Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג, צריך לבחור רכב חדש

carleaser
שימו לב! השרשור הזה בן 1403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו שמתי לב שלקיה ספורארז גם אין APPLE CAR, אז גם יורד מהרשימה (איפה אנשים חיים ? אפילו לטויוטה יש...). ד"א אי אפשר לערוך הודעות קודמות אחרי כמה זמן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.8.2020 בשעה 22:53, carleaser כתב:

רק ברכב זה יש את שניהן בהפרש כספי זעום, ככה שברור שאם אבחר בזה אלך על ה STYLE. האם קראת את מה שרשמתי בסוף ? הרכב מאוד מאכזב מבחינת ביצועים. כדי לצאת לעקיפה אני צריך כל הזמן לברור ל SPORT MODE בהילוכים (מה שאני לא צריך היום באוקטביה 1.4 שלי). אולי בדגמים הקודמים שלו עם מנוע 1.4 הוא היה יותר טוב לפני ה ECO MODE שהוסיפו ב 1.5 או לא יודע מה, אבל הוא מאכזב מאוד.

תודה דורון, מחקתי את הרנו.

הeco mode זה מצב שהמנוע נכנס אליו בשיוט, כאשר המהירות קבוע. מעולם לא ראיתי אותו מופיע ליותר משתי שניות. אולי במצב s הוא לא נכנס אליו.

סהכ כשלוחצים האוטו טס.

מסכים שלנהג הרגיש האוטו מרגיש מאוד עסוק, מעביר מהילוך 7 לניוטרל כנראה רואים רק D פתאום ללא מספר הילוך. מעביר חזרה לD7, מעביר לeco mode. מתגעגע לאיזה פלנטרי 6 הילוכים חזק...

לפני 21 שעות, רועי5 כתב:

יש אולי חשבון להמתין, אם ניתן, לאוקטביה החדשה. קראתי פה שהיא אוטוטו וכבר בשבוע הבא יוצאת להשקה כאן. נראית מצוין גם בחוץ גם בפנים.

צריך תמחור לליסינג. לא בטוח שהיבואן בכלל מקבל מספיק מכוניות ואם כך - הוא לא יביא את מפרט הליסינג עדיין. גם אם כן, כמעט בטוח שיגיע עם מנוע 1.0 הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לכל מי שמציע לי רכבים אחרים שלא מופיעים ברשימה (או תתי דגמים אחרים), זה לא יעזור, כי זה הרשימה.... ואני צריך לבחור די מהר.

ב. נסעתי גם בקאמיק 1.5 החדשה וגם בקארוק 1.5 החדשה, 200 קילו הפרש, הקארוק לעומת האוקטביה 1.4 פשוט מגמגמת, הקאמיק מגיבה די טוב (קשה מנסיעה אחת לדעת האם משתווה). מישהי שעברה מהאוקטביה 1.4 לאוקטביה 1.5 ECO בליסינג גם התלוננה שהמנוע פשוט פחות טוב (בלי קשר ישיר למתי המנוע נכנס ויוצא ממצב ECO שאני מסכים איתך) וגם מישהו פה בפוסט רשם זאת. האוטו לא מרגיש עסוק, הוא מרגיש מתאמץ הרבה יותר.

ג. דווקא באוקטביה מביאים את הדגם מעל הבסיס, מה 1.2 עברנו ל 1.4 (במקום 1.0) והיום ל 1.5 (כפי שרשום ברשימה), למרות שיש ליסינג שנותנים את ה 1.0.

כרגע הרשימה שלי:

סקודה אוקטביה AMBITION 1.5 (הברירה הרגילה, קצת מעצבן שלא גיפון).
יונדאי איוניק 1.6 PREMIUM היברידית
קיה נירו 1.6 LX היברידית
ניסן קשקאי ACENTA 1.3
סיאט אטקה STYLE 1.5
סקודה קארוק 1.5 טורבו בנזין STYLE (כנראה שלא לאחר 2 נסיעות וחוות דעת של בעל הרכב שגם לא מרוצה).
פיג'ו 3008 ACTIVE 1.5 דיזל (כנראה שלא בגלל המחיר)

מקווה לנסוע השבוע ב 3008 לראות האם זה שווה את התוספת מחיר ההזויה מעל האחרים. עוד המלצות?

עריכה אחרונה על ידי carleaser
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ל bv12 שהראה לי שהאתר של קיה ישראל הוא מהגרועים שראיתי ושאי אפשר למצוא שם כלום. מסתבר שיש PDF מפרט (שאי אפשר למצוא אותו סתם ככה) ו PDF קטלוג (שיותר גלוי, מופיע כמה פעמים ולא מכיל אף מידע). אכן יש שם CARPLAY ולכן אשקול גם את הדגם הזה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ביצועים כל כך חשובים לך אני לא מבין איך האיוניק והנירו עדיין ברשימה. 

הנירו מרגיש מאוד עצל ביחס לאוקטביה, דווקא באיוניק במצב s הרכב הרגיש לי לא רע, כמובן שזה עדיין לא בלבל של האוקטביה וגם לא קרוב. 

אולי כדאי שתבצע נסיעת מבחן בקשקאי, 1.3 עם 160 כ"ס אמור להיות בסדר גמור. 

יצא לי לעשות סיבובון בקשקאי ולא הרגשתי כוח מתפרץ כמו בסקודה, מצד שני לא היה מחסור בכוח.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו בבחירה שלך מוטעה. 

אתה שולל קארוק בגלל מנוע לא זריז מספיק. אבל כן משאיר ברשימה את האוקטביה והאטקה (די לרשום אקטה...) בעלות אותה יחידת הנעה. 

אתה משאיר ברשימה את הנירו והאיוניק בעלות היחידה ההיברידית עם נתוני תאוצה גרועים משל הקארוק. שכאמור איכסבה אותך. 

גם 3008 דיזל וגם ספורטאז' דיזל לא יתנו לך בעיטה בגב ביציאה מהמקום (דיזל לא מצטיין ביציאה מהמקום, בטח לא ברכב כבד על 130/136 כ"ס). 

נשארנו עם הקאשקאי 160 שאולי תתן מענה הולם לדרישה המאוד שטחית הזו של ביצועים חזקים ברכב ליסינג. זה באמת הדבר החשוב לך ביותר? אין עוד שיקולים? 

כי גם אם קאשקאי יהיה זריז יותר מקארוק, הקארוק טוב ממנו בכל פרמטר אחר. במיוחד בדגם הסטייל מול אסנטה. 

עריכה אחרונה על ידי markb205

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת לבך, אין כבר נירו היברידי בחברות הליסינג, אלא רק את הנירו פלאג אין. 

בכזה מצב, גם שווי השימוש שלך יהיה נמוך משמעותית מהאלטרנטיבות, בגלל הטבת מס עד 31.12.21 של 1010 שח, לעומת 500 בהיברידי רגיל ו 0 באחרות. 

היה לי את הנירו פלאג אין למבחן למשך שלושה ימים - הרכב ממכר. פשוט תענוג, אבל זה גם בגלל שהזדקנתי. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, markb205 כתב:

משהו בבחירה שלך מוטעה. 

אתה שולל קארוק בגלל מנוע לא זריז מספיק. אבל כן משאיר ברשימה את האוקטביה והאטקה (די לרשום אקטה...) בעלות אותה יחידת הנעה. 

אתה משאיר ברשימה את הנירו והאיוניק בעלות היחידה ההיברידית עם נתוני תאוצה גרועים משל הקארוק. שכאמור איכסבה אותך. 

גם 3008 דיזל וגם ספורטאז' דיזל לא יתנו לך בעיטה בגב ביציאה מהמקום (דיזל לא מצטיין ביציאה מהמקום, בטח לא ברכב כבד על 130/136 כ"ס). 

נשארנו עם הקאשקאי 160 שאולי תתן מענה הולם לדרישה המאוד שטחית הזו של ביצועים חזקים ברכב ליסינג. זה באמת הדבר החשוב לך ביותר? אין עוד שיקולים? 

כי גם אם קאשקאי יהיה זריז יותר מקארוק, הקארוק טוב ממנו בכל פרמטר אחר. במיוחד בדגם הסטייל מול אסנטה. 

הקארוק שוקל 1393 ק"ג, הקאמיק 1277 ק"ג, האוקטביה 1295 ק"ג (עם אותו מנוע). ל 100 קילו הזה כנראה שיש השפעה. (3 אנשים שונים למשל שנסעו על הקאמיק וקארוק (2 מהם בעלים שלהם) שמים לב שהקאימק מתנהג טוב יותר מהקארוק בצורה מורגשת, אחד מהם שנסע גם על האוקטביה זמן לא מבוטל אומר שהקארוק יותר עגלה ממנה).

בגלל זה גם רשמתי שאם בסוף ההתלבטות תישאר בינם, אלך כנראה על האוקטביה, שהחסרון העיקרי הוא שזה אוטו נמוך וקשה לי להתכופף להכניס ילדים מאחור וחשבתי שאולי אפשר לגוון קצת בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, discoTD5 כתב:

לתשומת לבך, אין כבר נירו היברידי בחברות הליסינג, אלא רק את הנירו פלאג אין. 

בכזה מצב, גם שווי השימוש שלך יהיה נמוך משמעותית מהאלטרנטיבות, בגלל הטבת מס עד 31.12.21 של 1010 שח, לעומת 500 בהיברידי רגיל ו 0 באחרות. 

היה לי את הנירו פלאג אין למבחן למשך שלושה ימים - הרכב ממכר. פשוט תענוג, אבל זה גם בגלל שהזדקנתי. 

היי יואב, מהיכן המידע על הטבת מס 1010 לנירו פלאג אין ? בכל מקום ראיתי ששווי השימוש שלו בערך 3460 , זה מסתדר לי עם הטבת ה500.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פער הביצועים קיים אבל הפער לא אמור להיות כזה שפוסל את הקארוק שיהיה נוח ומאובזר יותר. 

אתמול הושקה האוקטביה החדשה בארץ. 

בדוק מה מציעים בליסינג ובצע נסיעות מבחן בעצמך. 

אל תסתמך על "זה אמר ככה, השני הרגיש ככה". חשובה מאוד ההתנסות שלך ואז השיקול של ויתור כזה או אחר בתחום הביצועים אל מול קבלת שיפור בנוחות/אבזור. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...