (נכון להיום)?

בתאריך 25.8.2020 בשעה 10:44, om2 כתב:

האם רכבי 7 מקומות פחות בטוחים לנסועים בשעה שלישית (בעקבות דיון בפורום )

בתאריך 25.8.2020 בשעה 11:47, banji man כתב:

בדיקה של חיישני חניה למינהם:

בתאריך 25.8.2020 בשעה 11:47, banji man כתב:

בדיקה של מערכת TPMS בין אם מדובר בסנסור פיזי או מערכת שמבוססת על ABS.

בתאריך 25.8.2020 בשעה 11:47, Benor כתב:

נפח מיכל הדלק מול הצהרת היצרן. 

בתאריך 25.8.2020 בשעה 10:46, netco כתב:

אולי השוואה בין מספר רכבים (כמובן באותו גודל) במי מהם המזגן מקרר את הרכב הכי מהר לאחר עמידה בשמש של שעה-שעתיים בשיא החום. 

כל אלה - כמו הציטוט הראשון, לא יכולים להיבדק כראוי כי יש יותר מדי פרמטרים שאי אפשר, לא ריאלי, או פשוט לא הגיוני לבדוק כי התשובות לא יהיו רלוונטיות למספיק זמן. בין אם כי יש המון ואריאציות של - לצורך העניין - רכבי 7 מקומות, ובין אם - לצורך העניין, בקרות שיוט אדפטיביות - יוצאות גרסאות חדשות של המערכות האלה בערך פעם בחודשיים.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...