Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן אטלס ראשונה על כבישי ישראל

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שילשום עלתה על כבישי ישראל פולקסווגן אטלס ראשונה בייבוא מקביל.

מדובר על SUV מגודל באורך של 504 ס"מ עם שבעה מקומות, אבזור בטיחות מלא, ומנוע גיבור בנפח 3.6 ליטר 6 צילינדרים המפיק 276 כ"ס, והנעה כפולה.

הגיר פלנטרי 8 הילוכים.

האטלס מגיע אלינו ממפעל פולקסווגן בטנסי וחונך את היצרן "פולקסווגן ארהב" במסד הנתונים של משרד הרישוי (יש עוד ארבעה כלי רכב שיוצרו במפעל הזה והגיעו בייבוא אישי במהלך השנים)

המחיר? 350000 ש"ח.

לחסכנים יש גם גירסת 4X2 שעלותה "רק" 330000 ש"ח

Volkswagen-Atlas_R-Line-2018-1280-02.jpg

• אהבתי 4
  • מעניין 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שרווחי יותר למכור אאודי, אך כאן מדובר בפולקסווגן.

על פניו נראה כמו משהו שמתחרה בשברולט טראוורס/פורד אקספלורר.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VW משווקים דגמים עם DSG בארה"ב, אך כיוון שלא משווקים שם דגמי ה-1.0 וה-1.5 אז כל דגמי ה-DSG משווקים עם תיבה רטובה (לא בגלל שוק היעד אלא בגלל המנועים)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, GR8Day כתב:

אין ספק שרווחי יותר למכור אאודי, אך כאן מדובר בפולקסווגן.

על פניו נראה כמו משהו שמתחרה בשברולט טראוורס/פורד אקספלורר.

לא ממש - בייבוא סדיר אני מעריך שמחירו של האטלס יגיע ל-400000 ש"ח הטראוורס והאקספלורר זולים בהרבה, ולאטלס אין אופציה ל-8 מקומות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, menir1 כתב:

VW משווקים דגמים עם DSG בארה"ב, אך כיוון שלא משווקים שם דגמי ה-1.0 וה-1.5 אז כל דגמי ה-DSG משווקים עם תיבה רטובה (לא בגלל שוק היעד אלא בגלל המנועים)

לא מדויק, הג'טה משווקת עם מנוע 1.5 ותיבה פלנטרית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שהוא לא יגיע בייבוא סדיר זה לפי דעתי, זה העובדה שהוא "יגזול" לקוחות גם מהטוארג היקר יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 27.3.2020 בשעה 13:17, itsik170 כתב:

הסיבה שהוא לא יגיע בייבוא סדיר זה לפי דעתי, זה העובדה שהוא "יגזול" לקוחות גם מהטוארג היקר יותר.

עצוב שזה המצב בישראל. היבואן מחליט מה טוב ללקוח.

כנראה שלא התקדמנו הרבה מאז המכוניות הנעולות ביפנאוטו.

אגב הרכב הזה בארה"ב נחשב ל SUV על סף מסחרי, בטח בגרסאות הפחות מאובזרות. היה לי כזה לשבוע כרכב חליפי. ההתרשמות שלי - רכב גדול מאוד ורחב עד כדי קושי ברחובות צרים, נהיגה נעימה. בגלל הגודל אני לא מצליח להבין מי ישים 400K על דבר כזה אם אתה צריך מקום קח מסחרי אמיתי אם לא קח טוארג - אולי היבואן דווקא צודק...

עריכה אחרונה על ידי baer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מי הייבואן.

יכול להיות שמדובר באוטומקס? לאחרונה באתר שלהם יש גם דגמי פולקסוואגן בייבוא מקביל.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...