Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דירוג אשראי אישי

SniR89
שימו לב! השרשור הזה בן 1811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שרוצה להוציא את הדוח האישי שלו ( בחינם פעם בשנה ), יכול דרך האתר הזה אחרי הרשמה קצרה:

https://www.creditdata.org.il/

בהצלחה לכולם :-D

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חודש מאוחר יותר...

סיקרן אותי הדירוג כי צצה לי פרסומת של אפליקציה שטוענת שהיא מציגה את הדירוג אשראי, האפליקציה נקרעת קפטן קרדיט, הרישום באמצעות פרטי אשראי (אישית לא נרשמתי עם זה) או לפי ת.ז. ותאריך הנפקה.

נרשמתי, מקבלים דירוג מספרי בין 0 ל 1000, על פניו יש לו את כל הנתונים הרלונטיים מצד שני אצלי הכל דרך הבנק, אם זה אשראי, הלוואות וכו', אין לי אפילו אשראי חוץ בנקאי.

למיטב הבנתי אין סולם דירוג אחיד של ישראל אלא כל חברה מקבלת את הנתונים ומבצעת דירוג למתן הלוואה או כל דבר אחר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים הגולמיים נאספים כאמור על ידי בנק ישראל, והם אחידים.

אותם אתה יכול לראות באחד הקישורים למעלה.

אותם יכולה לקבל כל לשכת שירות שהוסמכה לכך , ולקבוע לך דירוג (ניתוח של הנתונים ) לפי ההחלטות שלה.

כמובן שהלשכה תרצה שהדירוג יהיה כמה שיותר קרוב למציאות. (אחרת הלקוחות לא ישתמשו בה )

ולכן כנראה לא נראה אדם שבחברה אחת הוא מעולה ובשני גרוע.

אבל כנראה יהיו ניואנסים קטנים במקרים מסוימים.

גם בשוק ההון כיום ישנם שני דירוגים (שאני מכיר , יכול להיות יותר ) לאגרות חוב (בעצם דירוג חוב של חברות )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...