Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו 2009, מנוע 2300

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 1717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, קל מאוד לטעות ולחשוב שהמונדאו הזאת "עגלה", בסדר ברור שהאקובוסט הרבה יותר חזקה (זה לא חכמה), אבל כמו בכל רכב אטמוספרי, לחיצה בריאה על הדוושה מזנקת את הרכב הזה יפה מאוד, והסוסים באים לידי ביטוי בסל"ד גבוה.

מה גם שכיף מאוד לשייט עם הרכב הזה בכל מהירות (גם בכאלה לא חוקיות בעליל).

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בס"ד

יפה!, תוצאות קרובות לאלו של האקובוסט.

דרך אגב, הגיר בגרסה שלך, יכול להתמודד עם כמעט פי 2 מומנט יותר מהרובוטי של האקובוסט.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, קל מאוד לטעות ולחשוב שהמונדאו הזאת "עגלה", בסדר ברור שהאקובוסט הרבה יותר חזקה (זה לא חכמה), אבל כמו בכל רכב אטמוספרי, לחיצה בריאה על הדוושה מזנקת את הרכב הזה יפה מאוד, והסוסים באים לידי ביטוי בסל"ד גבוה.

מה גם שכיף מאוד לשייט עם הרכב הזה בכל מהירות (גם בכאלה לא חוקיות בעליל).

האמת שלא רציתי לרשום את זה, כי אמרו לי שהרכב עגלה עגלה עגלה, חשבתי אולי האינדקציה שלי מוטעית. אבל בלחיצה בריאה הוא באמת נותן תאוצה מאוד יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כיצד שילוב של הגיר של אייסין היה עובד עם מנוע פנינה כמו האקובוסט :)

גיר דומה יושב בדגמי סיטרואן מהדור האחרון, ומשולב עם מנוע טורבו צנום ולמיטב ידיעתי זה עובד לא רע בכלל.

לגבי התאוצה, אין מה לעשות, בימינו הרבה מכוניות הן כבר עם מנועים מוגדשים, והמומנט מתקבל בסל"ד מאוד נמוך.

מי שמורגל למנועים כאלה, לא יסחט את המנוע כי זה לא יבוא לו בטבעיות, ולכן עלול לחשוב או לחשוד שמדובר ברכב עגלתי.

למשל בבנצית (המוגדשת) שלי, נגיעה יחסית עדינה בדוושה והרכב רץ קדימה (רוב הזמן גם בלי להוריד הילוך בכלל).

מי שיעבור מרכב אטמוספרי חלש לרכב עתיר סוסים (יחסית) כמו המונדאו, כן יחוש בהבדל.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אכן רכישה מצוינת. אצלי המונדאו כאן בשרשור נפרד. טפו טפו חוץ ממשאבת הדלק כלום ב 4 שנים. גם את הבלמים כשהחלפתי מקורי אפילו לא קרוב למחירים שהוזכרו כאן, רק העבודה בוצעה במוסך כללי. צריכת דלק בין 1 ל 8\9 בעיר לבין 12\13 בשיוט רגוע, אני אישית לא רגוע. מצידי חולק על כולם בעניין המזגן: אצלי הוא לא פחות ממעולה, ומקרר מהר את הרכב. מאזדה 6 נוחה כמו קרש גיהוץ עם תגובות הגה מעצבנות (לא מתקשר ולא בטיך). רכב שמזדקן ממש יפה, ללא קילופים וקרקושים, מבפנים מרגיש ממש חדש. שווה כל שקל.

תהנה וסע בדרכים טובות. טובות אני מתכוון למפותלות עם הרבה עליות וירידות, אתה תהיה בהלם כמה כיף לנהוג ברכב

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תודה, עד כה אומנם ימים בודדים, אבל בהחלט נהנה ממנו, ולהפתעתי גם אישתי.

כמו שרשמתי, הפחידו אותי מהמזגן ולא רק פה בפורום, נוכחתי שהוא מקרר מעולה.

אין ספק שבסוזוקי קרוס של האישה הוא מקרר קצת יותר מהר, אבל בהחלט מקרר היטב.

ייתכן וזה התיקון שהבעלים הקודם עשה, אין לי דרך לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי את זה שקנית :) חשבתי זה עדיין בגדר התייעצות. תתחדש!

שמח שהמזגן מספק אותך, כמו שציינתי זה עניין אינדיבידואלי, יש כאלה שרוצים מזגן סיבירי ויש כאלה שמסתפקים במזגנים יותר צנועים.

בכל מקרה, אני נשאר בדעתי שמדובר באחלה אוטו שבעולם ונותן תמורה מלאה לסכום הזעום שהוא עולה.

ואני רואה שצריכת הדלק בעיר היא פחות או יותר מה שרשמתי לך בתחילת השרשור :) מחוץ אתה אמור לקבל יותר מ1:12 לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות. יש למישהו קישור באיביי/וכדומה לגומיה לסאנרוף?

היא לא נוזלת, אבל נראית לי יבשה/תחילת התפוררות.

שוב, אין נזילה, אבל מעדיף להחליף לפני החורף כדי לא להיות מופתע בחורף ולשלם בעל כורחי מחיר גבוהה.

או לחילופין מישהו בארץ שמחליף במחיר הגיוני, ראיתי באיביי גומיות שעולות עשרות שקלים בודדות.

נ.ב

הניקוזים נוקו על ידי הבעלים הקודם בחורף האחרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...