Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

וקיבלתי מכתב אהבה - אין מה לעשות, כזו יפהיפיה מושכת תשומת לב לא רצויה. 

1960 שקלים לטובת משרד התחבורע וזה כמובן לפני הפתעות לילדים. 

תאכלו לנו בהצלחה - הדוגמנית הולכת לעבור מסלול מתישהו בחודש הקרוב. 

הצינור טורבו שהזמנתי עדיין איפשהו בדרך אבל סה"כ הכל תקין אז... מרד אלור! 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מתחדשת מתחדשת מתחדשת בטסט לעוד שנה! 

יום שישי - יד יצחק בראש העין - חושב שעובר את המסלול כמו דוגמנית ניגש למשרד ואז אומרים לי שיש לדוגמנית פזילה קטנה בעין ימין! 

מפה לשם הולכות להן שעתיים עד שהבחור הנחמד ( באמת נחמד ) מנסה לכוון את הנורה בתוך בית הנורה של פנס ימין ואני מתפלל לעצמי - רק לא להחליף פנס, רק לא להחליף פנס ברכב צרפתי נדיר! 

בסופו של דבר יש סטיה ממש קטנה והקרוקומבוש עוברת את הרישוי שלה לשנת 2021 - דבר שאני בטוח אחזור עליו בטסט הבא כנראה... 

זהו - יש לי עכשיו את הרכב הזה לפחות לעוד שנה - מתישהו בזמן הקרוב אני הולך להחליף לה את המידבאסים בדלתות לאלו של מוראל ואח"כ אחרי הקיץ כנראה אקח אותה לסדר את הריג'קט של המצלמה ולהוסיף את המקודד אצל יוסי אבל נכון לעכשיו סדר העדיפויות בחיים קצת השתנה האשה בחל"ת כרגע וכנראה גם תתחיל ללמוד - האצבע הופכת להיות הרבה יותר רגישה על ההדק הפיננסי. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצבע רגישה אומר שיורה בקלות 😏 לאט לאט, תרחיק את האצבע מההדק. 

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה היא תהיה על שמורת ההדק ולא על ההדק. סה"כ הכל טוב ויש לי כרגע מספיק ציוד בשביל פרוייקטים לעבודת DIY לחודשים הקרובים - יהיו גם דברים מעניינים בסובארו בהמשך. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אחלה בכל מובן - לטוב ולרע. 

הם קפדנים מצד אחד ועושים את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר - מצד שני הם לא מחפשים בכוח או מתעקשים איתך בצורה לא הגיונית. 

למשל בסובארו שלוש שנים עברתי אצלם עם כל ארבעת החלונות עם פילם דוחה UV עליהם - מקדימה שמתי "שקוף" אבל עדיין - זה לא חוקי. 

והם העבירו אותי בלי לצייץ למרות שראיתי שהם שמים לזה לב. 

השנה האחרונה הכריחו אותי להוריד מהחלונות הקידמיים - שאלתי אותם מה השתנה והם פשוט אמרו לי שהם קיבלו הנחיה ברורה לא להעביר - לא היתה לי שום טענה נגדם, הורדתי במקום וחזרתי לשם גם עם הDS לטסט, באמת חברה טובים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני... עם הלאון הראשונה שלי בה היו פנסי קסנון (+ copa) מקוריים, לא היה להם ציוד מתאים ופילטר לאורך הגל הנכון או לטמפ, קלווין הנכונה, והקריאה הייתה שעצמת התאורה נמוכה כשבפועל כל מי שעמד צמוד לגדר של המכון הסתנוור בזמן הבדיקה. בסוף העבירו "ידנית" כי הקריאה הממוכנת הייתה נמוכה מהמינימום הנדרש.

הכל תלוי בוחן ומצב רוחו 😊 כשאתה רכב לפני אחרון בהתקרב שעת הסגירה ביום שישי הסיכוי להכשלה נמוך יותר.😉

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כללית, לא קשורה ספציפית לרכב.

יש מגבלה לגובה כיסוי ביטוחי למראות/פנסים? פשוט לפני כשנתיים החלפתי פנס קדמי לרכב שלי בפנס OEM של "הלה" ע"ש הביטוח, הפנס הוזמן במיוחד ממה שנאמר לי. ממה שראיתי ברשת העלות בארץ היא בסביבות ה 4 אש"ח.

(ואני אפילו לא רוצה לחשוב על עלות מראה אצלי...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגבלה לגובה כיסוי ביטוחי למראות/פנסים? פשוט לפני כשנתיים החלפתי פנס קדמי לרכב שלי בפנס OEM של "הלה" ע"ש הביטוח, הפנס הוזמן במיוחד ממה שנאמר לי. ממה שראיתי ברשת העלות בארץ היא בסביבות ה 4 אש"ח.
בתור בעלים של DS עם פנס לא זול ומאוד ייחודי, זה קצת מדאיג אותי... על מה לרוב עומד גובה הכיסוי ואיך זה שבפוליסה אני לא נתקל בזה אף פעם?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק בערב אם נתונה שם איזו מגבלה. במחשבה שנייה, סביר להניח שכן. אפשר לדמיין מה יהיה המחיר של פנס הלדים החכם ב S-Class 2020☺️

אני רק מקווה שהיא תהיה מספיק גבוהה למה שיש לי...

ד"א, שאלה נוספת בנושא הזה במקרה של תאונה. האם ניתן להפריד את עלות תיקון הפנסים/מראות משאר עלויות התיקון ולבצען בנפרד?  

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
תוספת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Haim_gds כתב:

כן - המגבלה לפחות בביטוח שלי היא עד 2500 שקלים. 

ההשתתפות העצמית היא 250 אלא אם כן עברת 2500 שקלים אתה מוסיף על ההשתתפות את ההפרש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

דואר ישראל - פשוט אין מילים. 

ככה אני מקבל צינור טורבו שהוזמן לDS. ועוד באיחור של למעלה מחודש מתאריך היעד וזה אחרי שהמשלוח מגיע מDHL! 

ואם זה לא מספיק גרוע הזמנתי לכתובת של העבודה בכלל ואיך שהוא הם העבירו את זה לדואר ישראל ואלו שלחו את ההודעה הראשונה לכתובת שגויה ורק אז התקבלה בעבודה הפתקית של ההודעה השניה. 

קורונה, צריך להזמין תור ולהגיע למשרד הדואר - להגיע לדלפק ולהבין שהם לא מקבלים אשראי על המכס והאפליקציה שלהם - הם לא יודעים איך לתפעל אותה. 

שנת 2021 - אנחנו עדיין בתקופת האבן. 

למזלי בדקתי בDHL את מצב המשלוח והיה לזה שיקוף בדואר ישראל אחרת לא הייתי יודע מה קורה. 

למזלי - הצינור טורבו תקין לחלוטין. 

פחות למזלי - צינור הנשם שמגיע עם צינור הטורבו מתחבר למכסה השסתומים ברכב ומכסה השסתומים אצלי בDS עם החיבור הזה שבור ומאולתר באיזולירבנד מה שאומר שגם צריך להחליף מכסה שסתומים מתישהו. 

אז לפני הטיפול הבא אני אתייעץ עם גבע לגבי עלות מכסה שסתומים כזה בארץ - זה חלק שאני ממש לא רוצה להזמין מחו"ל ולחכות לו. 

ואני מניח שזו תהיה הזדמנות מצויינת לבדוק כבר את מצב שרשרת התזמון ומקסימום הטיפול הזה יהיה יקר. 

יש לי עוד כמה חודשים טובים עד אז. 

10.jpg

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישן גשם - הפעלת מגבים אוטומטית 

כאילו, כלומר - אה 

מה זה הדבר הזה? 

אם הייתי צריך לתאר איך זה עובד במשפט אחד הייתי אומר - גאון קליני שלקח שאכטה גדולה מידי של מריחואנה

אה כן, זה - זה 

כן זה זה. 

זה פיצ'ר פשוט גאוני! 

רק שהוא לפעמים עושה מה שמתחשק לו וממש לא קשור בין מה שהמגבים עושים לבין כמות הגשם שיורדת על השמשה. 

לפעמים על ההפעלה הראשונה המגבים פשוט טסים במהירות הכי גבוהה שלהם כשבחוץ יש טפטוף או אפילו אין כלום תכלס - מכבים, מדליקים מחדש וזה עובד נהדר! 

לפעמים זה עובד נהדר ואז פתאום מהרסס הכי קטן על השמשה משתגע. 

אבל רוב הזמן זה פשוט עובד!

כשהמהירות משתנה או מגיעים לרמזור ויש גשם חזק - המהירות של המגבים יורדת וההפך. 

כשאין גשם בכלל הם פשוט מפסיקים. 

ממש נוח - למעט הרגעים שהגאון נכנס לטריפ. 

אה כן. 

הייתי זקוק להוציא את זה ולחלוק עמכם. 

סליחה,

תודה!

• מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...