Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אדם נכנס בי מאחורה כשהרכב חונה ואני בתוכו-סיפור הזוי!

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרה הזוי שקרה לי (אשתדל לקצר)
החניתי את האוטו ונשארתי בתוכו, פתאום נכנס בי מישהו מאחור, כל האוטו זז, אם לא היה בלם יד מורם ולא הייתי על פארקינג מאמין שהייתי עף מהמכה לתוך הרכב מלפניי.
אני יוצא מבקש מהאדם את הפרטים שלו הבן אדם מסרב לתת, ביקשתי עוד כמה וכמה פעמים, הוא מתחיל להגיד לי אין נזק בכלל זה כלום, אמרתי לו אני לא מוסכניק ולא שמאי אני לא יודע מה הנזק, תתן לי את הפרטים בבקשה.
ביקשתי בנימוס כמה וכמה פעמים, הבן אדם מסרב לתת, התקשרתי למשטרה אמרתי להם שהוא לא מוכן לתת את הפרטים.
הבן אדם מתחיל להיות עצבני לדבר אליי לא יפה "אתה גועל נפש" וכו'. אמרתי לו אל תפנה אליי, מה שיש לך להגיד תגיד למשטרה, אז אומר לי " אתה ממש חולה נפש הא"?, "גועל נפש" ושאר מילים יפות.
שוטר מגיע  מחליפים פרטים, הבן אדם ממשיך לדבר אליי לא יפה גם מול השוטר! וגם אמר לי תסתום את הפה, לא הגבתי לו בכלל מהשניה הראשונה ועד האחרונה למרות שהוא ניסה להתגרות בי שוב ושוב , פשוט התעלמתי.
בקיצור החלפנו את הפרטים, היה לי את הכל ברכב חוץ מהפוליסה של הביטוח שהייתה בבית,(יש לי ביטוח פשוט הדף עצמו בבית) הבן אדם מתחיל להגיד אה אין לך ביטוח, עכשיו אני אני אראה לך מה זה, אני לא אוותר לך.
ועכשיו לדובדבן שבקצפת...
חוזר לרכב, .אחרי שניה...
בום!!! הבן אדם נכנס בי עוד הפעם, הפעם בכוונה!
אני יוצא מהרכב רץ לשוטר שחנה ממש ממול , אני אומר לו, הבן אדם נכנס בי עוד פעם עכשיו!!!. השוטר אומר לי תגיש נגדו תביעה. 
אני אומר לבן אדם נכנסת בי עוד פעם הפעם בכוונה , הוא מתחיל לקלל, לך תחפש מי x אותך מי נכנס בך בכלל, בעודו עושה רוורס כדי שהשוטר לא יראה  שהאוטו שלו בתוך שלי!!!!
עכשיו אני מההלם, לא יודע בכלל מה קורה איתי כי בחיים לא הייתי בסיטואציה כזאת.. כבר לא יודע מה לעשות... חוזר לרכב...
וניחשתם נכון!!!
בום!!! נכנס בי עוד הפעם בכוונה!!!!!!
רצתי לשוטר שוב אמרתי לו הוא נכנס בי עכשיו עוד הפעם!!!!!!!!!!!!!
כבר היו לי כאבים בחזה  מכל הסיטואציה הזאת מרוב ההלם שהייתי בו , אבל למזלי  הפעם השוטרים אמרו לו  בוא איתנו לניידת ולקחו אותו איתם...
יש גם לציין שהשוטר בדק במחשב והייתה לו  פסילה ברישיון.
יש לי כמה שאלות:
האם הוא באמת יכול לעשות לי משהו רע,  מבחינת זה שלא היה לי את הפוליסה עצמה באוטו?  או מכל בחינה אחרת?
אין לי מושג מה הנזק אבל אני לא רוצה שום קשר עם הבן אדם אז החלטתי להניח לזה ולא לפנות לביטוח בכלל ולספוג כל נזק שקרה, מה אתם הייתם עושים במצב כזה?
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שרק בפעם השלישית השוטרים טרחו לבדוק אם הרשיון שלו בתוקף.

בכל מקרה תתכונן לתביעה בתביעות קטנות והוצל"פ כי אם הוא בפסילה אז הביטוח שלו לא בתוקף גם אם הוא משולם.

אם הנזק לא גדול (סדר גודל של אלפייה) הייתי משלם ושוכח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק המקרה שבו כדאי להיות חכם ולא צודק.

הרי הביטוח שלו לא בתוקף אז או שהיית תוסע את המקיף שלך (שהיה תובע אותו אבל אתה היית מאבד את העדר התביעות) או שהיית תובע אותו ואז היית הולך להוצל"פ ורוב הסיכויים שגם אם היית רואה את הכסף זה היה עולה לך יותר מהסכום.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

מעבר לעניין של הכסף יש כאן את התחושה שמישהו פגע בך בכוונה ואתה חסר אונים, די מתסכל. אבל כמו שאמרת עדיף להיות חכם מצודק בגלל זה הנחתי לזה בקטע הכספי, אבל רגשית זה מבאס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Night Driver כתב:

יפה שרק בפעם השלישית השוטרים טרחו לבדוק אם הרשיון שלו בתוקף.

בכל מקרה תתכונן לתביעה בתביעות קטנות והוצל"פ כי אם הוא בפסילה אז הביטוח שלו לא בתוקף גם אם הוא משולם.

אם הנזק לא גדול (סדר גודל של אלפייה) הייתי משלם ושוכח.

בשביל זה יש סוכן, שיחפש אותו ויתבע אותו, לא שווה לוותר לאנשים כאלו, זה רק מעצים את התחושה שלהם שהם חזקים ומעל החוק,
כמה פעמים הם יגיעו לבית משפט וישלמו הם ירגעו,

אתה יכול לשלם את הנזק ללא תביעה לביטוח שלך אבל במקביל להגיע להם שיתבעו אותו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע לו את התחת בצורה פרטית. נראה כמה גבר הוא יהיה מול השופט. מוכן לשים כסף שיום אחרי פסק הדין הוא מתקשר אליך ומתחנן לעזרה כספית מצדך כמי טעטעלה.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה תובע את הביטוח שלך, רוב הסיכויים שחברת הביטוח תחפש איך להחזיר לעצה את ההפסד ותתבע אותו. ככה הסיכוי שהוא יגיע אליך קטן מאוד כי אתה בכלל לא תובע אותו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Sanction כתב:

תתבע לו את התחת בצורה פרטית. נראה כמה גבר הוא יהיה מול השופט. מוכן לשים כסף שיום אחרי פסק הדין הוא מתקשר אליך ומתחנן לעזרה כספית מצדך כמי טעטעלה.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

בוא נגיד שיש לך פסק דין על 1000 שקל והוא לא משלם.

אתה תבזבד יום המשפט, עוד יומיים בהוצל"פ ואולי גם יותר ואחר כך במקרה הטוב תקבל 10 צ'קים של 100 שקל. שווה את הטרחה?

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, llaavvii כתב:

בשביל זה יש סוכן, שיחפש אותו ויתבע אותו, לא שווה לוותר לאנשים כאלו, זה רק מעצים את התחושה שלהם שהם חזקים ומעל החוק

לצערנו כשכמות הפושעים כ"כ גדולה - הם באמת מעל החוק במקרים רבים.

זו תחושת חוסר אונים אמיתית ובאמת אין לך הרבה מה לעשות...
אני חושב שאתה עושה בשכל כשאתה לא תובע אותו - עדיף לשקט הנפשי שלך - ובוא נקווה שהמשטרה ומערכת החוק יטפלו בו על זה שהוא נוסע בלי רשיון (הלוואי וגם היה אכפת להם שהוא אלים ונכנס באנשים בכוונה עם הרכב).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגנה הכי טובה זו התקפה - וזה כל מה שעלובי החיים האלה יודעים לעשות. 

כשמדובר בנזק מזערי - עדיף להניח להם לנפשם - וזה קרה לי בעבר, קרה לי מקרה די דומה בו בכיכר טנדר פשוט גילח אותי כשניסיתי לצאת ימינה והאשים אותי שלא הייתי בנתיב הנכון בצירוף של שלל ברכות דומות לאלו שתיארת ובאותה האווירה. 

אבל במידה ומישהו היה נכנס בי, כמה פעמים בכוונה - מצטער, זה גבול, קו אדום - הייתי משסה בו כל עורך דין ומוציא לפועל אפשרי. 

• רעיון טוב! 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערסים. חוץ מלעבור לניו זילנד (או להחזיק נשק, להיות בודי בילדר ולגדל קול בס עמוק) אין הרבה מה לעשות.

מצלמה יש לך? אם לא, זה הזמן להתקין. אם כן, אני לא עו"ד, אבל אם יש לך תעוד של שלוש פגיעות שברור ששתיים מהן בכוונה, אולי שווה לדבר עם אחד (בהנחה שיש לך את הזמן, הכסף והכח לזה).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שבתי המשפט לא נוהגים להיות אדיבים עם הנפגע במקרים כאלו. אם הנזק לא רציני, הייתי בולע את העלבון, מתקן את מה שצריך וממשיך בחיי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא בתי משפט לא אדיבים במיוחד אבל הוצאה לפועל לא בדיוק יהיו פיות וחדי קרן מול בן אדם כזה - מגיע לו, הרוויח את זה ביושר. 

• רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...