Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט בלייזר חוזר, סוג של

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במהלך סוף השבוע שברולט חשפו דור חדש לבלייזר, שהוחלף בזמנו ע"י הטריילבלייזר. אבל הטריילבלייזר עדיין נמכר, והבלייזר הוא ג'יפון (עם מרכב אחוד) ולא רכב שטח (עם שלדת סולם), ו... בקיצור, כל הפרטים בכתבה של יואב.

שברולט-בלייזר-1.jpgשברולט-בלייזר-2.jpgשברולט-בלייזר-5.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסלחו לי שונאי המותג ושונאי טרנד הג'יפונים - אבל אני חושב שהוא נראה מעולה.

רק את זה אני לא מבין:

בתור קרוסאובר Midsize הממוצב בין האקווינוקס לטרווארס ופחות או יותר במקביל לאקספלורר של פורד.

אני תמיד חשבתי שהטראוורס ממוצב מול האקספלורר, לא?

גם מבחינת גודל וגם מבחינת רמת מחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם, אבל בערך, לא בדיוק.

הטראוורס יותר ארוך מהאקספלורר ב-20 ס"מ באורך הכללי ובבסיס הגלגלים, והוא Full Size שממוצב יותר מול האקספדישן. אבל האקספדישן ארוך ב-13 ס"מ מהטראוורס (5.33 סה"כ), ומי שיותר מתאים בגודל לעמוד מול הטראוורס הוא בכלל הפלקס (5.17), אבל הוא הרבה פחות SUV מהאחרים, ופורד יכולים לקרוא לו Luxury SUV כמה שבא להם. ולשברולט יש את הטאהו, שיקר מהטראוורס (30 מול 47 אלף דולר), אבל הוא בערך באותו גודל, ואת הסאברבן, שהוא מתחרה יותר טבעי של האקספדישן, אבל הוא בתורו ארוך בעוד 37 ס"מ מהאקספדישן (5.70), אז בשביל זה לפורד יש את האקספדישן מקס...

בקיצור, כמו שאתה יכול להבין, הקטגוריות בארה"ב הרבה יותר גמישות מאשר באירופה (והרבה הרבה הרבה יותר מבולגנות), אז קצת קשה למצוא מקבילה מדויקת בין שתי חברות. אם שברולט היו מואילים בטובם לשחרר מידע על המידות של הבלייזר, היינו יכולים להיות יותר חכמים, אבל כאמור בכתבה, זה יותר ניחוש מושכל מכל דבר אחר.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחו דגם שמיוצר ברצף מ-1969, ברובם הגדול באופן מוצלח ממש.

היכו, השפילו, אנסו, רצחו ותלו את הגופה בבגדים של קוקסינל.

ואני עדין בניסוח.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחו דגם שמיוצר ברצף מ-1969, ברובם הגדול באופן מוצלח ממש.

היכו, השפילו, אנסו, רצחו ותלו את הגופה בבגדים של קוקסינל.

ואני עדין בניסוח.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

הוא היה מפלצת זוללת דלק עם פלסטיקה כל כך גרועה ומתפרקת.

לא אוהב את שברולט ולא את המזגן אשכים הזה.

לא חסר ג'יפים טובים בשוק,שילמדו להעתיק.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלייזר המיתולוגי זו קונספירציה של תעשיית הנפט האמריקאית, אני חושב שפעם חטפתי ממנו מחלת ים בטיול לים המלח, לא מהנפט, מהבולמים אבל הוא היה כייפי. אני משער שלחדש בחרו את השם בגלל הפופולאריות של ירחון בלייזר ולא שום דבר אחר, רכב יפה, ככל שימכרו יותר יחידות, נראה פחות יתושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשו אותו כי עושים המשך למבצע סבתא. קרמבו יצא לפנסיה ולקח איתו את הבלייזר המקורי. עידן רצה כל כך ג'יפ אבל כרש"גד בצופים לא אישרו לו רכב לא ירוק, אז זה מה שיצא

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקדימה ומבפנים הרכב ניראה מצויין לדעתי, רק המראה מאחור ניראה יפני מידי לדעתי וזה הורס לרכב "אמריקאי" כמו הבלייזר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המיצוב, לדעתי הבלייזר ממוצב מול פורד אדג' - שזה חמישה מושבים יותר גדולים מכלים כמו קוגה ואקווינוקס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...