Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האים אמריקאית שותה דולק ????

doctor99
שימו לב! השרשור הזה בן 7026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט להחליף את האוטו שלי ( בלנו ) לרכב אמריקאי ( שברולט קורסיקה) ,

הנסיעות שלי הולכות להיות עכשיו ארוכות ,120 K ביום אולי יותר בכביש מהיר ,

הביטיחות היא זו שמעניינת אותי , בסוזוקי הרכב עשויי "מניילון" ,

עכשיו הבלנו שלי אוכלת בנסיעה על 100 110 ,1 ל 11 קילומטר

כמה מנוע 2200 יעשה לי

תודה

דוקטור למחשבים

www.0544355275.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב דוקטור,

השאלה היא האם הקורסיקה היא אכן רכב בטיחותי? האם לא תמצא רכב אחר שעונה לקריטריון הנ"ל, אולי אפילו יותר חסכוני ואחרון - גם מהנה? אני לא רוצה לנפנף תמיד עם הקסארה שלי, אבל הייתי בשנה שעברה בדיוק באותה סיטואציה שלך עכשיו ולחמי יש קורסיקה. הוא המליץ לי עליה בחום (??) ואמר שלשכן שלו בעבודה יש גם אחת כזו, למכירה. לאחר הרבה (הרבה מאד!) בדיקות ותחקירים רכשתי סיטרואן קסארה בנזין, אוטומטית, מאובזרת עם ה-כ-ו-ל ויותר בטיחותית (לפחות לפי תחקירים מחו"ל). אני יודע שגם יותר חסכונית. לרגע אני לא מצטער! דרך אגב, תוכל בקלות למצוא קסארה דיזל (טורבו) חסכונית שהיא, אם תערוך חיפוש, רכב מהנה ואמין.

שיהיה לך בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בטיחות זה מה שחשוב לך רד מהקורסיקה.

תן לנו פרטים לגבי הרכב וננסה למצוא לך את הרכב המתאים:

תקציב, גיר, אמינות, בטיחות, צריכת דלק, נסה לדרג מה חשוב לך ולפרט כמה שיותר ואפשר יהיה לעזור לך.

בכל מקרה, רד מהקורסיקה, בטוחה היא לא, חסכונית גם לא ממש.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאתה טועה, הסוזוקי בלנו לא עושה 1 :11. זה הרבה מאוד.

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תתחילו להשוות בטיחות בכלי רכב משנים שונות...? אל תשכחו שמבחני ריסוק הם לא הכל.

לדעתי, צריכת הדלק של הקורסיקה תהיה דומה למה שאתה מציין, בערך 1:10, שזה סביר גם לבלנו.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורסיקה 2.2 עשיתי כבר נסיעה לאילת - וצריכת הדלק היתה 13.5 קמ לליטר.

גם בגרנד לאונה האוטומטית שהיתה לנו בבית תצרוכת הדלק היתה זהה מחוץ לעיר בנסיעה רגועה באחת הנסיעות שעשיתי לצפון (בנסיעות אחרות שלא נהגתי רגוע ב-כ-ל-ל, זה ירד ל 10 קמ לליטר !).

ראשית, הבאלנו שלך נשמעת זללנית דלק או שאתה פשוט לא נוהג רגוע מחוץ לעיר ומאלץ את הרכב בהחלפות הילוכים תכופות וטורים גבוהים יותר.

שנית, הבטיחות הפאסיבית של שתיהן נמוכה מאוד והבטיחות האקטיבית של הקורסיקה גרועה גם כן.

אם אתה מעוניין במשהו מודרני יותר ובטיחותי יותר פאסיבית, כדאי שתפרט תקציב ונוכל להמליץ על חלופות טובות יותר מהבאלנו. על כל פנים, עובי הפח לא קובע את הבטיחות של הרכב - יכול להיות שלקורסיקה קיימת אותה רמת בטיחות פאסיבית כמו בבאלנו למרות שהפח שלה יותר עבה והיא משמעותית יותר כבדה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:? הקורסיקה מוציאה שם רע לאמריקאיות לדעתי. רכב מיושן, בעיות אמינות, סחירות נוראית (אפילו בסגמנט של האמריקאיות) ולא בטוחה בכלל! - מי אמר שכן?

מצד שני גם הבאלנו לדעתי אינה פנינה ולא הייתי רוצה לבלות בה 120 ק"מ ביום (אני עושה 150 ק"מ ביום באימפלה ומדבר מנסיון רע עם אותן נסיעות בקורולה 99).

שקול אלטרנטיבות אחרות שאינן חייבות להיות אמריקאיות. כמו שאמרו לפניי המרחקים שאתה מתאר מצדיקים דיזל בחישוב שנתי.

אולי תשתף בטווח המחירים והדרישות המדויקות ובכך תאשפר לחברי הפורום לתת לך עצות של ממש.

בהצלחה, :-)

גדי

"הצלחה פירושה לעבוד בחריצות שמונה שעות ביום, עד שתקבל קידום ותוכל לעבוד שתיים-עשרה שעות ביום." (רוברט פרוסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרויות הם להחליף את הסוזוקי ברכב אחר , הסוזוקי הוא שנת 97 אוטומט

כמה שאני יקבל על הרכב אני רוצה להשקיע על רכב אחר

( סליחה שלקח לי זמן להשיב על התקציב פשוט הרבה עבודה ....)

דוקטור למחשבים

www.0544355275.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש ברכב?

ממה שהבנתי מהת'רד זה נוחות ובטיחות

בארופאיות כמו מגאן גולף ופוקוס תמצא את המירב

החברות אמריקאיות היו בונים רכבים עם מנועים ארכאיים,ומתלים שמרגישים כמו ספינת משא

רק לאחרונה זה השתפר עם הליין החדש של שברולט.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

120K ביום ? בטיחות אקטיבית ופאסיבית? נוחות בנסיעות ארוכות?

VAG TDI !

מגוון דגמים מבית היוצר של וולקסווגן-אודי-סיאט-סקודה עם מנוע ה- 1.9TDI על מגוון הספקיו השונים.

ניתן למצוא את הדגמים הישנים גם בתקציב נמוך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בטיחות זה מה שחשוב לך רד מהקורסיקה.

תן לנו פרטים לגבי הרכב וננסה למצוא לך את הרכב המתאים:

תקציב, גיר, אמינות, בטיחות, צריכת דלק, נסה לדרג מה חשוב לך ולפרט כמה שיותר ואפשר יהיה לעזור לך.

בכל מקרה, רד מהקורסיקה, בטוחה היא לא, חסכונית גם לא ממש.

גיא

לא בטיחותית ?

עמדתי ברמזור, בחור שנכנס בי ב 120 קמ"ש (מד האוץ נתקע על 130) וכל שהרגשתי , היה קפיצה קלה ברדיו דיסק...

מאוחר יותר נתגלה שהאיביזה שנכנסה בי קיבלה את הרדיאטור לאיזור השמשה, ולי.... בקושי הטמבון נשבר ו הבקלית. (וכמובן שלושת סופגי האנרגיה שיש באמריקאיות מסוג זה)

יש לציין שאני נהגתי בטמפאסט שנת 92, ולא בקורסיקה. אך זה כמעט אותו רכב.

אגב, המנוע היה 3100 , ואכל 1:9 , אבל נוח מאוד , לעומת זאת מאוד לא אמין לצערי :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מכיר מישהו שהתהפך עם ג'אסטי ויצא בלי שריטה. האם זה אומר שהיא בטוחה? לא. זה אומר שהיה לך מזל, והרבה. אגב היה לך גם עיוות בגג לא? בכל מקרה הרכב הושבת אח"כ. אבל בגלל המקרה הזה להפוך אותו לבטוח - ממש לא.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...