Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון תקציב 9000 שח (עידכון תקציב: 26 אלף שקל)

Shay Kotlarsky
שימו לב! השרשור הזה בן 1818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יודע מה מצחיק? שהיאריס שחשבת לקנות היא רכב צרפתי, לא יפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^ הוא קרא באינטרנט, אז זה בטח נכון.

יש משפט כזה באינגליזית, Beggars can't be choosers.

לגופו של עניין, מצטרף להמלצה על לנסר קלאסיק, התקציב יאפשר לקנות אחת בת 12 בערך, וזה יותר אוטו מפחנועים כמו הסיריון באותו הכסף.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה מצחיק? שהיאריס שחשבת לקנות היא רכב צרפתי, לא יפני.

המודל שחשבתי הוא שנת 2006... :)

בכול מקרה אני לא מתכנן לקנות מהיום למחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך המודל משנה

יאריס יפניות נמכרו כאן רק בהתחלה שלהן לפני 17 שנה בערך, והיו כמה מאות בודדות. הרוב המוחלט יוצר בבלגיה וצרפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודל שחשבתי הוא שנת 2006... :)

בכול מקרה אני לא מתכנן לקנות מהיום למחר

ביאריס 2006 יש גיר רובוטי חד מצמדי. יש המון אנשים שלא אוהבים את אופן הפעולה שלו. זה גיר ידני בו רובוט לוחץ על הקלאץ' ומעביר הילוכים, זה עובד פחות מהר ופחות חלק מאשר בגיר אוטומטי "אמיתי".

בכל מקרה אם אתה רוצה אוטו עם גיר רובוטי, יש מבחור גדול מאוד של מכוניות זולות במודלים יותר חדשים עם הרבה פחות מ 300 אלף ק"מ.

אישית לא אוהב את הגירים הרובוטיים החד מצמדים, הייתי מחפש אוטו עם גיר אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי לנסר אולי מודרנית יותר מהסיריון אבל הרבה פחות חסכונית ממנה- אם המיצובישי תאכל בממוצע בעיר 1:9/10 הסיריון תעשה 1:12-13 (זו צריכת הדלק בסיריון של אחי הקטן משנתון 2008 כאשר בעצם זה דגם זהה לשנתון 2005 ואילך עם שינויי אבזור כאלו ואחרים).

לגבי הגטס- לא היה ניסיון פחות טוב איתה והרבה רכבים היו בציי הרכב- ליסינג/השכרה והייתי פחות ממליץ על כזו.

אם בכל זאת תחליט ללכת עליה ולא על הדייהטסו אז רק דגם GLI ובשום אופן לא GLF,שהגיע עם אבזור בטיחותי מחפיר כרית אוויר אחת ואם אני זוכר נכון היה מצוייד רק בכרית אוויר אחת בלבד).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו שמתעניין ברכב ב-9000 באמת משנה אם הרכב יעשה 1 ל-10 או 1 ל-12? יש לדעתי דברים קצת יותר חשובים מזה בתקציבים הללו.

העיצה הכי טובה שאני יכול להביא לך, זה קח הלוואה ותקנה רכב בתקציב קצת יותר נורמלי- 20-25 אלף. ההבדל הריאלי במחירים(ירידת ערך) יהיה משמעותית פחות מההפרש בין התקציבים, וההבדלים ברכבים גם יהיה משמעותית גדול יותר.

הסיכוי שלך בתור מישהו שלא מבין ברכבים, גדול משמעותית עם רכבים בתקציב הזה, וסתם חבל על הזמן ועל הכסף בלהחליף חצי רכב ולא לעבור טסטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה הכי טובה שקיבלת היתה מ-farkash7.

רכב צרפתי לא רואה מוסך כל יומיים. אני נוסע ב-307 שעלתה לי 4500 שקל. סגרתי איתה שנה לפני כמה שבועות ואפשר לומר שהדברים היחידים התקולים שהחלפתי (משמעותיים) זה אטם מכסה שסתומים (50), רדיאטור (כ-400) ותרמוסטט (50).

כויל הצתה הוחלפת בגלל מאריכים שנקרעו ולא בגלל תקלה (400).

העלות בסוגריים (כל ההחלפות בוצעו לבד).

חשוב לחפש רכב שמור עם ק"מ נמוך. מכאן והלאה, רכבים בגיל הזה ובמחיר הזה - זה מזל.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך רכשתי לאחרונה פורד מונדאו 2008 ועוד נשאר לי כסף להחליף 4 צמיגים למותג שאינו סיני.

צריך הרבה מזל, אצלי שיחק תפקיד השנתון של הרכב והנתונים.

כמובן כמובן כמובן החוק הראשון ברכישת רכב בתקציב נמוך: טסט ארוך!!!!

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך יונדאי גטס בתקציב הזה משנת 2008 ויש שם רכבים עם פחות מ- 200,000 ק"מ (לא שזה בהכרח מעיד על משהו)

https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars?manufacturer=19&year=2008--1&price=5000-10000&km=-1-150000&gearBox=1&Order=3

לפני שאתם קופצים על GLF/GLS/GLX איזה בטיחות כבר תהיה לו ב-9000 ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל אנשים כמוך אפשר לקנות רכב צרפתי בן 5 ב40% מהמחירון שלו.

אני מוכר רכב צרפתי בתקציב שלך אם מעניין. תוכל להסתכל בפורום מכירה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש: יש לי שתי המלצות:

1. אם אין מגבלה בריאותית קח את הכסף, לך למורה לנהיגה והשלם את הרישיון להילוכים ידניים. תהנה מזה עוד הרבה שנים.

2. אם החזקת רכב לא ממש חיונית כעת, דחה את הרכישה, חסוך כמה אלפי ש"ח נוספים, ואז תוכל לרכוש רכב פחות זקן, כמובן התאם לכך עם סבירות יותר נמוכה לתקלות.

והערה שאני חייב להעיר למי שמבקש לרכוש גרוטאות: האם יש לך 1000 ש"ח לחודש לאחזקת הרכב, והאם ההוצאה הזו לא תפגע החסכונות חשובים לעתידך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש: יש לי שתי המלצות:

1. אם אין מגבלה בריאותית קח את הכסף, לך למורה לנהיגה והשלם את הרישיון להילוכים ידניים. תהנה מזה עוד הרבה שנים.

2. אם החזקת רכב לא ממש חיונית כעת, דחה את הרכישה, חסוך כמה אלפי ש"ח נוספים, ואז תוכל לרכוש רכב פחות זקן, כמובן התאם לכך עם סבירות יותר נמוכה לתקלות.

והערה שאני חייב להעיר למי שמבקש לרכוש גרוטאות: האם יש לך 1000 ש"ח לחודש לאחזקת הרכב, והאם ההוצאה הזו לא תפגע החסכונות חשובים לעתידך?

לקחתי 20 שיעורים על ידני ולא הלך לי טוב לכן יחד עם המורה החלטנו שהעדיף לי על אוטמות

בנוגע לאחזקת הרכב זה לא יהיה לי בעיה מאחר ואני יקבל ממקום העבודה אחזקת רכב .... לכן זה לא יהיה לי בעייתי כול כך ובנוגע לרכב אני מתכון להחזיק אותו עד שיסתיים לי הנהג החדש לכן אני מעדיף מכונית שאפשר להתגלח עליה מאשר מכונית יקרה... יש לי מספיק כסף בעו"ש לקנות מכוניות יקרות יותר אבל לאוטו ראשון אני חושב שזה מיותר לכן שמתי תקציב נמוך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לפעמים אנחנו עניים מכדי לקנות בזול. עלות תיקונים עלולה להיות הרבה יותר גבוהה מעלות רכב יותר צעיר, אבל לא תתבטא במחיר המכירה.

אם אתה יכול לרכוש רכב, נניח, כבן 5 שנים, תהנה מרכב שבסבירות גבוהה יהיה יותר אמין, יותר נוח ויותר בטיחותי, ולא יהיה לך עניין של למכור ולקנות בעוד שנה - שנתיים.

תביא בחשבון שכל יום במוסך וכל החלפת רכב עולים לך כסף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...