Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הרכב נחתך בחצי והנפילה לא עוצרת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 7.6.2020 בשעה 12:35, farkash7 כתב:

אף אחד לא אמר שהוא רוצה לגלגל את ההנחה לצרכן. מה שכן יהיה מאוד נחמד לצרכן אם הוא יוכל לזמין נסיעת מבחן הביתה, ואחר כך להזמין את הרכב מהבית במקום להגיע לאולם התצוגה.

אפילו שלא קניתי אלא לקחתי ליסינג, קיבלתי נסיעת מבחן עד הבית (או עד העבודה, איפה שרציתי), גם על הסיאט אטקה, גם על הקיה XCeed, על המאזדות הייתי צריך ללחוץ יותר כדי לקבל נסיעת מבחן עד העבודה ולא מאולם התצוגה בתל אביב.

לסיאט אין בעיה, הבחור בסה"כ יצא מאולם צ'מפיון בבני ברק, נסע קילומטר וחצי מעבר לגשר שמעל כביש 4 והגיע אליי, הבחור של קיה הגיע מאולם התצוגה בתל אביב.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 7.6.2020 בשעה 16:54, farkash7 כתב:

קשה לנחש מה יהיה.
התחבורה הציבורית למשל לא חזרה לעבוד במתכונת מלאה. הרכבת עוד מושבתת. מניח שזה גרם ללא מעט אנשים לשכור/לקנות רכב.

כל דבר משפיע על משוואת ההיצע ביקוש.
מניח שיש מציאות בגלל המצב, אבל תמיד אפשר למצוא מציאות, רק צריך זמן וסבלנות.

אני עברתי לרכב ואני עושה קרפול דרך וויז.

אני יכול להגיד שהביקוש להצטרף אליי לנסיעה עלה פלאים תוך חודש.

אני כמעט כל יום מצליח לקחת איתי עוד 2 אנשים ולכן נוסע בנת"צ על איילון צפון מראשון לציון לתל אביב.

אם עוד יעשו ככה בעיית הפקקים תיעלם מחיינו

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים יכול לעדכן שמכל אולמות התצוגה התקשרו אלי לעשות פולו-אפ. הבחור מסיטרואן (שם יש מבצע די גדול) מסר לי את מצב המלאי הנוכחי ומכיוון שרשמתי את המלאים בהתחלה לפי צבעים שענייניו אותי נראה שהם עושים ביזנס סביר ביותר (מכרו בערך חצי מהכמות שהוקצתה אחרי היום הראשון של המבצע) ...

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, G. P. Magnus כתב:

בינתיים יכול לעדכן שמכל אולמות התצוגה התקשרו אלי לעשות פולו-אפ. הבחור מסיטרואן (שם יש מבצע די גדול) מסר לי את מצב המלאי הנוכחי ומכיוון שרשמתי את המלאים בהתחלה לפי צבעים שענייניו אותי נראה שהם עושים ביזנס סביר ביותר (מכרו בערך חצי מהכמות שהוקצתה אחרי היום הראשון של המבצע) ...

אכן הנחה הכי יפה שהייתה עד כו (באיירקרוס c5)

בנתיים החלטתי לדחות את הרכישה בכמה חודשים …

ממשיך לעבוד מהבית ובקושי נוסע כבר 3 חודשים

מקווה מאוד שיעשו אותה הנחה כאשר אגיע לרכישה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, feel כתב:

אכן הנחה הכי יפה שהייתה עד כו (באיירקרוס c5)

בנתיים החלטתי לדחות את הרכישה בכמה חודשים …

ממשיך לעבוד מהבית ובקושי נוסע כבר 3 חודשים

מקווה מאוד שיעשו אותה הנחה כאשר אגיע לרכישה 

מקווה גם .... אם כי לא סגור עדיין על מה ארכוש ... בכל מקרה אני מצפה שכשתרכוש את הגרסה הבכירה תשנה את שם המשתמש שלך בהתאם ל-shine

• מצחיק 1

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, G. P. Magnus כתב:

מקווה גם .... אם כי לא סגור עדיין על מה ארכוש ... בכל מקרה אני מצפה שכשתרכוש את הגרסה הבכירה תשנה את שם המשתמש שלך בהתאם ל-shine

shine PK

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...