Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

הייתי חייב! לפני הצבא עבדתי בקטיף ברמת הגולן, ומי שהיה מסיע אותנו כל בוקר הלוך וחזור, כולל כל היום הרדיו-טייפ רודסטאר דלוק במטע עם כל הלהיטים של 1995! אבי ביטר וליאת בנאי, וכמובן הבחור הנחמד הזה:

כל מי שעולה לו בראש שיר אחר עם אותו מסר - מוזמן לשתף (סאומו-שרשור של לאנוס, מה-איכפת-לי).

תחשבו טוב על משה כהן מקדיש את זה למכונית שלו- להיט!

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יותר חשבתי לכוון הזה: 

אלוהים שישמור! 

ועכשיו לתוספת - הדברים השליליים ברכב והדברים החיוביים - 

לשלילה - רמת ההקשחה שלה. 

פאק כמה שהייתי מעריך חישוקי 17 עם חתך 55 או 16 עם 50 על פני ה18 עם חתך 45 האלו - למה? זה גם ככה לא רכב לקחת למסלול אז למה? 

הצבע - זה פשוט נורא, אין מצב יותר בחיים שאני קונה רכב שחור. 

כוח - הייתי רוצה אותה עם THP200 - בכל זאת הייתי רוצה ממנה זינוק יותר לכוון של ה7 שניות - היא מפתחת מהירות נהדר מהילוך שני אבל ההילוך הראשון שלה לדעתי צריך טיפה עידוד בשביל שאומר שבשבילי זה מושלם. אפשר לשים צ'יפ אבל לא זו כוונת המשורר. 

לחיוב - באמת מרגיש ששמתי V על קטגוריית יוקרה בפן האבזור והסטיילינג - עכשיו זה כבר משאיר אותי עם האפשרות להרגע קצת ואו ללכת על רכבים שהם שפויים והגיוניים לאחזקה סטייל ג'ימני או פורסטר או פשוט ללכת על רכבים שהקטע שלהם הוא נטו כוח או כיף מבלי להשתגע על זה שהם יהיו גם יוקרה - הרצון שהיה לי פעם ללקסוס, אינפיניטי נרגע בעשרות מונים. 

או סתם משהו קטן, כיפי - פשוט ואז להתחרפן על פרוייקט סאונד. 

• מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה לך קשה לרדת מרכב כזה למשהו פשוט. וחצי שנה עברה מהר מדי.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זה שחצי שנה עברה מהר מידי אני מסכים. 

עם זה שיהיה לי קשה להתרגל לרכב פשוט יותר - תלוי מה המטרה - כמה מהרכבים שהכי חייכתי בהם דווקא היו מהפשוטים ביותר שכסף יכול לקנות. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת לדני מקס טיונינג וליישר את הקו עוד טיפה? אולי הוא יכול לכייל את התגובות של ההילוך הראשון ? זה לא צ'יפ, זה כיול מכוון מטרה (כוח, מומנט, ומהירות)

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, lanosforce כתב:

עם זה שחצי שנה עברה מהר מידי אני מסכים. 

לא מודדים תקופת אחזקה בשנים אלא בכמות הודעות.

לדעתי אתה כבר צריך להחליף.

• מצחיק 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צ'יפ של חברה טובה ומומלצת שמביא את המנוע הזה ל205 כוחות סוס - שזה מה שהיה לי בניטרו עם מומנט שלא רחוק משם גם. 

אבל אני די בטוח שתוספת הכוח תעלה לי גם בזה שהרכב יהיה הרבה יותר אגרסיבי בהחלפות ההילוכים שלו - וזה כבר, לא נעים - את מצב הספורט שלה אני לא ממש אוהב אז אחרי צ'יפ כזה אני די בטוח שאולי לכמה רגעים של נמרצות אני אחייך - כל שאר הזמן שזה 99 אחוז ממנו - לא. 

אני מאוד אוהב את האיזון של הרכב הזה ככה, כמו שהוא - אם אני ארצה רכב חזק יותר, אני אחליף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, lanosforce כתב:

אני יותר חשבתי לכוון הזה: 

אלוהים שישמור! 

ועכשיו לתוספת - הדברים השליליים ברכב והדברים החיוביים - 

לשלילה - רמת ההקשחה שלה. 

פאק כמה שהייתי מעריך חישוקי 17 עם חתך 55 או 16 עם 50 על פני ה18 עם חתך 45 האלו - למה? זה גם ככה לא רכב לקחת למסלול אז למה? 

הצבע - זה פשוט נורא, אין מצב יותר בחיים שאני קונה רכב שחור. 

כוח - הייתי רוצה אותה עם THP200 - בכל זאת הייתי רוצה ממנה זינוק יותר לכוון של ה7 שניות - היא מפתחת מהירות נהדר מהילוך שני אבל ההילוך הראשון שלה לדעתי צריך טיפה עידוד בשביל שאומר שבשבילי זה מושלם. אפשר לשים צ'יפ אבל לא זו כוונת המשורר. 

לחיוב - באמת מרגיש ששמתי V על קטגוריית יוקרה בפן האבזור והסטיילינג - עכשיו זה כבר משאיר אותי עם האפשרות להרגע קצת ואו ללכת על רכבים שהם שפויים והגיוניים לאחזקה סטייל ג'ימני או פורסטר או פשוט ללכת על רכבים שהקטע שלהם הוא נטו כוח או כיף מבלי להשתגע על זה שהם יהיו גם יוקרה - הרצון שהיה לי פעם ללקסוס, אינפיניטי נרגע בעשרות מונים. 

או סתם משהו קטן, כיפי - פשוט ואז להתחרפן על פרוייקט סאונד. 

לא התנסיתי, אבל לפי מה שהבנתי הדגמים המאוחרים יותר של האוטו שלך כבר יוצרו עם מערכת מתלים סלחנית ונוחה משמעותית. תוסיף לשם את המנוע המוצלח יותר אחרי הרוויזיה המסיבית שעבר ותקבל אוטו פצצתי למדי. גם זה לא עזר לו מי יודע מה להמכר כמו שצריך, לא פה ולא בשום מקום אחר עד כמה שאני יודע. לא לחינם מתרכזים שם עכשיו בג'יפונים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתלים של זו שלי גם לא כאלה נוראיים - באמת שהם לא. בייחוד עכשיו אחרי החלפת הבולמים האחוריים. 

ראיתי את הDS3 קרוסבק - האמת, בא לי. ממש רכב מרשים והחשק הזה לרכב חזק יותר לא כזה בוער בי כמו פעם - לא יודע, זה נרגע קצת כי גם הדודג' וגם הDS במובן הכוח והמיאוץ שלהם תכלס - מספקות אותי לחלוטין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו - כמה תוספות לחוות דעת 

לגבי המנוע - THP155 

לא מדבר על אמינות כי אין לי שום דרך לשקף אותה מחצי שנה - מדבר על אופן הפעולה שלו. 

זה מנוע "חלק משי" - פשוט רכות של כותנה. דוושת הגז כמו חמאה והמנוע הזה כמעט אף פעם לא מרעיש וכשהוא כן מייצר רעש זה רעש בשרני ונעים ונמוך. 

המנוע הזה מאוד גמיש וממצב שרוב הזמן הוא נוסע על אפס מאמץ הוא יכול תוך שניה לגייס את רוב הכוח שלו ולסחוב עליות בלי שום דרמה. 

לא מפלצת אבל רחוק מלהיות חלש. 

לגבי הגיר - ASIN6 

הדבר הזה נחשב גיר פלנטרי אוטומטי למיטב ידיעתי. 

בגדול, הוא מעולה אבל יש לו את המוזרויות שלו גם, הוא לא חף מהן. 

כן יש לו תחושה מסטיקית מידי פעם שמזכירה מאוד גירים רציפים - גם במצב רגיל וגם במצב ספורט. במצב ספורט בתוך העיר הוא עדיף רק שהדיליי הזה בסחיבה ואז כוח (שזו תחושת המסטיק) לשבריר שניה רק שזה קורה במעבר בין שני לשלישי במקום בין ראשון לשני ובמהירות גבוה יותר, אולי זה קצת יותר אגרסיבי אבל זו גם כוונת המשורר לדעתי. 

והקטע הזה שהוא מעביר לניוטרל בעצירה יכול להיות מעצבן לפעמים  - בייחוד כשיש ילד ישן במושב האחורי. עדיין, לא מדובר בחוויה מטלטת של גיר רובוטי חד מצמדי בשום צורה פנים ואופן. 

מבחינת עדכונים - מחכה עדיין שכיסוי המראה יגיע - לדעתי זה יהיה רק אחרי הסגר. 

בפרוייקט סאונד - רכשתי זוג מידבאסים שמצטרפים עכשיו למחסן להמשך אגירת ציוד וחומרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צ'יפ של חברה טובה ומומלצת שמביא את המנוע הזה ל205 כוחות סוס - שזה מה שהיה לי בניטרו עם מומנט שלא רחוק משם גם. 

אבל אני די בטוח שתוספת הכוח תעלה לי גם בזה שהרכב יהיה הרבה יותר אגרסיבי בהחלפות ההילוכים שלו - וזה כבר, לא נעים - את מצב הספורט שלה אני לא ממש אוהב אז אחרי צ'יפ כזה אני די בטוח שאולי לכמה רגעים של נמרצות אני אחייך - כל שאר הזמן שזה 99 אחוז ממנו - לא. 

אני מאוד אוהב את האיזון של הרכב הזה ככה, כמו שהוא - אם אני ארצה רכב חזק יותר, אני אחליף. 
אתה טועה ובגדול. תוכנה של חברה טובה יתן לך התנהלות כמעט זהה למקור עם תוספת נחמדה במומנט. אין סיבה שתהיה העברה אגרסיבית יותר , וזה ההבדל בין לחברה חרא לחברה טובה של תוכנה. בתוכנה זולה כנראה אף אחד לא ייכייל את המצערת אלא רק בוסט ואולי קצת הצתות. באמת שהחששות שלך מיותרות. ואחד כמו דני יכול לעשות לך כיוונים לפי דרישות שלך.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• מעניין 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, ממש סופה רצינית, פורצת גבולות 😉

image.png.857d55bcfeb6dbcfccc97bb49c86eea7.png

וזה לפני שהיא הגיעה 😜

image.png.87b8b78a82e047bfcc9354e2d2974eaf.png

אני חושב שזה הזמן להחליף כינוי למשהו יותר סימפטי פחות טראומטי. 

@מנהלים - קצת הומור לא למחוק 🙏

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוח הלאנוס הוא משהו שקיים בכל אחד מאיתנו ורק מקבל הגברה איכותית (תרתי-מהנשמע)  בתצורת משתמש הפורום שלנו כאן XeXdXi.

לראות השקעה במשהו שאתה אוהב זה ערך עליון לכל פורום ולכל אדם.  לא רואה סיבה למחוק. כן רואה סיבה לקחת את האוטו לדני...(;-

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה טובה אנשים יקרים! היתה שנת פיגור שיכלי מוגבר - גם דודג', גם DS, גם קורונה גם לאנוס. 

יש כאן חברה שנתקעו עם סיוויק מ98, אחד ששם את שימי על הגג, אחד שבכלל מחבק צרפתיות ונהנה לישון תחתן כשהן נוטפות שמן (אוי לי...) אחד שרודף סופות על שמות גרוטאות קוריאניות ועוד הרשימה ארוכה מלהכיל את כל אלו אשר משאירים להם חבילת פופקורן בשביל התפתחויות בהמשך השרשור הזה. 

אחרי הסגר אני מתכוון לטפל סוף סוף במראה השבורה. והתכנית לחצי שנה מכאן היא לעשות עוד נגלה של שיפורים במערכת הסאונד ואולי רק אולי אם אגיע לזה אחרי זה - צ'יפ - אבל לפחות בשנתיים הראשונות של הרכב אצלי - אהנה ממנו במצב המקורי שתכלס - זה כל מה שאני צריך. 

סגר קל למקפידים ולאלו ששומרים. 

• אהבתי 4
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...