Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארהב-למה ככה יקר..

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא סותר את מה שכתבתי. הרי ככל שהמועד מתקרב יותר חברות מפרסמות לוחות זמנים ויש יותר מבחר, ומצד שני הסיכון מבחינת רוכש הכרטיס יורד.

את הרוכש לא מעניין איך חברת התעופה מתמחרת. חשוב לו מה הוא רואה באתר או שסוכן הנסיעות מציג לו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין? באמת? למה לא מעניין?

אם יידע איך חברות התעופה מתמחרות, יבחר לעצמו את המועד האופטימלי להזמין את כרטיס הטיסה שלו.

מה יותר מעניין? לשמוע בכל שרשור חו"ל איך הילד שלך היה חולה בפריס לפני 20 שנה?

תאמין לי שזה לא מעניין אף אחד.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאת הסוד המקצועי המסובך הזה לא תגלה לנו. אני מניח שהוא גם לא גלוי לך, מה גם שכנראה שלכל חברה אלגוריתם אחר, ושכל חברה עושה לו אופטימיזציה כל הזמן.

מבחינתי מה שחשוב הוא כמה אשלם. מסכים לחלוטין שהתזמון משמעותי (וכתבתי זאת קודם). לא מוקדם מדי כדי לא להסתכן יותר מדי וכדי לא להפסיד הצעות של חברות שטרם פרסמו את תכניותיהן, ולא מאוחר מדי כדי לא לשלם מחיר יקר במיוחד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית,תודה על הדף - מחירים נראים פגז 8)

ולגבי מה ששאלת - מי שלא חבר שלך בשיטבוק,ושולח לך הודעה פרטית,היא אוטומטית הולכת לתיקיית OTHERS בפרופיל שלך (תיגש מהמחשב,מהסלולרי זה כאב ראש מעצבן)

אם תאפרנד את מי שכתב לך,אז תוכלו להתכתב חופשי (מי בכלל משתמש במסנג'ר שלהם? הכל היום וואצאפ וטלגרם,שבכלל עוד מעט אוכל את וואצאפ..)

צואה קדושה. מצאתי. תודה.

אין לך מושג מה הלך שם. כולל שלל הודעות נאצה של אנשים שלא עניתי להם. :-D

כל ההודעות הן מחברים בקבוצות עניין שאני חבר בהן, והם לא "חברים" שלי.

בכלל, השימוש העיקרי שלי בפייס הוא לזה.

אני זוכר את הימים של פעם, כשעוד היינו משתמשים בפורומים, כמו בני אדם.

הילדים האלה עם השטויות של היום.

...שה, נותנים חדשות.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר זול הוא לרוב תוצאה של רכישה ספונטנית למועד קרוב,

מצאתי טיסות ישירות מהחוף המערבי בפחות מ$700 בחיפוש לכשבוע קדימה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות.

דוד סאם אישר לי ולמשפחה ויזה.

רוצים לנסוע לבקר משפחה שעברה לוירג'יניה ביץ במסגרת רלוקשיין.

תאריך משוער סוף יוני חזרה בערך אמצע אוגוסט 2020-אלה התאריכים הפנויים

בערך ל 3 שבועות.

עכשיו...לנחות בניו יורק ומשם להגיע לוירג'יניה או טיסת פנים 100-120$

או רכב 6 שעות נהיגה.

אופציה נוספת לנחות בוושינגטון ואז 3 שעות נהיגה- יותר שפוי.

הבעיה....מחירי הטיסות..

אני לא מוצא לוושינגטון בפחות מ 1000$ עם עצירת ביניים.

מישהו יכול לנדב עצה ....איפה לחפש?..מה הטריק?

אני רק שאלה - הכותרת היא רפרנס לדודו פארוק?

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יידע איך חברות התעופה מתמחרות, יבחר לעצמו את המועד האופטימלי להזמין את כרטיס הטיסה שלו.

מה יותר מעניין? לשמוע בכל שרשור חו"ל איך הילד שלך היה חולה בפריס לפני 20 שנה?

תאמין לי שזה לא מעניין אף אחד.

הכל בסדר חבר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה ושם אני עוקב אחרי מחירי טיסות וחבילות שאני מזמין. יש כאלה שעולים עם הזמן, יש כאלה שיורדים. אני מניח שכשמדובר על קוים נדרשים המחירים יהיו במגמת עליה. אבל, כמובן, צריך להסתכל על התמונה הרחבה, ולא תמיד המחיר הנמוך ביותר הוא גם המתאים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מתי הזמן האופטימלי לקניה של טיסה כזו : ארה"ב, הזמנה זמן ארוך עם קונקשין?

ברור שלכל טיסה יש את הפרמטרים שלה, אבל מה הטווח שבו משתלם לעשות בדיקות? (פורן מוד דרך VPN)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק עניין של זמן...

בדרך כלל שאנחנו מחליטים על טיול לקיץ ובוחרים יעד אז מתחילים לגשש...תאריכים..חברות..שעות טיסה..

עד היום תמיד זה היה אירופה אז היה יותר קל ותמיד ההפרשים במחיר היו זניחים...10-20 יורו לפה או לשם

אני גם תמיד מעדיף לקנות כרטיס דרך אתר ישראלי או סוכן.

חייב הגנת צרכן...מרפי אוהב דברים כאלה ופה מדובר על סכום שמעולם לא הוצאתי על טיסה.

גם יותר קל לי כלכלית להזמין שנה מראש ולחלק לתשלומים ועד לטיסה אני כבר שילמתי הכל.

אחרי זה נשארים ההוצאות בטיול עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי עם אליטליה טיסה קצרה לפני שבועיים ולא היו לי תלונות, והבנים שלי טסו אתם עוד כמה פעמים בשנים האחרונות. לא היו תלונות מיוחדות. מצד שני, החברה הזו במצב כלכלי בעייתי מאד. אני סיכנתי 500 אירו, לא סכום גדול. פות"ש רוצה לקנות כרטיסים ב-4000 דולר שנה מראש, זה סיכון יותר משמעותי. לא לשכוח שהכסף יורד לטמיון גם אם יש לנוסע איזו תקלה שאינה מבוטחת.

הכסף הוא הדבר הכי זול שאתה מסכן בלטוס עם חברות עם קשיים כלכליים

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש זריז במטריקס לשנה זו (עדיין אין זמינות לשנה קדימה) מעלה שכל המחירים הם סביב 1000 דולר.

הכי זול עם אליאיטליה וקונקשן קצר ברומא, דעתי האישית - זול ולא בכדי, מדובר בחברה די פח.

https://matrix.itasoftware.com/#view-flights:research=TLVIAD-IADTLV;out=2019-06-21;stay=20

כל החברות פח אשפה.

אולי במחלקות יקרות יותר יש הבדל מוחשי בין החברות, אבל מחלקת תיירים בכל חברה זה קרון לניוד בהמות.

מבחינתי מה שיותר זול ויותר נוח מבחינת שעות מנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממעט לטוס טראנס-אטלנטי, אבל בטיסות של עד 5-6 שעות אני מסכים איתך.

תן לי כיסא ותביא אותי בזמן. לא צריך יותר מזה.

כמה שיותר זול יותר טוב.

(להוציא חברות עם רייטינג בטיחות/איחורים בעייתי)

אבל אולי אחרי שאשב על איזה קרש גיהוץ 12 שעות, כבר אדבר אחרת.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החברות פח אשפה.

אולי במחלקות יקרות יותר יש הבדל מוחשי בין החברות, אבל מחלקת תיירים בכל חברה זה קרון לניוד בהמות.

מבחינתי מה שיותר זול ויותר נוח מבחינת שעות מנצח.

צ'מגאי, אני מתוקף עבודתי נוסע כפעמיים בחודש לחו"ל, תאמין לי שיש לי בסיס די טוב להשוואה בין חברות תעופה ברמת ה"פחיות" שלהן.

אתה מתכוון למוצר הקשה - מושב, סוג מטוס וכו', כאן באמת אין הבדלים גדולים במחלקת התיירים למעט קיצון כמו החברות מהמפרץ או האסיאתיות.

אני מתכוון למוצר הרך יותר - דייקנות בלו"ז, איבודי מזוודות, שירות במקרה של שיבושים וכו' שכאן אליטליה נופלת בענק ובפער גדול מאוד מכל חברה מע' אירופאית אחרת.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...