Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

תודה, לא סתם שואל, אני מחפש עכשיו רכב שני במקום המונדאו (חבל שמכרתי), ומתחילים לי שוב הגירודים. התחלתי בחיפוש משהו בסיסי ב 10K ועכשיו כבר לא יודע לאן אגיע. 

מתקשה לאזן את האהבה שבלב מול החור בכיס...(;-

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו אם זה המנוע 2 ליטרים טורבו גם לא חף מתקלות. 

תיקח בחשבון שרכבים שמגיעים למחירונים של 10 אש"ח כבר יביאו ביחד איתם את התחזוקה הנדרשת. 

הייתי מחפש אולי אימפרזה משנתון (שנת ייצור! לא עליה לכביש) 2013 ומעלה ומוודא שאכן מדובר במנוע שכבר יש בו שרשרת ולא רצועה - הרכבים האלה פחות או יותר בולט-פרוף. אולי איזו סוזוקי סוייפט או יונדאי גטס. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, lanosforce כתב:

הייתי מחפש אולי אימפרזה משנתון (שנת ייצור! לא עליה לכביש) 2013 ומעלה ומוודא שאכן מדובר במנוע שכבר יש בו שרשרת ולא רצועה

דווקא 2013 יכולה להיות שנה בעייתית - מנועי ה-FB16/20 סבלו בתחילת דרכם מכשל תכנוני של הרינגים (לא רק צפרדעים מאכילים בלקרדה :-))

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשל תכנוני או לא גם על הסובארו שלי יש TSB על הממיר מומנט - לא זוכר מתי היתה הפעם האחרונה שראיתי סובי תקועה בצידי הדרך השם ייקום דמי ויעניק חוסן לסובי שלי ושל אבא שלי. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, menir1 כתב:

דווקא 2013 יכולה להיות שנה בעייתית - מנועי ה-FB16/20 סבלו בתחילת דרכם מכשל תכנוני של הרינגים

סובארו גם הוציאו ריקול לכל קשת הדגמים עם המנוע הזה. 

(XV דור קודם ואימפרזות בעיקר).

ככה שהלקרדה קצת פחות מגעילה במקרה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם יש TSB, אמנם הסיכוי שהסובארו שלך יעמוד בגלל תקלה בממיר ממונט הוא סטטיסטי. אני מניח שבגלל שלא אתה נוהג תדיר בסובארו, אשתך בוודאי לא תשים לב לאבדן כח בהאצה או למשיכת הלוך או לעליה בצריכת הדלק, כל התופעות האפשריות שמעידות על ממיר מומנט שאינו במיטבו. הבעיה שעליה יצא ה TSB מציינת כשל אפשרי הגורם לעלית לחץ בלתי מבוקרת במכלול הממיר שגורם לרעידה חריפה בהאטה ממהירות גבוהה. לפי התאורים שלך , לא אתה ולא זוגתך "סוחטים" את הסוברו לכן אולי אתה לא נתקל בבעיה.

ושוב מכיוון שמדובר בהסתברות סטטיסטית לתקלה, יש מצב שאצלך זה החלק שלא קרה לו כלום. 

רק לפרט:

Subaru has released at least four technical service bulletins due to customer complaints about transmission and torque converter problems.

• TSB 16-90-13R was issued to dealers for 2010-2012 Legacy and Outback vehicles after customers complained about experiencing sensations like "coming to a stop in a manual transmission equipped vehicle and failing to depress the clutch."
  • TSB 16-103-16R concerned all 2010-2015 models equipped with TR690 CVTs and related to leaking transmission fluid that accumulated under the torque converter cases. The leaks were from the CVT oil pump chain covers and caused by the failure of gaskets.
  • TSB 16-102-16 included all models concerning secondary oil pressure sensor diagnostics.
  • TSB 16-104-17 included 2015 Legacy and Outback vehicles based on complaints of “bump” feelings from the transmissions at idle, similar to feeling like being bumped from behind by another vehicle.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, XVSTI כתב:

סובארו גם הוציאו ריקול לכל קשת הדגמים עם המנוע הזה

לא ריקול, אלא TSB שאמור להנחות את המוסך איך לטפל בתלונות לקוחות על צריכת שמן מופרזת (ריקול נשמר רק לתקלות ביטוחתיות).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי XV דור קודם. 

בבדיקת ריקול על המספר (באתר של סובארו), בהחלט הופיע ריקול.

אני לא זוכר אם קיבלתי גם מכתב או לא.

בכל מקרה, Recall או TSB, מבחינת הצרכן זה אותו הדבר. 

החברה לוקחת אחריות על תקלת יצור במקום לגלגל אותה על הצרכנים. 

משהו ש PSA לא השכילו לעשות עד היום.

החל מהפרינס, ועד ה 1.2 טורבו עם הרצועה הטבולה.

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא האמת היא שאני חושד כבר הרבה זמן בTSB הזה לגבי הסובארו שלי כי היא כן רועדת בהאטה לעצירה בחלק מהמקרים - אבל לא נכבה מנוע וסה"כ הרכב מתפקד יפה מאוד - לא נוגע. 

הDS תאושפז ביום רביעי בבוקר - תותים! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחכה לכיבוי מנוע עקב הבעיה בממיר מומנט, זה כבר יהיה נזק משמעותי יותר, כי הלחץ שיבנה בתוך המכלול כבר עשוי לגרום לכשל של חלקים, ולא רק גומיות אטימה. אתה באמת רוצה להגיע לנקודה שהרכב נכבה בהאטה ואז אין תגבור להגה ולבלמים ?  אתה מתלוצץ עם חבריך.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בכאלו רעידות - הרכב סה"כ נוסע חלק ויפה - זה קצת מציק לא מעבר וזה יציב ככה מאז שהרכב אצלי. אם ארגיש שישנה בעיה זה יטופל. כרגע ממש אין צורך לאשפז אותה בגלל זה במוסכים. 

אתמול החלפתי נורה בפנס השמאלי - אלוהים איזה סיוט. לפחות את זה בDS עשו כמו שצריך. 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי הפעם - הסיוט נאמר לגבי החלפת נורה בסובארו - זה ממש אבל ממש הנדסה של סדיזם. 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.1.2021 בשעה 17:38, lanosforce כתב:

כשל תכנוני או לא גם על הסובארו שלי יש TSB על הממיר מומנט - לא זוכר מתי היתה הפעם האחרונה שראיתי סובי תקועה בצידי הדרך השם ייקום דמי ויעניק חוסן לסובי שלי ושל אבא שלי. 

סתם מעניין את הB4 2010 שהייתה לי העברתי לאבא שלי. גם היא רועדת בעצירה כאילו הרכב חוטף "צמרמורת" . יש לזה ריקול בתוקף? ואיפה בודקים את זה? 

לגבי החלפת נורה הפעם האחרונה שברה אותי. פירקתי את כל הפגוש והפנס והחלפתי בנחת.

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...