Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי הואגיו שבקהל - עד לבית חנניה נסעתי בשביל בשר לחג

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 348
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במחיר הזה הואגיו נותן לך מצ*צה לפני שאתה אוכל אותו?!

ובלי שום קשר,אני חושב שאיתן בבית חנניה הוא אובר רייטד. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עדיף לטוס ליפאן ולייבא אישית. אפילו בתשלום overweight .

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו BMS 3 לכל היותר, ועוד עבר מוות סופי במלח ("כשר"...)

250 דולר/קילו לזה? אוותר, תודה. מוכרים פה יותר את המילה "וואגיו"  מאשר את הבשר עצמו.

-זה ללא ספק יהיה טעים. אבל "נגע בזה אלוהים"? לא, וזה פשוט לא שווה את המחיר. ואת זה אני אומר בתור מי שדווקא מעדיף רמות שיוש לא מטורפות.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאלוהים נגע בזה. אם זה כשר.

או שלא כשר, אז אלהים לא ייגע.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 3
  • מעניין 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו נתחים מדהימים
מי שגר יותר קרוב יכול לתפוס נתחים הרבה יותר משויישים
אני לא כל יום יכול להגיע מתל אביב לאיזור הזה
אבל נראה נתח מושלם

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

הבשרים של איתן מעולים, אבל המחירים שלו פשוט לא שווים את זה. קנינו שם פעם אחת - היה מעולה. אבל לא מספיק מעולה בשביל לשלם פי 3 על הבשר.

לא כל הנתחים שלו ואגיו
קנית ואגיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Transporter כתב:

יש לו נתחים מדהימים
מי שגר יותר קרוב יכול לתפוס נתחים הרבה יותר משויישים
אני לא כל יום יכול להגיע מתל אביב לאיזור הזה
אבל נראה נתח מושלם

לא כל הנתחים שלו ואגיו
קנית ואגיו?

גרנו באיזור. אני אפילו חבר מועדון. לא דיברתי על נתח כזה או אחר. דיברתי על כך שבאופן קונסיסטנטי המחירים שלו לבשרים היו גבוהיים במידה ניכרת מהנהוג.

דוגמא פשוטה שאני זוכר, פרגיות ב-80-90 ש״ח. כן, הן היו טריות, טעימות, נקיות יחסית. אבל עדיין מדובר במחיר כפול ממקומות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואגיו באופן כללי יכול להגיע גם למחירים של פי 10 מזה במקרים מסוימים, אבל החתיכה שבתמונה אמורה לעלות בערך 50-60% ממה שפורסם פה. המחיר די הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Pika007 כתב:

וואגיו באופן כללי יכול להגיע גם למחירים של פי 10 מזה במקרים מסוימים, אבל החתיכה שבתמונה אמורה לעלות בערך 50-60% ממה שפורסם פה. המחיר די הזוי.

טוב, אתה יודע איך מתמחרים נתח כזה, 50% בשר 50% שופוני. ב50% לא היה משתלם לו למכור.

• מצחיק 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...