Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקי הכס: הסוף מתקרב (ספויילרים לפרק 6)

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים עם כל מה שכתבת חוץ מדבר אחד-

הרי ברור שג'יימי יהיה זה שיהרוג את סרסיי, סגירת מעגל וכל השיט הזה :-P

אני מקווה שזה באמת יהיה ככה!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בראן - מה הייתה הפואנטה שלו? בשביל מה הוא עבר את המסע לצפון הרחוק? כיצד תרמו יכולות three eyed raven שלו לעלילה?

++

לדעתי ג׳יימי היה צריך להשלים את המלאכה, ולמצוא מגדל יותר גבוה הפעם.

אחת הדמויות הכי מעצבנות הבראן הזה. סוחבים אותו ממקום למקום, נלחמים ונהרגים בשבילו, והוא סתם זורק משפטים מפגרים לאוויר, שלא תורמים לכלום.

מלך הלילה בא בשבילו. למה? להרוג אותו? לכרוע ברך בפניו? להשתמש בכוחות של בראן כדי לחזור לצורה האנושית (הבנתי שהוא היה אחד מfirst men, שילדי היער נלחמו בהם)? משהו?

למה לא משתמשים בכוחות של בראן כדי לאסוף מידע מודיעיני? לתקשר עם מפקדים בשטח? לעשות משהו?

הבן אדם הזה פשוט נטל. כמו הילדה הזאת ב"מלחמת העולמות", מי שזוכר, שהיה צריך לסחוב אותה על הגב, וכל מה שהיא עשתה זה לצרוח, ובעצם כל ילד בכל סרט הוליוודי.

היה אפשר לחסוך את המשכורת לשחקן, ופשוט לשים שק תפוחי אדמה על עגלה, ולכתוב עליו BRAN.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי.

אם המטרה של מלך הלילה הייתה להרוג את בראן כי הוא שרת ויקיפדיה של ווסטרוז למה הוא לא עשה עליו Mob charge וזהו?

אני מאוד מקווה שבפרקים הבאים יראו כיצד בראן השפיע על מהלך הקרב מאחורי הקלעים. אם לא יעשו זאת זה יהיה פשוט כישלון מוחלט של יוצרי הסדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^מה שאני לא הבנתי- אם הוא נכס כל כך חשוב, למה שמו את הלוזר תיאון כדי לשמור עליו?

כנראה גם בווינטרפל לא ממש אוהבים אותו :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

++

... כמו הילדה הזאת ב"מלחמת העולמות", מי שזוכר, שהיה צריך לסחוב אותה על הגב, וכל מה שהיא עשתה זה לצרוח, ובעצם כל ילד בכל סרט הוליוודי. .

זה לא נושא הדיון אבל לילדה יש משקל פסיכולוגי גדול מאוד, אם נקודת המבט שלך היא של אבא שצריך להגן על חיי הילד/ה שלו.

הייתי מרחיב אבל אני באמת לא רוצה להכנס לזה כאן.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^מה שאני לא הבנתי- אם הוא נכס כל כך חשוב, למה שמו את הלוזר תיאון כדי לשמור עליו?

כנראה גם בווינטרפל לא ממש אוהבים אותו :-P

כי כבר לא מדובר במשחקי הכס אלא בסדרת פנטזיה ג'נרית עם תקציב אסטרונומי.

הם רצו לתת לו הזדמנות לכפר על חטאיו...

מתוקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הפרק האחרון, מדובר באופרת סבון סוג ח' (ז' טוב מדי), בה, כמנהג הכותבים האמריקאים המחורבנים, הדמויות או שטוחות לגמרי או משנות את מנהגן כל חמש דקות, לייצר איזה דיאלוג רגשי מיידי.

ספרי המשך כבר לא יהיו לנו, כי אם מרטין לא מבצע ספוקו, אז צריך לעשות לו המתת חסד, אם הוא נתן לשם שלו להתנוסס על הדבר הזה.

באמת, מחורבן למשעי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרה מתה מבחינתי, עכשו כשאני רואה משהו מפגר קורה אני פשוט מכבה את המוח ואומר "טוב נו"

כבר לא באמת אכפת לי מה יקרה הלאה, מה שכן, אני די בטוח שב2 הפרקים הנותרים הם ישברו את תקרת הטמטום לפחות עוד פעם אחת.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. אכזבה מוחלטת. הסדרה נהייתה טראש הוליוודי עם דיאלוגים קיצ'ים ומביכים כל כך שבא להקיא על המסך. איפה התככים, הסכינים בגב ,המזימות והריאליזם של הכיעור בבני האדם שהיה בעונות הראשונות? פשוט נהייתה טראש הוליוודי להמונים הבורים שמעריצים את הסדרה בצורה עיוורת ממש כמו כת שטופת מוח. מצער שנהייתה כמו המתים המהלכים. גם שם זה התחיל טוב והמשיך רע.

מי שרוצה באמת איכות עם דיאלוגים שנונים, כתיבה שלא פחות ממדהימה, דמויות עם עומק וריאלזם שמעולם לא נתקלת בו בעבר וכל זה באריזה של צילום יפייפה ועריכה מהודקת - - לכו לראות סמוך על סול. הסדרה הטובה ביותר שנעשתה אי פעם - למביני עניין בלבד שמחפשים איכות ומוכנים לבילד אפ איטי. סדרה שמצליחה לשמור על אותה רמה כבר 4 עונות ברצף

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אם אתם רוצים לראות עוד הוכחה כמה העונה הזאת חובבנית תעצרו את פרק ב-16:32 דקות ותסתכלו מה יש על השולחן ליד דאנריז.
איזה פרק?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלואו רייד, פרק 4 ב 16.35.

בפרק 3 התחילה האכזבה כבר בהתחלה, יש לכם שני דרקונים למה לא לתקוף ולשרוף את כולם? למה לשלוח את כל צבא הדותרקנים ולהשמיד אותם?

כל כך מיותר ומעצבן.

כנ"ל בפרק 4, דני באה לתקוף את מעלה המלך ורוכבת על הדרקונים בשאננות כאילו היא במדבר, את לא רואה את הספינות? ולמה בכלל לשלוח צבא? תגיעי רק את והדרקונים תשרפו את כל הארמון וזהו, בלי לסכן את כל האנשים שנשארו.

התחיל לשעמם... מאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...