Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

אתם רציניים? צ'יפ ושלילה? כשהרכב לא באחריות הוא על הז$$ של היבואן מצידו תחליף גם טורבו ותוסיף מתנוך ואז שרוף אותו . מי בכלל יתחבר למחשב ויבזבז זמן כדי לבדוק מה היו נתוני גדישה אחרונים או עוד כל מיני סטיות נורמה מהתוכנה המקורית? מה יש לכם? חצי מרכבי טורבו נוסעים על סטייג' 1 ונכנסים ויוצאים מהמוסכים ללא בעיות. או שאין לכם מושג או שאתם מדליקים פה אחרים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• מעניין 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, 98civic כתב:

אתם רציניים? צ'יפ ושלילה? כשהרכב לא באחריות הוא על הז$$ של היבואן מצידו תחליף גם טורבו ותוסיף מתנוך ואז שרוף אותו . מי בכלל יתחבר למחשב ויבזבז זמן כדי לבדוק מה היו נתוני גדישה אחרונים או עוד כל מיני סטיות נורמה מהתוכנה המקורית? מה יש לכם? חצי מרכבי טורבו נוסעים על סטייג' 1 ונכנסים ויוצאים מהמוסכים ללא בעיות. או שאין לכם מושג או שאתם מדליקים פה אחרים.

או שאולי לא הבנת כלום ממה שכתבתי ואתה מדליק את עצמך על פארש...

רמז - המילה מוסך לא שייכת לשם בכלל

רמז 2 - בין השלילה וההורדה מהכביש אין יחס של גורם ותוצאה, אלא שתיהן תוצאות של גורם אחר.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורונה אך קורונה.

• מצחיק 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתייחסות שלך כאילו זה תשובת החופש הגדול מעידה עליך ולא עליי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים יקרים - תודה, עזרתם לי סה"כ אבל בבקשה - מספיק עם הדיון המוריד. 

לא רוצה למחוק כאן הודעות. 

ההחלטה שלי עומדת באותו המקום בדיוק - לא מחפש לבצע שיפורים ברכב לשנתיים הקרובות. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.9.2020 בשעה 11:21, איציק נ. כתב:

לא הייתי שם התחייבות כזו על גבי הפורום - כי הסיכוי שהוא יחזיק אותו שנתיים הוא ממש לא קלוש.
יש סיכוי שבשביל להוכיח שיש לך מילה - תצטרך באמת לקנות ממנו את האוטו... ;-) 

יש עכשיו באמריקה סיפור מענין, מתה שופטת עליונה והנשיא הוא זה שממנה את מחליפה, נהוג שלא ממנים מחליף שכזה בשנת בחירות, קל וחומר חודש וחצי קודם. כשהשופט הקודם בתור לכניסה לשמיים מת עשרה חודשים לפני בחירות 2016 קפצו הרפובליקנים וסיכלו את המהלך של אובאמה למינוי כזה, תוך שהם נשבעים בנקיטת חפץ שאסור וחס ולחלילה והשתגעתם ו200 שנה לא היה דבר כזה, אז עכשיו כשהכדור אצלם ובאמת טיק טק בחירות, הם כמובן שכחו הכל ואוטוטו הנשיא המוזר שלהם הולך להכניס מישהו משלהם לבית המשפט העליון ששם אגב מארגן את הכיוון של החברה האמריקנית לעשרות שנים קדימה. אוקיי, אז מה הקשר ? אז הקשר הוא שאם בארזים נפלה..וגו', או במילים אחרות מילה זה בכלל לא מילה, גם אצל גדולים, ולכן בכלל לא צריך להתרגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לגמרי תקין - הדמוקרטים אז ניסו למנות אבל המינוי לא אושר ע"י הפרלמנטים.

הרפובליקנים ינסו למנות והמינוי כן יאושר ע"י הפרלמנטים.

צריך לתת שוויון הזדמנויות לא שוויון תוצאות.

לצורך ההשוואה תניח שאתה בכיתה, שוויון הזדמנויות זה שלכולם יש את אותן שאלות במבחן, שוויון תוצאות זה שכולם יקבלו 100 בלי קשר כמה למדו.

הדמוקרטים צועקים כי הם רוצים שוויון תוצאות לא שוויון הזדמנויות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין חוקי לתקין, אז כמובן שההליך חוקי, תקין הוא לא. אבל לא בזה הענין בשלו הנושא הלא קשור הזה הועלה לפה, היא הועלה בשל השבועות באמא שלהם ( השלכה כמובן, אבל זו היתה הרוח ) שנשבעו מנהיגי הרפובליקנים אז כמו מקונל או גרהאם או קרוז שדבר כזה אינו תקין, לא מוסרי ובכלל מה פתאום עושים דבר כזה בשנת בחירות, בקיצור שומו שמיים. וכל זה להזכיר תשעה חודשים תמימים קודם לתאריך הבחירות, לא חודש וחצי שעכשיו זה פתאום כשר, תקין, מוסרי, חייבים, זה לא אותו דבר, בקיצור מה שתרצה. בכל מקרה המסקנה היא שמילה היא לא בהכרח משהו שצריך לעמוד מאחוריו, זה הכל. 

ועצה קצת מאוחרת, הצץ בדברי לינדסי גרהאם ב 2016 בפני חבריו הסנטורים, כשאובאמה רצה למנות שופט לבית המשפט העליון, על ההתחייבות המפורשת שלו שהוא לעולם לא יעשה דבר שכזה ואם חלילה יחשוב בכיוון שפשוט יראו לו את ההתחייבות הפומבית שלו והוא יירגע. נו, אז אמר.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא תקין? זה אותה תפיסה מקולקלת שהשתרשה בארץ בניגוד לחוק לפיו ממשלת מעבר היא איזה ממשלה מיוחדת שאסור לה לעשות דברים.

השאלה היחידה היא האם זה חוקי ותקין, וזה חוקי ותקין שכן ממשלה (גם בישראל וגם בארה"ב) מדין הרציפות מכהנת עד יומה האחרון.

אצל אובמה היה מינוי, הוא לא אושר, אני לא מכיר טענות שזה לא מוסרי ולא תקין, אני מכיר טענות של - "אנחנו הרוב בפרלמנט ולכן לא נאשר מינויים נקודה".

אגב אין לזה קשר למוסר, ומוסר אין טעם לחפש אצל פוליטיקאים, אבל המוסר שלי אינו המוסר שלך, והמוסר של מקונל אינו המוסר של אובמה וכו', לכן לשפוט לפי המוסר זה טיפשי וילדותי, כי המוסר של אנשים שונים הוא - שונה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו משחקים שני משחקים שונים בשני מגרשים שונים ואתה טוען שתקעת גול. יאללה, מברוק. הדיון התייתר.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה עדיין חי ?  הופתעתי.

לא יודע אם צויין כאן אבל מעניין אותי לדעת כמה ק"מ הרכב עבר בחצי השנה האחרונה מאז שקנית אותו  ?  :-) 

• אהבתי 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הDS עכשיו על 101500 או קצת יותר. 

חזרתי ל98 - ההתנעות הקרות אכן חזרו להיות יציבות יותר דרך אגב אז כן, יש קשר ישיר כאן אבל הוא מזערי וזניח. 

אחרי הסגר והחגים אני הולך לטפל בהחלפת המראה. 

כרגע אוגר חלקים לביצוע שלב 2 של המערכת ברכב. 

• מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הוחלפה המראה הימנית בסוף שבוע שעבר. 

"סגר" - הייתי בהלם לא רק מזה שהצלחתי להגיע מראש העין לחולון - אלא גם מהעובדה שלא רק שלא נשאלתי לאן אני נוסע (למוסך, מותר) או אם יש לי אישורי מעבר (יש לי, לכל הארץ כמעט) אלא שפשוט לא נתקלתי ולו במחסום אחד בודד הלוך חזור במשך יומיים! 

שבוע שעבר הייתי בחופש בבית - כן, מותש, צריך גם לנוח קצת מעומס בעבודה וגם השבוע בכלל היינו אמורים להיות באילת - אז לא. 

בכל מקרה רביעי בבוקר הגעתי למוסך המרכבה בחולון אם כי עדיין לא הגיע הכיסוי של המראה - החלטתי שלפחות את הגוף של המראה ואת הזכוכית שלה נבצע כבר עכשיו אם יש לי זמן לזה - כשיגיע הכיסוי נרכיב אותו. 

אממה - פותחים את הקופסא שהגיע אל מוסך ההסדר של ממס"י ומה אנחנו רואים שם: 

5.thumb.jpg.4d52d4ee898643f7ff6dc161cfca67f9.jpg

מראה קופלט! 

גם הגוף, גם התושבת, גם הזכוכית וגם הכיסוי מראה! הכל שם!

רק שהם היו צריכים לצבוע את שאר החלקים לצבע הרכב. 

אז חזרתי יום למחרת ובחיי הם עשו עבודת צבע מדהימה - הצבע של הרכב הוא שחור אבל רק כשמתקרבים אליו רואים שזה שחור מטאלי ממש עשו עבודה יפה! 

1.thumb.jpg.1490b8d33bf9e7ce141dbacc559f279e.jpg

וגם יצא לי לראות את מבנה הדלת: 

2.thumb.jpg.05395d6ceb91fa257bda439a6b999746.jpg

לא להאמין שהרמקול הזה מוציא סאונד שהוא בכלל סביר - אבל הוא כן - חתיכת צעצוע. 

והדלת סה"כ קלה לעבודה ולפירוק

3.thumb.jpg.05ffaceb4e83935ee6d5883eae7cc620.jpg

4.thumb.jpg.bf65a8e3c483afb3cf8a3dc40f7802d7.jpg

אז יהיה לי קל לעשות בה בידוד אקוסטי אבל זה כבר לפורום אודיו לשרשור הפרוייקט. 

בכל מקרה המצב כרגע הוא - רכב עם שתי מראות תקינות, יישור קו טכני\מכאני מלא הושלם! 

עכשיו אני רק מחכה לתשובות מ-ממס"י מדוע הוזמן חלק שאני לא זקוק לו ומדוע חוייבתי על כך 1000 שקלים מיותרים. 

נחיה ונראה או ניעקץ ונשרוד. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה לו התענוג המפוקפק להחליף מראת צד לצפרדע מסוג C3 לאחרונה אני חייב לשאול: גם אצלך היו חייבים לקדוח ניטים שמחברים את הרמקולים לדלת כדי לשחרר את המראה??

כזה תכנון אדיוטי לא ראיתי מימיי.
וזה כמובן בלי להזכיר את זה שצריך לאלטר בוקסה סופר ארוכה כדי לשחרר את האום של המראה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• אהבתי 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי לא. הרמקול יושב על תושבת שננעלת למקומה - תוך שניה הוא שחרר אותו מהמקום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...