Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מזגן עלול שלא לקרר בגלל מצבר תקול או חלש?

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 55 דקות, danniel כתב:

אתה לא מציק, אבל אתה מתעסק באריכות יתר (לטעמי) בשני בעיות קטנות מאוד וקבלת עבורן תשובות, אז מה עוד אתה רוצה? 

הבנתי. מתנצל.

בעבר הייתי יכול לפרט לא מעט והייתי מקבל תשובות וגם לומד.

אני מבין שדברים השתנו עם הזמן. אני אורח בפורום שלך לכן אם זה לא בסדר - אני מתנצל. 

אני לא מבטיח שאוכל להאריך פחות. אלו הם הנושאים שלי לצערי כך אני כותב וכך אני מתנסח.

כן חבל לי שבעבר הייתה מעט יותר סבלנות. כי אף פעם לא אמרו לי במילים האלה שאני חופר ומה אני רוצה.

גם אם אין לך שום סיבה להעליב אותי. אף פעם לא אמרו לי את זה בעבר.

לפני 23 דקות, מרק10 כתב:

מהתמונות של המצבר באשכול הקודם שפתחת ניתן לראות שהמצבר הינו מקורי שהגיע עם הרכב כלומר לא החלפת מצבר במהלך 7 שנים שהרכב ברשותך ?!

אתה כנראה מסתכל על אותן תמונות שיש לי בנייד שניסיתי לחפש את ההטבעות עליהן. איך הצלחת לראות שם את התאריך? כי אצלי לא מופיע.

אכן זה המצבר המקורי. הוא לא עשה לנו בעיות אז אני לא ראיתי סיבה להחליפו. אנחנו גם לא נוסעים הרבה עם הרכב.

זה לא רכב פנאי שמשמש אותי לנסיעות אלא רכב עם הגדרה ספציפית להסעת אדם נכה. אולי זה גם מסביר את הסיבה שהמצבר עבד יפה כל השנים.

לפני 25 דקות, מרק10 כתב:

* במצבר מקורי שהגיע עם הרכב בדרך כלל אין הטבעות בחום אלא רק מדבקות מכול הסוגים. לפעמים תאריך הייצור מקודד בברקוד שמודבק על המצבר אבל אנחנו בשלב שזה כבר לא צריך לעניין אותך.

הבנתי. הייתי שמח לדעת על זה קצת יותר אם תרצה אשמח אם תפרט. אם לא זה גם בסדר. 

אני לא יודע למה התחלתי להרגיש קצת לא נעים לכתוב פה ולבקש קצת מעבר. אני מרגיש בכל פעם שאני עושה משהו לא בסדר.

אולי כי זה חדש לי ואף פעם זה לא היה ככה. בכל הזמן שאני פה.

אני כמובן מעריך כל אחד ומודה לכל אדם על זמנו. אך בעבר אף פעם לא העירו לי ולא אמרו לי שכשאני כותב יותר מדי או מבקש יותר מדי.

הידע שלי הוא לא כמו הידע של רוב חברי הפורום ולפעמים אני גם סקרן מטבעי ואוהב ללמוד. 

לפני 26 דקות, מרק10 כתב:

בו נתקדם עקב בצד אגודל. ראשית כול החלף את המצבר ולאחר ההחלפה נחשוב יחד עם חברי הפורום מה לעשות.

נכון לזמן הנוכחי אני לא אוכל להחליף כי אני לא אוכל לרדת אל הרכב.

הייתה לנו הזדמנות ואפשרות שהרכב נסע לאחר כמעט חצי שנה שהוא לא נסע. 

אני הבנתי מהנהג שהמזגן לא עבר ובסך הכל פניתי אל המקום שאני מכיר שזה האתר הזה ורציתי לשתף ולהתייעץ אתכם.

על מנת להרגיע מעט את עצמי. זה מה שרציתי קצת שיתוף ומידע ואבחנה בסיסית בגבולות האפשר דרך האינטרנט של אנשים עם ידע וניסיון.

כל דבר שמעבר לזה לא אפשרי כרגע.

תודה לכולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, super-man כתב:

אתה כנראה מסתכל על אותן תמונות שיש לי בנייד שניסיתי לחפש את ההטבעות עליהן. איך הצלחת לראות שם את התאריך? כי אצלי לא מופיע.

אכן זה המצבר המקורי. הוא לא עשה לנו בעיות אז אני לא ראיתי סיבה להחליפו. אנחנו גם לא נוסעים הרבה עם הרכב.

זה לא רכב פנאי שמשמש אותי לנסיעות אלא רכב עם הגדרה ספציפית להסעת אדם נכה. אולי זה גם מסביר את הסיבה שהמצבר עבד יפה כל השנים.

לא חיפשתי את תאריך הייצור של המצבר בגלל שמיד ראיתי בתמונות שמדובר על מצבר מקורי אשר הגיע עם הרכב. אתה כתבת שהרכב עלה לכביש בשנת 2013 כלומר המצבר בן 7 שנים שזה המון זמן למצבר.

בגלל שציינת שיש לך בעיות התנעה בנוסף לזה שהמצבר בין 7 שנים מכאן ניתן להסיק שיש להחליפו מבלי לבצע שום בדיקות אלא רק על סמך הנתונים שציינת וניסיון חיים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...