Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב IDMAX12!!! רשמים שלי

inon007
שימו לב! השרשור הזה בן 1502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי שחששתי שבמגבר שלי (V12 כלשהו) לא יזיז ל IDMAX12, התבדתי! מסתבר שהסאב הזה נציל מאוד- 93DB. (ד"א, זאת גרסה V3 תוצרת ארצות הברית).

הסאב הזה פשוט מדהים! הוא בתיבה אטומה קטנה בדיוק לפי הוראות היצרן. התיבה בנוייה מ MDF 2.4 ממ. חששתי שבגלל שאין פורט, הסאב יתקשה לרדת לנמוכים בגלל מחסור בהגברה.

עכשיו אני מבין כמה הסאב הזה מדהים! הוא מזיז עצמות מבלי להתאמץ כלל. לא משנה איזה שיר, איזה ווליום, איזה סיגנון מוזיקה, הכל הולל אצלו. מדוייק שיורד נמוך מאוד.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! איזה רמקולים קדמיים אתה משתמש?

תודה רבה. אני משתמש במקוריים שהם די טובים.

הרכב הוא סקודה קודיאק, כך שהוא די מבודד מבחינה אקוסטית.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ,זה אכן סאב נציל מדובר באחד הסאבים מהיותר טובים שיש.

למרות שעם 500RMS ומעלה הוא יישמע הרבה יותר טוב אני מבטיח לך.

גירסאת V3 היא הגירסא המקורית האחרונה לפני ש ID נמכרו ל POWERBASS

היא עדיין מגיעה עם ממברנה סגסוגת פיברגלאס לטוב ולרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשדך אותו לאיזה ג'נסיס דואל מונו (יש אחד למכירה ביד2) ואז אתה תבין למה באמת הדבר הזה מסוגל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אפשר להשיג את הגירסא V4 שמיוצרת ע"י POWERBASS

מדובר בסאב שבנוי פחות או יותר באותה רמה עם שינויים בהרכב החומר בממברנה.

מדובר עדיין בסאב מעולה גם בגירסא הזו.

אפשר להשיג כאן בכל הגדלים 10-12-15 ,וגם את הדגמים ID שהוא סאב הכניסה

וגם IDQ שהוא הנקודה "החמה" עם תמורה מעולה למחיר.

https://www.cheaper.co.il/category/%D7%A1%D7%90%D7%91-%D7%95%D7%95%D7%A4%D7%A8-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%94/page/2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שיתכן ויש עדיין מלאי אצל ניפון אירופה ישראל - רק צריך לשאול אותם דרך איזה משווק שלהם ניתן ולרכוש ובכמה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם המגבר הצעצוע שיש לי כרגע ,יפעיל אותו כמו שצריך.

יש לי מגבר מונו של הרץ ,שמוצהר שמוציא 700 RMS ב-2 אום.

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור - אם הנצילות של החיה הזו היא 93 דיבי הוא צריך לזוז ממש בקלות על 350 וואט ב4 אוהם - עכשיו אני סוף סוף מבין איך הIDMAX האלו כאלו מפלצות - יכולת לספוג התעלוות של וואטים תוך כדי נצילות של וופר פרו ולא של סאב וופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השינויים שנעשו בגירסא V4 הפכו את הסאב להרבה פחות נציל {85.2DB}

עם זאת האיכות האופיינית עדיין נשארה ,אם המגבר מספק 700RMS אמיתיים

ואין בעיה {שעלתה בשרשור קודם} בנוגע למגבר עצמו או מערכת החשמל ברכב או כל גורם אחר לצורך העניין.

טכנית 700RMS אמורים בהחלט להספיק.

V3

http://www.pimpmysound.com/downloads/idmax12v3d4.pdf

V4

https://acd18d33-4461-49d0-9804-8fc4a14d22d2.filesusr.com/ugd/d53db0_0d8807691cec44ad982a248c58b6007a.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים.

ברגע שאקבל את ה-HU החדש ,אז אלך לעשות כיוונים ובדיקות אצל דרור.

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאודיו קינג רמז - שינו את הרכב החומרים בממברנה - כנראה היא הרבה יותר כבדה עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...