Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בודקים ספידומטר?

meital
שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השיטה הכי טובה היא לבדוק את ספר הטיפולים של הרכב.

אם תמצאי טיפול שעשו לרכב לפני שנתיים כשהקילומטראג' הוא 70K לדוגמא, אז יש מצב טוב

שמעברים אותך...:wink:

וד"א, רצוי לבדוק את זה לפני שאת משלמת 400 ש"ח לבדיקה.

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת 94 עם 60 אלף קילומטרים?!

זה כמו שתגידי לי שלאכול שווארמה ב-2 בלילה זה לא משמין - ההיפך - זה מרזה...

אין מצב בחיים, תבדקי ת'נושא לעומק ואל תאכלי את הלוקשים שמוכרים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אין מצב?!

אני קניתי רכב משנת 90 עם 77 אלף קילומטר, וזה נבדק במוסך המרכזי.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת 94 עם 60 אלף קילומטרים?!

זה כמו שתגידי לי שלאכול שווארמה ב-2 בלילה זה לא משמין - ההיפך - זה מרזה...

אין מצב בחיים, תבדקי ת'נושא לעומק ואל תאכלי את הלוקשים שמוכרים לך.

ושאוורמה ב2 בלילה זה לא משמין, זה משמין רק אם אתה הולך לישון ישר אחרי זה אם אתה מבצע פעילות כאילו אמצע היום אז אין בעיה לאכול אפילו ב3 בלילה.

וכמו שאמרו לך פה תבדקי ספר טיפולים(אם יש לרכב שנת 94) ואם אין אז תכניסי לבדיקה אם הבדיקה טובה אז אין סיבה לא לקנות את האוטו אפילו אם שיחקו עם הקילומטר'ז.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אין מצב?!

אני קניתי רכב משנת 90 עם 77 אלף קילומטר, וזה נבדק במוסך המרכזי.

חבר יקר, האם מדובר במכון בדיקה בנתניה? :roll:

אם כך הוא נקרא, היה שם סיפור לא מזמן.. תוכל לקרוא זאת בדף "הרמאויות" שבתחילת הפורום ייעוץ ברכישת רכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמכר 3 מכוניות עם ק"מ נמוך (לדוגמא- סיאט פורה בת 9 עם 47K ק"מ), תרשו לי לסכם:

בוחנים היטב את הרכב, אם הרכב נראה "כמו חדש" יש סיכוי שהק"מ אמיתי. אם המראה לא תואם את הק"מ הנמוך- להתרחק. הרי אין הגיון לשלם יותר על האוטו אם הוא נראה לא טוב (עדיף אוטו שנסע הרבה ,אבל שמור על פני אחד מוזנח שישב בחניה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קורולה 95 אני יד ראשונה 91 אלף קילומטר!

זה נחשב לנדיר?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אוטו משנת 1994 עם 60,000 ק"מ .

ומחר אני בבדיקה.

השאלה שלי היא בעזרת איזו בדיקה אני יכולה לבדוק שלא נגעו בספידומטר?

אכן בודקים ספר טיפולים, אבל כיום גם זה לא מספיק מכיוון:

א. ממש פשוט לזייף את הספר הזה (אפשר להזמין אותם מהיבואן, ולהשיג סתם חתימות של המוסך זה גם לא בעיה).

ב. ברכבים מעל 10 שנים בד"כ כבר מפסיקים לטפל במורשה כי הם קורעים במחיר ...

יש לנו במשפחה קורולה 93 עם קצת יותר מ-50K ק"מ, יד ראשונה. עד לפני שנתיים כל התיקונים היו במורשה ומאז אני עושה את הטיפולים השנתיים (החלפת שמן, פילטרים וכו') ובמורשה רק בודקים ברקסים כל שנתיים וטיימינג כל 5 שנים ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו אנשים 99,9 שהאוטו הזה אמין מסיבה מאוד פשוטה : אדם שמשחק עם קילומטראז' מפחד להתפס ואז אין מצב שהוא יוריד קילומטראז' בצורה כזאת הוא אולי יוריד לממוצע פחות טיפה לא יותר מזה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...