Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
Tal Brodkin

שאלה - סטייג 2, מה חייב ומה לא

Recommended Posts

אני חשבתי שבסטייג 2 חייב דאון פייפ ומומלץ קולר מוגדל. עכשיו דברתי עם איזה טיונר שאומר לי "מה איך יש לך סטייג 2 רק עם דאון פייפ" 

אומר שצריך מערכת יניקה, מערכת פליטה וקולר. 

אומר שרק היניקה יכול להוסיף איזה 10-20 כ"ס

קיצר לא מבין כבר כלום 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי - ואל תבנה על זה, חכה לתגובות המומחים - דאון פייפ עוזר לך להוציא יותר גזי פליטה, מה שמאפשר למנוע לעבוד מהר יותר וחזק יותר.

אממה? באיזשהו שלב אתה צריך גם להכניס יותר אוויר, כדי שהמנוע יוכל לנצל את הפוטנציאל. אהה... וכדי שכל העסק לא יתחמם מדי ובשביל שתקבל אוויר קר יותר, מוסיפים קולר.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 10 שעות, GR8Day כתב:

למיטב הבנתי - ואל תבנה על זה, חכה לתגובות המומחים - דאון פייפ עוזר לך להוציא יותר גזי פליטה, מה שמאפשר למנוע לעבוד מהר יותר וחזק יותר.

אממה? באיזשהו שלב אתה צריך גם להכניס יותר אוויר, כדי שהמנוע יוכל לנצל את הפוטנציאל. אהה... וכדי שכל העסק לא יתחמם מדי ובשביל שתקבל אוויר קר יותר, מוסיפים קולר.

זהו מה שאמרת אני יודע וגם הגיוני עם קצת ידע בסיסי. דאון פייפ חייב כי זה מה שמאפשר לעלות את כמות גזי הפליטה וקולר אם יש באמת צורך שלא תמיד אולי באמת יהיה צריך אם נגיד הקולר סטוק עושה את העבודה. 

לגבי פילטר אוויר עם כמה שזה נשמע הגיוני, תמיד שמעתי שזה חרטה וזה סתם מכניס יותר ליכלוך ומישהו אמר לי שהוא בדק את זה על דיינו עם ובלי וראה הבדל אפסי.

וצנרת בכלל לא מובן איך תורם לכל הסיפור.

לכן זה אולי לא שאלה של מה צריך ומה לא אלה מה באמת חובה בשביל סטייג 2 בסיסי שניראה לי זה רק דאון פייפ, וכל היתר אפשר לשים כל דבר אולי יתרום עוד קצת ויחד עם שינויים בתוכנה הכל ביחד יתן עוד קצת יותר כוח, אולי זה מה שנקרא סטייג 2+

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 שעות, Tal Brodkin כתב:

זהו מה שאמרת אני יודע וגם הגיוני עם קצת ידע בסיסי. דאון פייפ חייב כי זה מה שמאפשר לעלות את כמות גזי הפליטה וקולר אם יש באמת צורך שלא תמיד אולי באמת יהיה צריך אם נגיד הקולר סטוק עושה את העבודה. 

לגבי פילטר אוויר עם כמה שזה נשמע הגיוני, תמיד שמעתי שזה חרטה וזה סתם מכניס יותר ליכלוך ומישהו אמר לי שהוא בדק את זה על דיינו עם ובלי וראה הבדל אפסי.

וצנרת בכלל לא מובן איך תורם לכל הסיפור.

לכן זה אולי לא שאלה של מה צריך ומה לא אלה מה באמת חובה בשביל סטייג 2 בסיסי שניראה לי זה רק דאון פייפ, וכל היתר אפשר לשים כל דבר אולי יתרום עוד קצת ויחד עם שינויים בתוכנה הכל ביחד יתן עוד קצת יותר כוח, אולי זה מה שנקרא סטייג 2+

אני חושש שעשית פה בלבול קטן.

יש הבדל מהותי בין פילטר אוויר לבין צנרת יניקה.

המנוע צורך אוויר. צנרת היניקה דואגת לאספקת אוויר זו. בצנרת המקורית נכנס כמות מסויימת של אוויר, שיפור הצנרת מאפשר ליותר אוויר להכנס.

כשהאוויר נכנס דרך הצנרת, הוא פוגש פילטר שדואג שלא יכנסו לכלוכים בלתי רצויים. ישנם פילטרים מסוגים שונים, ועליהם אומרים בדרך כלל שאין בהם הרבה תועלת, אלא אם כן זה מכוון ספציפית לצורך מסויים שיש לך.

לכן, צנרת משופרת מאפשרת יותר אוויר במנוע, בעוד שפילטר משופר פחות משפיע מהבחינה הזו.

מקווה שהבהרתי את עצמי כהוגן.

באופן כללי, בלי להכנס להגדרות של 'מה נחשב סטייג' 2', צנרת יניקה משופרת תאפשר למנוע לתת יותר כוח.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

וגם את התוכנה שלך תצטרך לעדכן לאחר כל השינויים שביצעת.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...