Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחושה שיש לי בעיה עם ה-DSG - פאביה 2016

yovel1500
שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיר הDSG הוא יעיל, מהיר, חסכוני, נעים. כל היתרונות שבעולם קיימים בגיר הזה. לימוד של שימוש נכון בגיר בעת תנועה בפקקים, ימים חמים ובכל סיטואציה של תנועה כבדה תוביל להארכת חיי הגיר והמצמדים, יש להתייחס לגיר כמה יותר כמו גיר ידני. זהו לא גיר אוטומטי רגיל ומי שחושב שהוא אמור להיות כזה רכש את הרכב הלא נכון. באופן אישי אם הייתי רוכש רכב חדש אז זה או DSG6 או 7 בעל מצמדים רטובים, לאקסטרה עמידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.8.2020 בשעה 11:05, save כתב:

אצל יתר המשפחה זה רק החלפת מצמדים. אצלך זה כנראה יותר מזה.

קפיצות , זריקת קלאץ' , החלקות ... כל אלה דיי שכיחים בקבוצת פולקסוואגן בשנים האלו.ממליץ לך לפנות למוסך היבואן , הוא יבדוק לפי מספר שלדה לאיזה תביעה ייצוגית אתה שייך ואם התקלה מכוסה .
לא יסכים , לך למוסך פרטי מומלץ.

החלפת מצמדים עולה כ ₪3500 כולל הכל.

אני נדחף לאשכול, פשוט אני בדיוק במצב של החלפת מצמדים ב golf mk6 2011 1400 tsi.

במוסך מורשה קיבלתי הצעה של 7100 והנציג טען שברגע שאני אדבר עם הבעלים אני אקבל הנחה גדולה, אני מניח יגיע לאיזור ה 6000+ ?

המחיר שרשמת קרץ לי ממש, איך הגיוני הבדל כזה מטורף בין ההצעה שקיבלתי לבין מה שרשמת?

באיזה איזור המוסך שאתה מדבר שנותן מחיר כזה? (אני איזור קריות-חיפה).

תודה מראש עומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, yovel1500 כתב:

אז אני מבין שכסף לא משחק אצלך 

מאז 2008, עברו אצלי חמישה רכבים בעלי dsg, שניים עדיין אצלי. בראשון (2008) הוחלף מכטרוניק (מוח גיר) באחריות. בשני (2010), הוחלפו פעמיים מצמדים באחריות. אחרי ההחלפה השניה, הרכב שירת אותי עוד 5 שנים ללא שום בעיה. השלישי (2015) נמכר אחרי כ-5 שנים עם מצמדים ומוח מקוריים, עם 90k ק"מ. כל זה לא גרם לי לחשוש לרכוש עוד שני רכבים (אחד עם גיר רטוב, אז זה לא נחשב), לאישתי ולי, שמשרתים אותנו כיום.

הכסף מאוד משחק אצלי, ובנתיים לא הוצאתי אותו בגלל תקלות ב-dsg. בגלל זה, בנתיים, אני רגוע.

גם אם בעתיד אדרש לתקן על חשבוני, התמורה שקיבלתי מהגיר הזה, שווה לי.

אגב, הרכב מ-2010 היה גולף עם המנוע "הכי בעייתי" בשנים האחרונות, (1.4 עם 160 כ"ס) זה עם הטווין טורבו. נהניתי ממנו כ-9 שנים, ללא שום בעייה במנוע, עד שנמכר.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Fraysa כתב:

תעשה טיול לתל אביב ותעשה את זה אצל רון.

בהצלחה :-).

כן קיבלתי כבר המלצה עליו, אני מחר אתקשר ואברר כמה זמן עבודה זה יקח ומה המחיר.

שמעתי גם על מוסך אנרג׳י של גרישה, האם מישהו כאן מכיר ויכול להמליץ על החלפת מצמדים אצלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל אחד רוצה לנסוע במאזדה 5 מזדקנת, אחינו, שחרר. 
בס"ד
סתם לידיעה, הגיר במזדה 5, משמש גם אופל אינסגניה עם 250 כ"ס ויכול להחזיק מעל 60 קג"מ עם אורך חיים שרק בחלומות של בעלי גיר רובוטי יכולים לדמיין.
אני מניח, שרוב אלה שהחליפו מצמדים/מח גיר, היו מחליפים על חשבונם ולא אחריות, הם היו מזמרים אחרת.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט שני עמודים שלמים של תגובות ועדיין אין אחד שקרא את ההודעה של פתיחת השרשור מתחילתה ועד סופה...

חצי רשמו לי לך תעשה במוסך חיצוני והחצי השני זולג בכלל לנושאים שלא קשורים.

תשובות שמתייחסות לשאלות שלי ע"פ הסעיפים, הבנת הנקרא בסיסית, יש כאן אחד כזה שיש לו את היכולות?

עריכה אחרונה על ידי yovel1500
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השאלה הראשונה - למה שלא תשאל את צ'מפיון אם האחריות שלך אכן הוארכה או לא?

לגבי שאר השאלות - אף אחד לא נהג לך ברכב וידע להגיד אם יש תקלה ומהי. לדעתי, מרגיש לי שאתה מחפש תקלות שלא קיימות. אם אתה בכל זאת חושש - גש לבדיקה אצל "מוסך רון" בתל אביב והוא ידע להגיד לך אחרי 2 דקות סיבוב עם הרכב אם יש תקלה או לא. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...