Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקי הכס: הסוף מתקרב (ספויילרים לפרק 6)

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יצא פה ספין-אוף על אריה וקליגיין כל העונה החלשה הזו תהיה שווה את זה.

הפרק ה-4 היה סבבה כבר, הרבה יותר נחמד ומעניין בעיניי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חשבתי שפרק 3 היה הפרק הכי גרוע שהיה בסדרה, עד שראיתי את פרק 4.

70% מהפרק לא קורה כלום. ברון מגיע, מקבל מטיריון הבטחה לטירה (שאין לטיריון שום סמכות לתת) והולך כלעומת שבא. ואריז מעדיף לתת לסרסי להמשיך לשלוט במקום דאני.

דאני שוכחת לחלוטין מקיומו של צי הברזל ("חחח אופס שכחתי lol"), יורון מצליח ביריה בודדת, מזווית ללא קשר עין (אחרת היו רואים את הספינות) לפגוע בדרקון מעופף במרחק מאות מטרים. פעמיים.

יורון משמיד את הספינות של דאני, נותן לכולם לחיות ומצליח לקחת בשבי רק את הדמות הזניחה ביותר.

דאני עומדת עם 60 חיילים מול סוללה של בליסטראות וקשתים שהיו יכולים להשמיד אותה ואת הדרקון המסכן שלה (במקומו הייתי כבר עורק) בלי להניד עפעף ולסיים את המלחמה באותו רגע, אבל סרסי - שהיא ידועה כאדם עם כבוד למסורת וליריב - מקשקשת משהו ונותנת לה ללכת.

יש גבול כמה אפשר לזלזל באינטיליגנציה של הצופים, באמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרגשתי אחרי פרק 4 את מה שהרגשתי במתים המהלכים, ובעונה האחרונה של ד"ר האוס (והאמת גם בהמון סדרות שהפסקתי לראות):

פשוט לא מעניין אותי יותר מה יקרה לדמויות הלאה, או איך הסיפור יסתיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאני שוכחת לחלוטין מקיומו של צי הברזל ("חחח אופס שכחתי lol"), יורון מצליח ביריה בודדת, מזווית ללא קשר עין (אחרת היו רואים את הספינות) לפגוע בדרקון מעופף במרחק מאות מטרים. פעמיים.

יש גבול כמה אפשר לזלזל באינטיליגנציה של הצופים, באמת...

שלוש פגיעות בדרקון.

לסוללת פטריוט אין אחוזי יירות כל כך מרשימים.

עזבו הסדרה הפכה לבדיחה.

בידור להמונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להזמין את התסריטאים לארץ, שיעזרו לפתח אלגוריתמים לכיפת ברזל.

בטח יודעים משהו שהמהנדסים של תעשיה צבאית עדיין לא יודעים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכל מה שנאמר, מה שהכי לא ברור לי זה איך בנאדם אחד יכול לטעון את החץ החץ העצום הזה, ועוד לפגוע בדרקון 3 פגיעות עם 100% הצלחה במהירות כזאת שלא תאפשר בכלל לדאני לראות אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא ראו שירו את כל החצים מאותו מקום, היה להם כאלה בכל הספינות. בכל אופן, אני חושב שאת סרסי תהרוג גם אריה בגלל שהיא היתה ברשימה שלה, וקלגיין יהרוג את האח הזומבי שלו, אחרת איזו סיבה יש להם לרכב לשם?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה יהיה כמו בסוף של האבודים - על הכס תעלה דמות לא קשואה - כמו הרלי (הבחור השמן, שלא ברור איך נשאר כזה באי בלי אוכל) שנשאר לשמור על האי באבודים, ככה פה יהיה מישהו לא מזיק כזה, לדוגמא סאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמשמח אותי קצת זה שפרק 4 קיבל את הציון הנמוך ביותר אי פעם. 6.4 ב IMDb. הצופים פשוט לא מסוגלים לעכל את הזבל הזה.

אף פרק מעולם לא קיבל ציון נמוך מ8, והפרקים הטובים ביותר קיבלו 9.9 באופן קבוע.

אגב קראתי ספוילרים להמשך ואם הספוילרים נכונים אז הטמטום הולך להמשך במלוא העוצמה.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסט הזה כל כך נכון

בדיוק מה שהרגשתי אחרי שראיתי את פרק 3!!

אני חושב שעיקר הבעיה זה חוסר זמן והעובדה שהסדרה כבר יותר נאמנה למיינסטרים מאשר לעצמה

פעם זו הייתה סדרה בשביל החובבים האמיתיים, היום כבר שיש לה כל כך הרבה צופים הם לא יכולים להתפרע מדי עם קו העלילה (למרות שזה בעצם הסיבה היחידה שהיא מעניינת..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסט הזה כל כך נכון

בדיוק מה שהרגשתי אחרי שראיתי את פרק 3!!

אני חושב שעיקר הבעיה זה חוסר זמן והעובדה שהסדרה כבר יותר נאמנה למיינסטרים מאשר לעצמה

פעם זו הייתה סדרה בשביל החובבים האמיתיים, היום כבר שיש לה כל כך הרבה צופים הם לא יכולים להתפרע מדי עם קו העלילה (למרות שזה בעצם הסיבה היחידה שהיא מעניינת..)

ועדיין כמות האנשים שתהייה ערה ב 4 בבוקר תהייה גדולה :lol:

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...