Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארהב-למה ככה יקר..

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 1033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אתם אלופים..אחד אחד ואחת..

אין סיכוי אטוס ישיר...אישית לא מסוגל 12 שעות להיות בתוך מטוס...ובנוסף אני לא אחד שנרדם בטיסות.

הילדים נרדמים בלי בעיה וגם האישה...

אלא אם כן באמת יהיה משהו יוצא דופן ואז כמה כדורי שינה אולי יעזרו.

האמת שכן חשבנו על קונקשן באירופה..גם רוב התוצאות ככה.

מה שמצחיק שאני מחפש טיסה לוושינגטון הוא כמעט תמיד מוצא לי ישיר לניו יורק ומשם לוושינגטון.

שיוצא יוצא יותר זול מטיסה לניו יורק עם קונקשן באירפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נראה לי רגיש מאד למחיר. אז תצטרך להצטנף במושב ה-"31/17 במחלקת הבקר 12 שעות. אם אני שורד את זה גם אתה תצליח בכך. ואפילו תנמנם קצת. בחר טיסה ב-787 שבה הצוות מחשיך גם את החלונות (למרות שפה ושם יש נוסע שמוצא את הכפתור שמאפשר להבהיר אותם). וכאשר אתה בוחר מושבים בדוק ב-seatguru איזה מושבים סובלים מהמצאות IFE box מתחת למושב שלפניהם והשאר אותם לילדים (הם קטנים ולא יסבלו מהתיבות), ולך ולאשתך בחר מושבים בלי הצרה הזו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מחיר הטיסה אני מניח זה חלק הכי יקר.

צריך לעשות סוויץ מהטיסות לאירופה ב 100 דולר.

מקום לרגליים אני מוצא בכל טיסה...משתדל לשבת במעבר...

גם בטיסה של חברת ריינר מצאתי שיש מקום לא רע ואני 1.86.

לדעתי נתכוונן ונעשה מאמצים למצוא טיסת לילה.

כל העצות שלכם נרשמות ומועברות להנהלה שכרגע בישיבה בנוגע לשופינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 דולר... שכח מזה.

אלף דולר זה מחיר נומינלי סביר לגמרי לטיסה הלוך-חזור בתיירים. אל תצפה למשהו משמעותית יותר זול מזה.

תבדוק את האפשרות לשבור את הטיסה לכמעט שני חלקים שווים ע"י טיסה דרך לונדון. יש שפע טיסות מלונדון לחוף המזרחי, אם תזמין מספיק מוקדם (אבל לא כזה מוקדם!) יש מצב שתמצא כרטיסים במחיר סביר. מלונדון לחוף המזרחי יוצא סביב 7 שעות.

אגב, משום מה, איכשהוא אצלי אקספדיה מנצח את כולם, וזה תמיד אחרי שאני מתחיל בדיקה בחצי תריסר אתרי אגרגטורים שונים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב להזמין טיסות ישירות באתרים של חברות התעופה (ממילא מה שאקספדיה עושה הוא פחות או יותר להעביר אותך לשם). אם כי את הטיסה לקנדה שהזכרתי קודם הזמנתי באמצעות אקספדיה. המחר הה זהה לזה שבאתר BA.

את סקאיסקאנר אני מוצא אתר זוועתי, שבכל חיפוש נותן מאות הצעות שאינן קשורות למציאות, עם קונקשנים של 24 שעות מצד אחד, ומצד שני self connections צפופים במידה מסוכנת ו-backtracking של הרבה שעות טיסה. אבל הוא טוב כדי לקבל מושגים על מחירים ולוחות זמנים.

קורן - לונדון, פריז, אמסטרדם, פרנקפורט, מינכן, ציריך, וינה, רומא, אפילו ורשה, איסטנבול מדריד או ליסבון. יש עוד שדות אבל צריך לבדוק אם אינם בעייתיים.

עוד דבר לגבי קונקשנים - לשים לב שיש ערים עם שני שדות ויותר, צריך לשים לב שהטיסות מאותו שדה. ומרחק בין השדות יכול להיות הרבה שעות נסיעה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וירגין אטלנטיק מתחילים לטוס לארץ בספטמבר ואז כנראה יהיה אפשר להזמין גם טיסות עם קונקשן.

וושינגטון ישיר זה רק יוניטד כרגע.

המחירים בשופרסל טרוול לא רעים והיתרון העיקרי שמקבלים ביטוח ביטול טיסה חינם, אם משלמים בכ.א שלהם.

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמינים כרטיס חודשיים לפני הטיסה.

תבדוק ב expedia עם חניה בצרפת או איטליה.

רק תבדוק שעצירת הבייניים שפויה, המחירים המאוד זולים שלהם הם עם 12 שעות חניה והחלפת שדה תעופה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, לי הוא עונה מיד.

מצד שני, אנשים שהם לא חברים שלי בפרצופספר, לא יכולים לשלוח לי הודעות פרטיות, ולא הצלחתי לסדר אפילו את זה.

אז חבל לך לבנות עלי כתמיכה טכנית :-)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

ראשית,תודה על הדף - מחירים נראים פגז 8)

ולגבי מה ששאלת - מי שלא חבר שלך בשיטבוק,ושולח לך הודעה פרטית,היא אוטומטית הולכת לתיקיית OTHERS בפרופיל שלך (תיגש מהמחשב,מהסלולרי זה כאב ראש מעצבן)

אם תאפרנד את מי שכתב לך,אז תוכלו להתכתב חופשי (מי בכלל משתמש במסנג'ר שלהם? הכל היום וואצאפ וטלגרם,שבכלל עוד מעט אוכל את וואצאפ..)

רק לסבר את האוזן, אם כבר אתה הולך לבזבז סכום כזה, אני טסתי לפני 3 שנים עם יונייטד בטיסת לילה ישירה ל-JFK ועלה לי סביבות ה-900 דולר כרטיס. פשוט צריך קצת סבלנות.

כנ"ל

איי שם לפני מלאאאאא שנים (ב2013) טסתי עם US AIRWAYS טיסה ישירה לפילדלפיה,משם טיסה פנימית לצפון קרולינה (יש אפילו שרשור שלי בנושא)

עלה סביב 1300$ כולל מלון,אפילו היו לי 2 ארוחות כשרות,ו2 דיילות שהסתחבקתי איתן חצי טיסה..

לפותח שרשור - לי זה היה 10שעות ורבע בדיוק,גם לכל מושב במטוס היה טאבלט מפוצץ בסדרות סרטים ושירים,ואפילו שקע USB להטענות.

יצא שנמנמתי בערך 3וחצי שעות (נדיר בשבילי,שנרדם תוך 10שניות בכל מקום ובכל מצב) ושאר הטיסה עברה בנעימים.

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לי פעם, גם מסטיק בזוקה אם מכפילים את העלות שלו ב 4 (בערך דולר) ואז עוד פעך ב 4 (נפשות) הוא יקר בטירוף.

אני רכשתי כרטיסים לטורונטו ב 670 דולר, קונקשן ברומא דרך אלאיטליה, בערך 8-9 חודשים לפני.

ילדים משלמים כ 25 אחוז פחות.

אבל ככה או ככה, זה כואב בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש זריז במטריקס לשנה זו (עדיין אין זמינות לשנה קדימה) מעלה שכל המחירים הם סביב 1000 דולר.

הכי זול עם אליאיטליה וקונקשן קצר ברומא, דעתי האישית - זול ולא בכדי, מדובר בחברה די פח.

https://matrix.itasoftware.com/#view-flights:research=TLVIAD-IADTLV;out=2019-06-21;stay=20

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי עם אליטליה טיסה קצרה לפני שבועיים ולא היו לי תלונות, והבנים שלי טסו אתם עוד כמה פעמים בשנים האחרונות. לא היו תלונות מיוחדות. מצד שני, החברה הזו במצב כלכלי בעייתי מאד. אני סיכנתי 500 אירו, לא סכום גדול. פות"ש רוצה לקנות כרטיסים ב-4000 דולר שנה מראש, זה סיכון יותר משמעותי. לא לשכוח שהכסף יורד לטמיון גם אם יש לנוסע איזו תקלה שאינה מבוטחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחכה יותר מדי, מחירן של טיסות מבוקשות עולה ככל שמועד הטיסה מתקרב. יש איזה נקודה אופטימלית כמה חודשים לפני הטיסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לא עולה!!!!

המחיר קבוע מראש והוא מדורג.

אלה שקונים ראשונים יכולים להשיג את המחיר הנמוך,

אלה שבאים אחר כך ישלמו את התעריף הבא,

ואלה שמגיעים אחרונים ייתקלו בטיסה מלאה או בתעריפים גבוהים למקומות האחרונים שנשארו.

ככה זה עובד בטיסות סדירות.

כך ולא אחרת!!!!

גילוי נאות-וותק של 30 שנה כסוכן נסיעות.

לומדים משהו בתקופה כזו.

עריכה אחרונה על ידי סלע

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...