Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

שנה טובה!

עתה חושב על צ'יפ? מה אני אגיד אם אני חושב על צ'יפ (יותר נכון תוכנה) לגרנד פיקאסו [emoji23].

Sent from my MI 9 using Tapatalk

• מעניין 1

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.9.2020 בשעה 16:21, lanosforce כתב:

אבל לפחות בשנתיים הראשונות של הרכב אצלי 

אם הרכב יהיה שנתיים אצלך אני מתחייב לקנות אותו ממך במחירון משוקלל עוד שנתיים.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מתוכנן להיות אצלי בין 4-5 שנים - אחרי שהרכב יהיה אצלי לפחות 2-3 רק אז אני אשים עליו צ'יפ אם בכלל - זו כוונת המשורר. 

מחירון מצ'וכלל על הרכב הזה בעוד 4 שנים יהיה בערך כמו לקנות שישיית קורונה ולימון - אתה תיאלץ לקנות ממני גם את המערכת במחיר עלות 🤣

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Potato כתב:

אם הרכב יהיה שנתיים אצלך אני מתחייב לקנות אותו ממך במחירון משוקלל עוד שנתיים.

לא הייתי שם התחייבות כזו על גבי הפורום - כי הסיכוי שהוא יחזיק אותו שנתיים הוא ממש לא קלוש.
יש סיכוי שבשביל להוכיח שיש לך מילה - תצטרך באמת לקנות ממנו את האוטו... ;-) 

• מצחיק 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, lanosforce כתב:

הרכב מתוכנן להיות אצלי בין 4-5 שנים - אחרי שהרכב יהיה אצלי לפחות 2-3 רק אז אני אשים עליו צ'יפ אם בכלל - זו כוונת המשורר. 

מחירון מצ'וכלל על הרכב הזה בעוד 4 שנים יהיה בערך כמו לקנות שישיית קורונה ולימון - אתה תיאלץ לקנות ממני גם את המערכת במחיר עלות 🤣

מה נעשה שאני לא מאמין לך....

שנה מהיום אתה עם רנו טווינגו בחניה.

• מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון מצ'וכלל על הרכב הזה בעוד 4 שנים יהיה בערך כמו לקנות שישיית קורונה ולימון - אתה תיאלץ לקנות ממני גם את המערכת במחיר עלות [emoji1787]
אם אתה מתכנן לצרוב תוכנה (אין דבר כזה צ'יפ ברכב הזה, אלא אם כן בצריבה שורפים לך צ'יפ ב ECU :) ) ובגלל שאין לך איזו נקודת החלטה עוד שנה-שנתיים האם להשאיר את הרכב אצלך - למה לא עכשיו? תהנה מזה יותר זמן וההשקעה תתפרס על 4 שנים לא 2. הבנתי שבמנועים האלה יש שיפור לא רע יחסית בלי לשנות כלום במנוע עצמו.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה לא באג'נדה כרגע - כלכלית - זה פשוט לא באג'נדה. 

כי הרכב מספק אותי כרגע ככה כמו שהוא ואני חושב שאם אני באמת ארצה משהו חזק יותר, כשיגיע הזמן אני אחליף לרכב שהוא באמת הרבה יותר חזק. 

כי אני לא רוצה להגיע למצב שאני מטה את הסיכויים של המנוע הזה לשרוד להיות עוד יותר נמוכים כשאני מתכוון להחזיק ברכב הזה עוד כמה שנים טובות. 

ולפחות ממה שראיתי באיביי - יש הרבה מאוד צ'יפים חיצוניים למנוע הזה שמתלבשים על שני קונקטורים בין הECU להזנת מתח. 

שינוי תוכנה בECU - סורי, לא. 

רק משהו שאני יכול לפרק על פי דרישה. ושוב, רוב הסיכויים, שברגע שבאמת ארגיש שבא לי משהו חזק יותר - השיפור יהיה החלפת הרכב. 

לגבי טווינגו - מצטער אבל גם לא, ממה שאני זוכר המושבים של הרכב הזה היו עינוי - בזמנו כשהלכתי לברר שוב על עסקה כזו מול הדודג', התנאי היה שאקבל רכב לנסיעת מבחן - סוכנות הטרייד לא עמדו בתנאי הזה ובגלל זה זה לא קרה ואם הרכב היה מגיע לסוכנות - רק במידה והייתי מוצא תנוחת ישיבה נוחה - כנראה שכן הייתי סוגר עסקה ואז לך תדע אולי הייתי מתאהב ברכב ואולי זו היתה טעות נוספת. 

עם הDS אני לפחות מגיע רענן לגמרי לעבודה - הרכב מפנק מאוד בהרבה מובנים ובסופו של דבר הדברים שבאמת חשובים ביום יום - בדיילי דרייבר זה:

א. שיהיה נוח - הDS מאוד נוחה למרות המתלים הקשיחים היא מאוד נוחה. 

ב. שיהיה זריז בצורה סבירה - היא זריזה יותר מסביר. 

ג. שלא יהיה שתיין גדול - טוב לעומת הדודג' זה פער גדול אבל עדיין - לא חסכונית במיוחד גם אבל זה על הקו של הסובארו - זה בסדר. 

ד. סאונד! - זה בעיני אחד התורמים הכי גדולים לשהיה ברכב - כאן אני הולך להשקיע בשנה הקרובה עוד סכום ולכן זו כרגע האג'נדה. 

ה. אחזקה ותחזוקה - מקווה לא ליפול כאן יותר מידי. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lanosforce כתב:

ולפחות ממה שראיתי באיביי - יש הרבה מאוד צ'יפים חיצוניים למנוע הזה שמתלבשים על שני קונקטורים בין הECU להזנת מתח. 

ממה שאני שמעתי (ספציפית על מנועי THP), במקרה הטוב הצ'יפים האלה לא יעשו דבר ובמקרה הרע אתה תשלם מחיר של שני remapים לתיקון נזק כזה או אחר שייגרם למנוע (ובמנוע הזה לא חסר מה שיתקלקל, לצערי). מה שנקרא - when you pay peanuts you get monkeys. אני הייתי נזהר אפילו מתוכנות שמגיעות ממקור לא ברור ונצרבות ע"י חאפר כזה או אחר, כבר שמעתי על כל מיני סיפורי זוועות.
אם הרכב מספק אותך כמו שהוא, שמור את ה2-3 אלפיות האלה למשהו אחר ואל תנסה לעשות קיצורי דרך.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה לא באג'נדה כרגע - כלכלית - זה פשוט לא באג'נדה. 

כי הרכב מספק אותי כרגע ככה כמו שהוא ואני חושב שאם אני באמת ארצה משהו חזק יותר, כשיגיע הזמן אני אחליף לרכב שהוא באמת הרבה יותר חזק. 
כי אני לא רוצה להגיע למצב שאני מטה את הסיכויים של המנוע הזה לשרוד להיות עוד יותר נמוכים כשאני מתכוון להחזיק ברכב הזה עוד כמה שנים טובות. 

רק משהו שאני יכול לפרק על פי דרישה. ושוב, רוב הסיכויים, שברגע שבאמת ארגיש שבא לי משהו חזק יותר - השיפור יהיה החלפת הרכב. 

לגבי טווינגו - מצטער אבל גם לא, ממה שאני זוכר המושבים של הרכב הזה היו עינוי - בזמנו כשהלכתי לברר שוב על עסקה כזו מול הדודג', התנאי היה שאקבל רכב לנסיעת מבחן - סוכנות הטרייד לא עמדו בתנאי הזה ובגלל זה זה לא קרה ואם הרכב היה מגיע לסוכנות - רק במידה והייתי מוצא תנוחת ישיבה נוחה - כנראה שכן הייתי סוגר עסקה ואז לך תדע אולי הייתי מתאהב ברכב ואולי זו היתה טעות נוספת. 

עם הDS אני לפחות מגיע רענן לגמרי לעבודה - הרכב מפנק מאוד בהרבה מובנים ובסופו של דבר הדברים שבאמת חשובים ביום יום - בדיילי דרייבר זה:

א. שיהיה נוח - הDS מאוד נוחה למרות המתלים הקשיחים היא מאוד נוחה. 
ב. שיהיה זריז בצורה סבירה - היא זריזה יותר מסביר. 
ג. שלא יהיה שתיין גדול - טוב לעומת הדודג' זה פער גדול אבל עדיין - לא חסכונית במיוחד גם אבל זה על הקו של הסובארו - זה בסדר. 
ד. סאונד! - זה בעיני אחד התורמים הכי גדולים לשהיה ברכב - כאן אני הולך להשקיע בשנה הקרובה עוד סכום ולכן זו כרגע האג'נדה. 
ה. אחזקה ותחזוקה - מקווה לא ליפול כאן יותר מידי. 

פה הטעות הכי גדולה שלך אם אתה מתכוון לשים פיגיבק חיצוני כדי לעלות הספק. הדברים האלה מאד מסוכנים , הם " מרמים" את המחשב שלך בנתונים שלהם וכך מעלים גדישה. הדבר היחיד והנכון לעשות זה רק לצרוב תוכנה חדשה שכל פרמטר בה מותאם לגדישה יותר חזקה ,מערכת הזרקה ,הצתות , להמשיך?? ד"א סיויק 98 ז"ל ממזמן מזמן ,והיום זה משהו הרבה יותר מיוחד ובערך פי 3 יותר חזק. סמלון נשאר כי באמת אהבתי אותה.
אם אתה רוצה קופסא חיצונית , אז big big no. עדיך תשאר מקורי.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• מעניין 2

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Potato כתב:

אני מגיע רענן עם מאזדה 3

רכב עם המון המון תמורה למחיר ובשני הדורות האחרונים למען האמת - זה רכבים שפשוט תפורים בול! למערכת אודיו ממש טובה ואני משתעשע ברעיון הזה כל הזמן. 

לגבי טיון בוקסים - מעניין מה שאתם אומרים. מצאתי בזמנו טיון בוקס במחיר של 900 אירו עם ביקורות טובות אבל שוב, לא נראה לי שזה יקרה, בטח שלא בזמן הקרוב. 

מה החוקיות של מיפוי ECU מחדש? האם ניתן אישור רישוי לדברים האלה בכלל? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר של 900 אירו אתה עושה תוכנה+דיינו במקום מוכר (אולי כזה שראה מנוע THP אחד או שניים בחייו) ונשאר לך עודף לתחזוקה שתתייקר בהתאם...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאם יש למקום כזה הסמכה להוסיף את זה לרישוי הרכב או שזה הכל לא חוקי - כי אם זה לא חוקי, תודה, לא רוצה יותר להתעסק עם זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאם יש למקום כזה הסמכה להוסיף את זה לרישוי הרכב או שזה הכל לא חוקי - כי אם זה לא חוקי, תודה, לא רוצה יותר להתעסק עם זה. 
אני לא יודע אם זה דורש איזשהו שינוי ברישוי או לא - ניתן לחכמים ומנוסים ממני לענות.
אבל, אני די בטוח שרכיב חיצוני ש"משקר" למחשב הרכב הוא רחוק ממה שהיצרן התכוון ולכן גם אם היה דורש אישור חוקי במדינה מתוקונת - לא היה מקבל.
אם יש לך חששות תשאיר את המנוע סטוק וזהו, גם ככה THP156 זה מנוע מאוד צרפתי בכך שהוא לא אוהב פרובוקציות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה של תוכנה לא מצריכה שום חוקיות. אין לזה שום השפעה משמעות על פליטת מזהמים בזמן הטסט כי אתה נשאר אם הממיר המקורי שלך.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• מעניין 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...