Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן סנטרה 2017 - כמה תקלות

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

יש לי כמה תקלות / חשד לתקלה ברכב,

אשמח לדעתכם:

1. לרכב יש את התיבה הרציפה של ניסאן. במהירות נמוכה, עד 60 קמ''ש ברגע שנותנים קיק דאון מקבלים מכה מההורדת הילוך.

במהירות גבוהה יותר אין את זה, ובהאצה מתונה יותר אין את זה, רק בקיק דאון בעיר.

כמו כן קרה פעמיים שבנהיגה אגרסיבית הגיר רעד במהירות נמוכה, נגיד כשמעטים לפני פנייה בתוך העיר ואז רוצים להעיץ חזק אז יכולות להתקבל רעידות או מכה מהגיר.

שמן לא נדרש להחליף לפי הוראות יצרן.

למדתי לנהוג בצורה מתונה שבה הכל עובד חלק אבל מרגיש לי לא תקין המצב.

2. במהירות עירונית יש רעשים מהחלק האחורי של הרכב, מבחינת פנים הכל נראה בסדר, שום דבר לא נוגע. יש רעש של בולמים תקולים בתכלס, מהתסכלות לא נראה שיש בעיה. האם הרעש אומר שהם גמורים?

3. לרוב כשאני מדליק את המזגן ע''י סיבוב מפסק מהירות אוורור הוא היה מדליק את המדחס.

קרה פעמיים שהוא הראה עם נורה שהמדחס דלוק אבל בתכלס הוא לא נדלק. כיבוי והדלקה ע''י כפתור AC מכניסים את המדחס לפעולה.

הרכב באחריות כך שאפשר ללכת לטפל אבל אני רוצה לדעת אם אלו באמת תקלות או שככה אמור להיות הרכב.

אשמח לדעתכם.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. אם הרכב באחריות - הבלמים מקוריים עדיין מהמפעל? אם הם שורקים בבלימות זה מוזר, אורך חיים של רפידות אחוריות הוא גדול מאד, רוב הבלימה היא בסרן הקדמי.
בבלמי דיסק אפשר לבדוק בקלות מה מצב הרפידות, מפרקים גלגל, בודקים מה עובי החומר הפעיל שנשאר על הרפידה משווים לעובי ה'בשר' ברפידה חדשה, לרוב כשנשאר 2-3 מ"מ הגיע זמן ההחלפה.

3. אם אתה ממתין המדחס כן נכנס לאחר מס' שניות? אם לא ואתה בכל מקרה חייב לכבות ולהפעיל - יש תקלה בפיקוד\מחשב\ממסר - וזה לגמרי משהו לטפל בו במסגרת האחריות.

לגבי 1. 

צריך להשוות לרכב זהה אחר - אולי זה אופי הגיר. אם אתה שומע מכה מכאנית אז אולי מדובר בתושבת גיר תחתונה שלקראת סוף חייה.
בכל אופן - רעידות וכו' זה משהו שהייתי נותן למוסך היבואן לבדוק כל עוד הרכב באחריות.
אין מה להפסיד כאן.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין דבר כזה "שמן לתקופת חיים" או שמן שלא צריך להחליף במיוחד בתיבות אוטומטיות (או רציפה במקרה שלך).

שמן מאבד מהתכונות שלו לאורך זמן, והמהלך הזה של נוזל לתקופת חיים הוא בעיקר מהלך שיווקי של המהנדסים של היצרניות כדי שתגיע לתקן את הגיר כמו במקרה שלך.

הייתי ממליץ לך להתייעץ עם "גיראי" מומחה בנוגע לחוות דעת שלו, אני פחות מבין בגיר רציף. מכיר בגיר אוטומטי (פלנטרי) שיש נקודת אל חזור שממנה החלפת נוזל רק תגרוע מן המצב (תגרום לתיבה להחליק).

2. בולמים תקולים היית מרגיש שהרכב כמו סירה, הדרך לבדוק את זה זה לתת נדנוד בכל פינה של הרכב, אם הרכב קופץ ולא חוזר ישר הבולם "עייף"

מבחינת רעש נטו קשה לי מאד לנחש ניחוש מוסכל מה זה יכול להיות. אם תרצה תקליט את הרעש ונהיה יותר חכמים.

3. המדחס נכנס ויוצא מפעולה לפי הדרישה שלך (המד של הכחול-אדום של המזגן).

אם המזגן מוציא אוויר קר מכל הפתחים כשהחוגה של הכי קר(הכי כחול שווה ערך ל16 מעלות במזגן בבית) אז הכל תקין.

עריכה אחרונה על ידי Kooper

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...