Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט עד 15K בתוך העיר - הזול ביותר לאחזקה

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מחפש רכב מיני או סופר מיני ידני.

לנסיעות קצרות בתוך העיר ללימודים ובחזרה, הערכה ל5-10K ק"מ בשנה.

אמין ככל שניתן בשילוב טיפולים וביטוחים זולים. צריכת דלק, כוח ונוחות יבואו אחרי.

רצוי משנתון גבוהה.

בינתיים עניינה אותי מודעה של שברולט ספארק משנת 2011,

מטופלת במוסך מורשה ונרכשה בליסינג פרטי 0 ק"מ.

אשמח לשמוע המלצות נוספות. תודה וחג שמח

עריכה אחרונה על ידי avimorde
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה הספארק (מומלצת עם מנוע 1200) תהיה ה VALUE FOR MONEY תמורה הכי טובה מבחינת שנתון גבוה למינימום כסף.

עשה חיפוש ביד 2 ובדוק האם פגו 107 /C1/ טויוטה אייגו (ידניות בלבד) נכנסות גם הן בתקציב.

אופציה נוספת היא דייהטסו סיריון אוטומטית אבל היא תכנס משנתון נמוך מעט יותר(כנראה 2008-9).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק תהיה הזריזה בין רכבי המיני, ולדעתי גם בין הנוחות יותר אם כי המושב לא ממש תומך.

פיגו 107 חיסכוניצ מאוד ונחשבת לאמינה.

אבל היא רועשת יותר וחלשה יותר.

עוד אופציה היא הפיאט פנדה אשר מציעה נוחות טובה ותא מטען גדול יחסית. המכלולים פשוטים ולכן הרכב די אמין.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ מאוד לקחת בחשבון גם את הצרפתיות - קליאו, C3 ו- 207... הידניות בכלל אמינות.

בכל מקרה, אל תתפשר בנושא רמת התחזוקה של הרכב - תתייחס אך ורק למכוניות שבעליהן מתחייב לתת (או מחזיק עליו, עוד יותר טוב) - היסטוריה מלאה ומפורטת של כ-ל מה שהרכב עבר.

מוכר שמתחיל לגמגם בתגובה לבקשה זו - פסול אותו מיידית. יש מספיק מכוניות טובות מאוד בשוק שטופלו הייטב (תן עדיפות למי שטיפל במוסך רשת של היבואן, לאו דווקא בגלל איכות העבודה, אלא מפני שזה מבטיח שלא חסכו על הרכב).

בהצלחה!

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה עם המענה וההסבר. בספארק, הבנתי שקיימים שני מנועים 1.0 ו1.2.

האם השוני מורגש ומשמעותי? מצדיק את התוספת במחיר ולדעתכם עדיף יהיה לכוון למנוע הגדול יותר?

ובכלל, מלבד המנוע האם קיימים הבדלים נוספים בין השניים כמו אבזור וכו..?

שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק בספארק 1.2 2013, בהחלט כדאי לכוון למנוע 1.2, לא יודע לגבי שינוי איבזור בניהם. שלי הגיע עם חימום מושבים, מגנזיום, בלוטוס מובנה ופנסי ערפל.

צריכת דלק בתוך העיר בסביבות 1/14.5 קילומטר לליטר.

ממליץ בהחלט על הרכב, לדעתי המגרעה העיקרית היא שהוא רועש, הדבר מורגש בעיקר בנסיעה בין עירונית. יש אפשרות ליישום של חומרי בידוד שמפחיתים קצת את הרעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה צפוי לנסוע בכל יום?

אולי כדאי לחשוב על אופניים חשמליות/ קורקינט או קטנוע.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...