Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אדם נכנס בי מאחורה כשהרכב חונה ואני בתוכו-סיפור הזוי!

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקורותנו יש ביטוי "שלא יהא חוטא נשכר" אל תניח לו.

סביר מאוד שאכן תזכה במשפט ואז תקבל הוצאות משפט.

לא יאומן שאנשים מתנהגים ככה. מילא היה מבקש סליחה אבל לפגוע שוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לבדוק את עלות הנזק.

אנשים משום מה מוותרים מראש במחשבה שאם הבן אדם נסע בפסילה ברכב ישן אז אין לו שקל והחוב אבוד. וחבל.

חייבים במצב בקרשים מתחלקים ל2:

- הגישו בקשה לפשיטת רגל.

- לא הגישו בקשה לפשיטת רגל.

במקרה הראשון - אם הבקשה הוגשה לפני המקרה, יצירת חובות חדשים יכולים לגרום לזה שיבטלו לו את הליך פשיטת הרגל והחוב המקורי יחזור.

במקרה השני - אם לא הוגשה בקשה לפשיטת רגל, ניתן לפנות להוצאה לפועל, שייקחו ממנו הכל אפילו את אותו הרכב שאיתו נכנס בך כדי להחזיר את החוב.

אם הפחד שלך זה שאין לו כסף - הסר דאגה מליבך יש לא מעט בעלי מקצוע שחיים בדיוק מאנשים כמוהו שיישמחו, עבור עמלה, לעזור לך להחזיר את החוב.

אם הפחד שלך הוא שיחפשו אותך, עם משטרה כמו שלנו, מובן ומוצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו, בחיי שיצאו לי הוורידים במצח מלקרוא את הסיפור הזה. אם זה הייתי אני במקומך, אני לא יודע עד כמה הייתי יכול להחזיק את עצמי מלגרום לבנאדם הזה להגיע במצב קשה למיון וזו הייתה הדילמה אצלי, לא הביטוח והכסף, כי אני כזה, עם פתיל קצר נורא כשמדובר באנשים שמקוטלגים כמיץ של הזבל, האמא של הערסים. 

אני חושב שיש המון אבל ממש המון אנשים כמוהו על הכביש, שלא רק שהם ערסים דוחים ביותר, אלא הם גם נוהגים בלי רישיון תקף כלל. יש תחושה נורא חזקה לצערי, שהמדינה הזו היא שכונה בכל דבר, גם בקטעים האלה. שאנשי החוק לא באמת טיפלו/מטפלים במיץ הזבל הזה, גם לא כשגילו שהוא בפסילה. וזה נותן כמובן מוטיבציה לאותם ערסים להמשיך ולנהוג בצורה שהם נוהגים בלי חשש בכלל, אפילו אם הם בשלילה/פסילה. למשטרה זה לא כל כך מזיז.

אני ממש מקווה שהוא יקבל מה שיגיע לו. תנסה לא לוותר לו על זה, לא יודע באיזו דרך אבל אסור לוותר לאחד כזה, זו מצווה למעשה לסבך אותו כמה שיותר. חבל שלא צילמת את הבבון כי אין לי ספק שהוא גם נראה בבון.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע אותו , כנראה הוא עשה את זה כמה פעמים ואף אחד לא עשה עם זה כלום. 

וכמו שאני מכיר את השמטרה גם היא לא עושה כלום חוץ מנזיפה, ברגע שהוא יגיע לבית משפט והוא יבין את המצב הוא יחרבן לעצמו על הרגליים ובתקווה שיפסיק עם זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פה אומרים תתבע אותו, אבל תביעה זה הוצאות משפט, ימי משפט, אולי עורך דין, חובת הוכחה (הבן אדם יגיד שהוא נכנס בו בטעות פעם אחת ויכחיש את השאר) והרבה בלאגן.
וגם כאשר יצא מנצח בתביעה יצטרך ללכת להוצל"פ שיפיעלו את האמצעים כדי שיקבל את הכסף - כל הסיפור הזה יקח כמה שנים לא?

בקיצור אם אין נזק לרכב - או לחילופין נזק לא משמעותי - יכול להיות מאד שעדיף פשוט לסנן כמה קללות ולשכוח מזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר כזה פות"ש לא יישכח כל חייו.

אם השוטר לא היה שם, יש מצב שהוא היה גורם לפות"ש נזק פיזי.

אשרינו שזכינו למשטרה כזאת.

קשה לקרוא דבר כזה ולהישאר אדיש.

לבי איתך.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר היה בקלות לפתור בעיות מהסוג הזה אם היו מתקינים שתי תקנות בנושא הביטוח:

1. חיוב בביטוח צד ג׳.

2. במקרה של תאונה ללא אשמה בעל הרכב יכול לתבוע את הביטוח המקיף שלו ללא תשלום השתתפות עצמית וללא איבוד הנחת העדר תביעות.

כך זה במקום שאני חי בו וכבר פעמיים אחרי שנכנסו ברכב שלנו מאחור הבטוח שילם הכל, כולל רכב חלופי, לא היינו צריכים כלל להתעסק עם הביטוח של הפוגעים ולא שילמנו סנט בודד. אם פוגע מישהו בלי ביטוח זו כבר בעיה של חברת הביטוח שלי מולו ולהם יש הרבה יותר אמצעים להתמודד עם אנשים כאלו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, nathun כתב:

כולם פה אומרים תתבע אותו, אבל תביעה זה הוצאות משפט, ימי משפט, אולי עורך דין, חובת הוכחה (הבן אדם יגיד שהוא נכנס בו בטעות פעם אחת ויכחיש את השאר) והרבה בלאגן.
וגם כאשר יצא מנצח בתביעה יצטרך ללכת להוצל"פ שיפיעלו את האמצעים כדי שיקבל את הכסף - כל הסיפור הזה יקח כמה שנים לא?

אל תשכח שמעורבת בכל הסיפור הזה ניידת משטרה שגם לקחה את הצד הפוגע לתחנה - יש על הנושא הזה תיק ודו"ח אירוע - הוא לא זקוק ליותר הוכחות מזה. 

לתבוע את הפוגע תביעות קטנות זה לא משפט שנמשך שנים אלא הליך יחסית זריז. 

אם אותו אדם גם יטופל במקביל ע"י הוצאה לפועל והחרמת הרכב מה טוב. 

לאמר שאותו אדם "ילמד לקח" לא - זה הסוג שלא לומד ונמצא שם מסיבות מוצדקות בביטחון גבוה. 

• מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מתנגדי התביעה, אני רק אציין שהוצאות משפט, הפסד ימי עבודה ושאר תירוצים הם דברים שניתן לתבוע גם אותם (ולזכות, מניסיון).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל פיצוי בגין ימי עבודה והוצאות משפט הוא סטנדרטי בתביעות קטנות, ולא תמיד משקף את האובדן האמיתי שיכול להיות גבוה פי כמה. 

פות"ש, אין ספק שנפלת על בנאדם ח*א בצורה יוצאת דופן, לאחד כזה מגיע לחטוף ובגדול. 

קח בחשבון שאם תצא למהלך מולו, זה יכול להתארך, יכול להיות שתצטרך להשקיע משאבים ועוד. 

עוד קח בחשבון, שבבתי משפט לא תמיד מוצאים צדק. אתה יכול לפול על שופט שיבין מיד מי הטיפוס ויכנס בו, ואתה יכול לפול גם על שופט עצלן שרק רוצה לסיים וללכת הביתה. 

בקיצור, אם תחליט לפעול מולו, פנה לך זמן, תתאזר בסבלנות ותתכונן להתמודד גם עם הבירוקרטיה הישראלית. 

אם תחליט לעשות את זה, זה מתוך עקרון ותקווה לצדק. אל תצא לדרך הזאת מסיבות כלכליות. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם נהג כאשר הוא בשלילה והשוטר לקח אותו.

זה באמת ישפיע עליו הדבר הזה?, לדעתי, לא, הוא ימשיך לנהוג ובית המשפט ירחם עליו כי הוא בטח יבוא עם כיפנ וזקן.

תתבע אותו, תלך לבית משפט, תשלם כסף, תפסיד ימי עבודה, חנייה עולה כסף, פקקים וכו...

הבן אדם לא יתרשם מבית משפט, ככה זה נשמע לי.

אז מה כן עושים?, לומדים לקח לפעם הבאה.

יש לך מצלמה ברכב?, אין?, אז גש לקנות ולהתקין מצלמה לשם תיעוד.

יש לך מצלמה ברכב?, תוסיף לך מצלמה אחורית והעיקר, תשמור על עצמך!.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה לפני שלש שנים.

בשכונה ברחוב עם 4 בתי ספר במקום שמהירות המירבית 30 או 40 , אוטו שנסע ב70-80 קמש פגע באוטו שלי תוך כדי שהוא עוקף את כל המכוניות בתור וממשיך בנסיעה.

ברמזור אחר כך הוא נעצר באדום , יצאתי עליו ואמרתי לו לעצור בצד ושהכל מצולם.

הוא יצא מהמכונית איים עלי ואומר לי שאין לו ביטןח ורישיון ושאעזוב אותו . נכנס חזרה לאוטו ונסע.

הגשתי תלונה למשטרה עם הקלטה של הפגיעה והבריחה שלו ועדות של נהג נוסף. 3 שנים וכלום.

עריכה אחרונה על ידי MeniAdam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...