Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארהב-למה ככה יקר..

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 1032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה - לפעמים לא צריך יותר מהתנסות אחת או שתים בחברה כדי לפתח אליה התיחסות שלילית.

ואל תדבר אתי על skytrax - יש הרבה תהיות לגבי המהימנות של החברה הזו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מגאי, אני מתוקף עבודתי נוסע כפעמיים בחודש לחו"ל, תאמין לי שיש לי בסיס די טוב להשוואה בין חברות תעופה ברמת ה"פחיות" שלהן.

אתה מתכוון למוצר הקשה - מושב, סוג מטוס וכו', כאן באמת אין הבדלים גדולים במחלקת התיירים למעט קיצון כמו החברות מהמפרץ או האסיאתיות.

טסתי פעמיים עם קאת'י פסיפיק פעם להונג קונג ופעם לטאיוואן.

כאשר החברה התחילה לטוס מישראל טוקבקים בטמקא שיבחו את החברה כאילו מקבלים מינימום מחלקת עסקים במחיר של מחלקת תיירים. בפועל למעט מרווח קצת יותר נורמלי לרגליים בהשוואה לטיסות לואו-קוסט לא הרגשתי שום הבדל.

אוכל לא אכיל, כרגיל. משענות יד דקיקות ברמה כזאת שהמרפק של הנוסעת שישבה מימני היה תקוע בצלעות שלי כמעט 9 שעות טיסה. אז בסדר המטוס היה קצת יותר חדיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרכון שלי בתוקף רק עד 3/20.

האם יש בעיה לבצע הזמנה בחודשים הקרובים עם מספר הדרכון הישן או קודם לחדש ואז להזמין.

האם בעת ההזמנה אין בעיה לרשום מספר ישן ואז ברגע הצק אין לרשום את החדש?

לא רוצה להזמין ואז שידרשו ממני כסף על שינוי פרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה. מספר הדרכון לא משנה כהוא זה עד הצ׳ק אין. רוב החברות שאני טס איתן בכלל לא דורשות מספר דרכון בעת ההזמנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הדרכון הזה לא תוכל לצאת מהארץ אחרי 9/19, לכן כדאי לחשוב כבר כעת על הזמנת תור למשרד הפנים להנפקת דרכון חדש, כדי שיהיה בתוקף תוך 2-3 חודשים. ואותה הזדמנות להוציא גם ת.ז. חדשה (אם טרם הוצאת תעודה ביומטרית) , שכן תוקף תעודות הזהות הישנות יפוג בתוך שנתיים, ואנימניח שאז יהיה עומס גדול בלשכות.

דרך אגב - מניסיון לפני כ-4 חודשים (שלי בלשכה בחיפה ושל הבן שלי בלשכה בת"א) - שירות מצויין, עומדים בזמנים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי אז אין לי בעיה להזמין כרטיסים.

יש לי טיסה בחודש 8 לרומניה חוץ מזה אין אף תכנון עד שנה הבאה

אזמין דרכון בחורף שעלות יותר זולה.

לגביי ת.ז:

תעודות זהות רגילות (שאינן ביומטריות) שלא מצויין עליהן תוקף, יהיו תקפות עד ה-1 באוגוסט 2022. במקרים אלה אין צורך להנפיק תעודת זהות ביומטרית עד לפקיעת תוקף התעודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה. מספר הדרכון לא משנה כהוא זה עד הצ׳ק אין. רוב החברות שאני טס איתן בכלל לא דורשות מספר דרכון בעת ההזמנה.

אירופלוט היתה החברה היחידה שנתקלתי בה שדרשה מספר דרכון עוד בהזמנה.

אלוהים יודע למה הם צריכים את המידע הזה

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי אז אין לי בעיה להזמין כרטיסים.

יש לי טיסה בחודש 8 לרומניה חוץ מזה אין אף תכנון עד שנה הבאה

אזמין דרכון בחורף שעלות יותר זולה.

לגביי ת.ז:

תעודות זהות רגילות (שאינן ביומטריות) שלא מצויין עליהן תוקף, יהיו תקפות עד ה-1 באוגוסט 2022. במקרים אלה אין צורך להנפיק תעודת זהות ביומטרית עד לפקיעת תוקף התעודה

נכון. אז במקום לעמוד בתור ב-2022 ממילא הגעתי למשרד הפנים כדי להנפיק דרכון, ובאותה הזדמנות הנפקתי גם תעודת זהות. ממילא מדובר על אותו הליך חוץ ממילוי של טופס אחד. הביקור הבא צפוי לקראת תום תוקף הדרכון, במחצית 2028.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מההנהלה שהאמת לא חשבתי עליה..

השכרת רכב...

בנוהל מאחת החברות הגדולות כמו באירופה או שיש בארהב משהו שונה שצריך לדעת

מבחינת כיסויים או ביטוחים ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומחה הפורום בעניין הוא המומחה בעוד כמה תחומים (בנצי).

בשנה שעברה שכרתי רכב בקנדה, כלל את כל הביטוחים, כולל שני נהגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפספס משהו בהצעת מחיר הזאת?

יש היום גם אופציה לשלם על ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה

לתאריכים האלה ולפרק הזמן הזה זה מסתכם ב 650 ש"ח סה"כ ל 4 נוסעים

הוא גם מציע לי לקחת רכב במחיר מאוד זול

540$

https://www.expedia.com/Flight-Information?continuationId=2d5c08f2-fbf0-4475-ace5-5e6094278b45&rfrr=&superlativeMessages[0]

=CP&superlativeMessages[1]=CP&udpDisplayMode=showhotelbanneronly

עריכה אחרונה על ידי דני 9999
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

טוב עברו כמה חודשים אז נעדכן למי שנמאס לו לחפש כוכבים דרך הסכך.

לאחר חיפושים רבים ולבטים רבים...לא רק של מחיר אלא בעיקר תקופה..

האם לטוס בתקופה בה יש קייטנות ולחסוך אותם או לטוס מתי שאין קייטנות ואז יש לנו סידור ..

בקיצור בלאגן שלם של מיליון שיקולים.

לבסוף הוחלט לטוס ב 25.6 יום חמישי.

נכון..יפסידו את 4 ימים אחרונים של שנת הלימודים..לא הכי אידאלי אבל המטרה במקרה זה מקדשת את....

עלות הטיסה 650$ עם הירדנים במטוס הדרימלנייר החדש.

המחיר כולל כמובן ארוחות ו 2 מזוודות 23 קג לכל נוסע+טרולי 7 קג.

המראה 8:30 בבוקר נחיתה בעמאן ב 9:15

קונקשן שעתיים ורבע ואז טיסה ישירה לניו יורק jfk

11:50 שעות. הגעה בשעה 16:20

סתם לידיעה...עם אלעל באותו תאריך המחיר לטיסה ישירה היה מעל 1000$

חזור ב 23.7 המראה מ jfk בשעה 21:40 לעמאן ואז קונקשן שעתיים והגעה לארץ ב 18:15

בסופו של דבר אין כזה דבר טיסה מושלמת..צריך לנסות לתפור טיסה לצרכים שלך ולהתפשר.

במידה והיינו משנים את תאריך ההמראה ל 1.7.20 המחיר כבר קופץ ב 100$ לכרטיס.

זהו...עכשיו איך 4 אנשים עם מזוודות מגיעים למנהטן בצורה נוחה ולא במחיר מוגזם.

תודה על הסבלנות וד"ש משלומית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, יש עכשיו מבצעים מעולים לטיסות לארצות הברית עם KLM, מחירים סביב 400 דולר הלוך חזור, כולל לחוף המערבי. המחירים כוללים אפילו חגים כמו פסח וכ״ו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי ספציפית, אבל אני מנוי על הירחון של KLM (ושל BA). שווה רק בשביל התמונות. מדי פעם אני מציץ במחירי המבצע, בדרך כלל מדובר בטיסה אחת בחודש, בזמן לא אטרקטיבי.

דני - לגבי התחבורה מהשדה לעיר - איני יודע שכן מעולם לא עברתי ב-JFK. אבל זה מסוג הדברים שקל למצוא באתר של שדה התעופה או של חברת התחבורה העירונית.

ויפה שחסכת איזה 1500 דולר במחיר הארכת הטיסה בכ-4 שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...