Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו V40 משומש

pumon
שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מבוטח בסוכנות ביטוח קטנה משפחתית מקיף 2400 ש"ח ללא שום דרישות מיגון . אפילו לא קודן או אימובילייזר

לפני כן אצל הבעלים הקודם הרכב היה מבוטח בסוכנות של מאיר במעל 5000 ש"ח + חובת איתוראן.... אז כל מקרה בגופו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום

מאיר רמות ממש לא זולים בביטוח. 2018 ( עבור רכב חדש ) נתנו הצעת מחיר ביטוח מקיף עבור הטייפ אר מעל עשרת אלפים שקל . מגדל הציעו שבעת אלפים שקל למקיף . שווה להתאמץ ולעשות סקר שוק נרחב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחילה מכבודכם.

אבל לא אמרתי ללכת למאיר רמות כברירת בלי לבדוק עוד הצעות.

אצלי יצא עכשיו אצלם 3200 עם תביעה בשנה שעברה לחובה ומקיף לכל נהג מגיל 30. שנה קודמת שילמתי עם תביעה 3700.

עשיתי סקר נרחב וההצעה הזולה ביותר עם אותם תנאים הייתה השנה סביב 3700 לחובה+ מקיף.

למשל על המיקרה של אחי הקטן נתנו הצעה יקרה מאוד (הוא נהג חשש ללא עבר ביטוחי) ולעומת זאת סוכן ביטוח אחר מבאר שבע נתן אחלה מחיר.

אייל אשמח אם תשתף את שם הסוכנות, אפילו בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבוטח בסוכנות ביטוח קטנה משפחתית מקיף 2400 ש"ח ללא שום דרישות מיגון . אפילו לא קודן או אימובילייזר

לפני כן אצל הבעלים הקודם הרכב היה מבוטח בסוכנות של מאיר במעל 5000 ש"ח + חובת איתוראן.... אז כל מקרה בגופו.

מעניין. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חובת מיגון ב-v40 זה נתון למו"מ גם במאיר-רמות שלי מבוטחת שם מיומה הראשון ללא מיגון לאחר מו"מ (ותוספת קטנה לפרמיה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע ללא Android auto. יש מולטימדיה מקורית של וולוו יחד עם קופסת אנדרואיד חיצונית בהתקנה מקומית עבור waze.
אם המערכת לא השתנתה במהלך השנים המסך עצמו מחובר לקופסת אנדרואיד יש מצב שבארץ פרצו אותה בשביל waze וכו

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

כפי שציינתי, חלק מהרכבים בארץ קיבלו שדרוג מקומי מהיבואן של קופסת אנדרואיד להצגת וויז על המסך המקורי של הרכב.

המערכת הותקנה ע"י יוזב מערכות.

7dfdaa99f04029db090cbd4e412fc58b.jpge319721ee8deb2e742b78b58c6aa8f7c.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 16.10.2019 בשעה 18:12, banji man כתב:

בזמנו נסעתי על הT3 בזמן שבצעתי נסיעת מבחן למשך 24 שעות. די דומה בביצועים לרכבי VAG בנפח 1.4 ו1.5.

מספיק בהחלט לנהג הממוצע ואפילו מעבר.

אני חיפשתי יותר כוח ולבסוף בחרתי בT4, לדעתי שווה את ההפרש.

לגבי מי שמחפש V40 משומשת, יש לנו קבוצת WhatsApp של בעלי וולוו ומפורסמת אצלנו V40 T5 משנת 2014 עם נתונים מצויינים.

רכב נדיר, מנוע גיבור במעט מאוד כסף.

הרכב לא שלי כמובן ואני לא מכיר את הבעלים.

אני כן יכול להגיע אל הרכב למי שמעונין דרך הודעה פרטית.

1a642911818a2dc213d713b9d095f15a.jpg

היי בנג'י 

אני מחפש לקנות כזו במחיר טוב. תוכל לצרף אותי לקבוצה?

אשמח לשמוע ממך רשמים לגבי אמינות כעת שנה לאחר שפרסמת את ההודעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שלוש שנים עם V40.   שנתיים עם T4 וכמעט שנה עם T5.  מאוד מרוצה מהקניה! 

הרכב לא חף מתקלות.  אני חוויתי מספר תקלות שונות בשני הרכבים: ברכב הראשון - בעיה במנגנון הנעילה של דלת הנהג וכניסה של ריח לא נעים לתא הנוסעים.
  ב T5 סבלתי משלוש תקלות-  איבוד של גז ממערכת המיזוג,  שריקת רוח במהירות בין עירונית והחלפה מוקדמת של מצבר.

נכון, זה לא נעים לבקר במוסך מעבר לטיפולים השוטפים אבל לדעתי מדובר בתקלות פשוטות יחסית שהתיקון שלהם אינו מסובך.
   אני עדיין בקשר עם הבחור שקנה ממני את הT4.  הוא מאוד מרוצה ולא סובל מתקלות מיוחדות.
    המנוע והגיר מראים אמינות טובה עד כה גם אצלי וגם אצל חברי הקבוצה.

הרכב מאוד מומלץ כל עוד מדובר בדגם בעל מנוע VEA של וולוו. 

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...