Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אדם נכנס בי מאחורה כשהרכב חונה ואני בתוכו-סיפור הזוי!

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פגם בי פעם הדיוט אחד מאחור ממש הרכב שלי התקמט מאחור

מקרה של פגיעה קלאסית ואשם שלו, והפוגע הציג לבית משפט גרסה דמיונית

שאני פגעתי בו אחרי שהרכב שלי הסתובב באויר חחחח כל זה מול שופט מכובד

כאשר עו''ד שלו תומך בגרסתו המדומיינת וכאשר החברים שלו שהיו איתו לא היו מוכנים

להגיע לתמוך בעדותו..............

לעינין, תבעתי את ביטוח מקיף שלי (באמת שאפו לחב' בטוח שלי) שתבעו אותו במקביל

בבית משפט. לא הפסדתי שום דבר מכל הסיפור הזה גם לא בפרמיה.

וכמובן בשום אופן לא ויתרתי לנהג XXX כזה.

אבל הכל תלוי בגובה הנזק שלך פות''ש יקר. אם זה 1000 שח פלוס מינוס הייתי אכן חושב

פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MeniAdam כתב:

קרה לי משהו דומה לפני שלש שנים.

בשכונה ברחוב עם 4 בתי ספר במקום שמהירות המירבית 30 או 40 , אוטו שנסע ב70-80 קמש פגע באוטו שלי תוך כדי שהוא עוקף את כל המכוניות בתור וממשיך בנסיעה.

ברמזור אחר כך הוא נעצר באדום , יצאתי עליו ואמרתי לו לעצור בצד ושהכל מצולם.

הוא יצא מהמכונית איים עלי ואומר לי שאין לו ביטןח ורישיון ושאעזוב אותו . נכנס חזרה לאוטו ונסע.

הגשתי תלונה למשטרה עם הקלטה של הפגיעה והבריחה שלו ועדות של נהג נוסף. 3 שנים וכלום.

זה רק מחזק את מה שכתבתי כמה תגובות למעלה. זה מדהים שכל העבריינים האלה שנוהגים בלי רישיון וביטוח, הם אלה שמרשים לעצמם יותר מדי על הכביש ברוב חוצפתם הבלתי ניתנת לעיכול. משהו מרגיש להם כל כך רופף במערכת החוק, שאין להם פחד בכלל להמשיך לנהוג בצורה פושעת כל כך על אף שאין להם בכלל רישיון ו/או ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות המחממות לב, זה אכן נורא מתסכל, וזה פשוט עוול שפגע בי נפשית מעל הכל כי הייתי חסר אונים, חוץ מלספוג אלימות ולא להגיב, אין לך למעשה שום דרך אחרת לצאת מזה בשלום, לבתי משפט אין לי כוחות נפשיים, מצד שני יצא לי לראות אותו שוב במקרה ואני לא רוצה שום קשר איתו (לשמחתי לא ראה אותי גם). אז הנחתי לזה מכל בחינה, מין הסתם זה ימשיך להפריע לי  רגשית עוד תקופה ארוכה כי זה כ"כ לא הוגן ואין שום צדק, אבל מה אפשר לעשות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, me5000 כתב:

תודה לכולם על התגובות המחממות לב, זה אכן נורא מתסכל, וזה פשוט עוול שפגע בי נפשית מעל הכל כי הייתי חסר אונים, חוץ מלספוג אלימות ולא להגיב, אין לך למעשה שום דרך אחרת לצאת מזה בשלום, לבתי משפט אין לי כוחות נפשיים, מצד שני יצא לי לראות אותו שוב במקרה ואני לא רוצה שום קשר איתו (לשמחתי לא ראה אותי גם). אז הנחתי לזה מכל בחינה, מין הסתם זה ימשיך להפריע לי  רגשית עוד תקופה ארוכה כי זה כ"כ לא הוגן ואין שום צדק, אבל מה אפשר לעשות. 

זה לא יעזור במצב הנוכחי, אבל אתה יכול לתרגם את הכעס המוצדק שלך לנסיון לשנות את המצב החוקי. שלח מכתבים לחברי כנסת עם תיאור המקרה שלך והצעות לשיפור המצב. אולי יקרה נס ואחד מהם יקח את זה כפרויקט. הסיכוי נמוך שתצליח להזיז משהו אבל אם לא תנסה בטוח שלא תשנה שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש הזוי, 
מקרה קלאסי של מדינה עם חורים בחוק, 
אחרי ששוטר נמצא שם - האיש מרשה לעצמו לפגוע לו ברכב פעמיים נוספות, ורק אז נעצר... 
ליבי איתך !

לי היתה תאונה עם הקדט שלי - רכב ראשון שהיה לי במשפחה - אז הייתי חייל שנת 97
רכב נכנס לנתיב הימני שלי ללא מתן זכות קדימה - קלטתי ובלמתי חזק - ופשוט עפתי לו לתוך הקצה הימני של סובארו לגאסי סטיישן שלו 
כל הקדימה שלי נמעך - ולו היתה פגיעה מינורית בבקלית 

כמובן שהדביל יצא ישר והאשים אותי הרי נכנסתי בו מאחור, אפילו לא שאל אם אני בסדר,
לא וויתרי לו - אמרתי לו אגורה לא תראה ממני, הלכתי איתו לבית משפט תביעות קטנות והוכחתי את חפותי בתאונה 

צילמתי את הרחוב - הוכחתי לבית המשפט שבמידה והייתי נכנס בו מאחור עם כל הרכב אז לא היתה לי דפיקה כזאת ברכב

בית המשפט פסק לטובתי  - 8,500 ש"ח 
לא אשכח את היום הזה.

קיצור במידה ותיקח אותו לבית משפט תביעות קטנות זה אמור להיסגר באותו יום.

אבל בהחלט הייתי בודק את האופציה של בית המשפט ושלא תחווה ימים כאלו שוב  

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, me5000 כתב:

בפעם השניה שראית אותו, זה היה כשהוא נוהג? אולי הצלחת להוריד עבריין מהכביש כך שיצא משהו טוב מהסיפור הזה

עריכה אחרונה על ידי tomerR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל מה שקראתי, אני חושב שההתנהלות של השוטר היא פשוט ביזיונית.

שהוא נכנס ברכב שלך מול השוטר - והוא אומר לך "תתבע אותו" - זה פשוט בדיחה עצובה.

אני כבר מזמן הפנמתי שיש 2 סוגים של אנשים - אלו שאכפת להם מהחוק ואלו שלא.

ולאלו שלא - לחוק אין כלים אמיתיים מספיק חזקים לגרום להם לציית לו.

אתה מפחד שאם תעשה עבירות - ישללו לך את הרישיון. 

אבל הרי שלילת רישיון לא באמת מונעת ממך לנהוג. זאת יותר החלטה חברתית כזאת, שנקשיב לחוק או ש..

וה-או ש.. הזה בדרך כלל לא מגיע. ושהוא מגיע הוא ממש לא מאיים. 

אז נשארים אנשים נורמטיבים כמונו שאוכלים חרא כל הזמן מכל מיני אנשים שעושים מה שבא להם מתי שבא להם.

אפשר לתבוע אותו ולא הייתי מפחד מזה. אבל אם הנזק זניח או לא קיים - פשוט תתקדם הלאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת עצוב,

אדם נורמטיבי רוצה לחיות את חייו בשקט, נופל על עבריין, ופשוט אין לו מה לעשות, וכנראה גם לשוטר אין הרבה.

ואם הוא רוצה להמשיך לחיות בשקט, עדיף לו לא לעבור את העניין של תביעה בבתי משפט. הזוי, מצער,

עכשיו מובן למה עסקים בסביבות טובא זנגריה \ ביר הדאג, מעדיפים לשלם פרוטקשן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הסיבה למה צריך להחזיק אלה ברכב ולפוצץ לו את הצורה. אנשים כאלו מבינים בשפה הזאת. 

אחרי שתדבר איתו בשפה הזאת תגיע איתו לבית משפט ותטען להגנה עצמית שהרי הוא היה יכול לדרוס אותך.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...