Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום הסתיים מירוץ ההולילנד 1000 לשנת 2018 - מה דעתכם?

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

על כך אין חולק. ואני נאלץ (לצערי) להסכים איתך שאם האירוע היה גלוי, הוא גם היה האחרון.

מה שנותר הוא שמי שיודע- נהנה, ומי שלא, ממילא לא יחסר לו.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עשיר, אבל יכל להבין אותם לגמרי. אם נגלה מודעות עצמית, נוכל להבין למה אירועים מסוג זה מסווגים, כנ''ל מועדוני רכב מסוימים וימי מסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מה דעתכם? האם המירוץ מקדם את התחום המוטורי ואהבת הרכב בישראל, ואולי גם את תדמיתה של ישראל בקרב האלפיון העליון העולמי, או שהוא גחמה פרטית שאין לתת לה יד ציבורית כמו לשריין שטחי כינוס כמו באתר העתיקות בקיסריה?"

לדעתי, המירוץ (יותר TOUR מאשר מירוץ) בהחלט מקדם את התרבות המוטורית בישראל, עצם העובדה שאנשים עוצרים שואלים ומתעניינים, הנראות של הרכבים (קשה לפספס כמות גדולה של רכבים יחודיים) - כל אלו גורמים לציבור הרחב לראות את העולם המוטורי מזוית נוספת, ואוליי להיפתח לעולם הזה.

לעניין התדמית, אם השנה הגיעו 70+ רכבים, שזה יותר מכפול מהפעם הקודמת, והיו כאלו שנשארו ברשימת הממתינים, לדעתי זה מדבר בעד עצמו.

אלו היו שני הגרושים של הדעה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר טיול חוויתי מאשר מירוץ.

ואני בהחלט יכול להבין את מארגני המירוץ, כשאני מגיע עם הרכב שלי למפגשים אני תמיד חייב להיות עם חצי מבט על הרכב כדי שאיזה נסיך לא יקח לעצמו סמל למזכרת.

ותמיד הרכב מתמלא בסימני ידיים שמנוניות, גורם לי לא להוציא את הרכב מהחניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הפעם השנייה שההולילנד יוצא לדרך, וכמו בפעם הראשונה, גם עכשיו, לדעתי אירוע כזה תורם לישראל בהרבה מאוד אופנים. אפרט את דעתי.

מהרגע שהמכולות עם המכוניות (השתתפו השנה כ-80 מכוניות) מגיעות לנמל בישראל מדינת ישראל מתחילה להרוויח, מלונות, ומסעדות בעיקר בפריפריה מרוויחים, כמונגם אתרים שונים.- ומדוע לא?

זהו אירוע גיוס כספים (בישראל זה נקרא צדקה אבל זה ממש לא הקונטקסט) לארגונים שונים שעבודתם קודש.

בישראל תרבות גיוס הכספים לעומת שאר מדינית העולם בפער זהה לתרבות המוטורית הקלאסית, כך שלא פלא שעד עתה בשרשור איש לא התייחס לנקודה חשובה זו.

הידעתם שלכמעט כל אדם בבריטניה יש הוראת קבע של £2 לעמותה כמו water aid הבינל, או לעמותה מקומית באזור מגוריו?

כשמבקשים תרומה בארץ זה ישר נתפס כשנור.

נקודה נוספת- האירוע הזה מאורגן בישראל. עלויות הארגון והזמן הנדרש הם כנראה גבוהים לאין שיעור ממה שאני יכול לדמיין. עכשיו מספיקה התלקחות קטנה עם אחד מהגופים השכנים לנו בעזה, או לבנון(שמחבבים אותנו מאוד כידוע) וכל הדבר הזה מתבטל. מה אז? המכוניות לא מגיעות לישראל ב-teleport כידוע.

אז על אחת כמה וכמה לארגן דבר כזה בישראל.

נקודה נוספת- איכות הכלים המשתתפים: בישביל לראות 4 מכוניות osca אחת ליד השניה צריך להידחף בין קהל רב מאוד במילה מילייה. גם שםלא תמיד משתתפות 4 שכאלו. וזה בלי להזכיר שלושה אלפא רומיאן מלפני מחהע2.

לנצ׳יה b24 spider , טויוטה 2000גיטי ו ככ הרבה מרצדס גאלווינג קשה מאוד לראות מחוץ למפגשים מאוד ספציפיים.

קשה לראות מכוניות כאלו בתצוגה, על אחת כמה וכמה בזמן עבודה עפ 1600קמ. זה קילומטרז שלא כל בעלים ירצה לשים על מכוניתו, ועבור רבות מהן זה קילומטרז רב מאוד, בוודאי באקלים של ישראל.

סהכ ליינאפ של מכוניות מרשים בקנה מידה בינלאומי, שכל חובב רכב בישראל ישמח מאוד לראות בעיניים, או בתמונות, בטח על הרקע של נופי הארץ.

במכוניות תמכו צוות של מוסך מישראל, שלפי התמונות שראיתי, תחזקו חלק מהמכוניות, גם בשעות הקטנות של הלילה, רוח של טור אמיתי שבו הצוות הטכני עושה מאמצים גדולים כדי שכל המכוניות יוכלו להמשיך. המפגש של הבעלים של המכוניות עם מכונאים ישראלים תורם לשני הצדדים. כמה בעלי מקצוע נגעו באלפא פרה-ווארנעם 6 בוכנות בטור וסופרצ׳ארג׳ר? מעשיר גם למכונאים הישראלים כבר אמרתי.

ואם יש ילד אחד ששמע osca עוברת לידו ואחכ ירצה משהו כזה כשיגדל , על זה נאמר ברוח החג- דיינו.

אסיים ואומר שאין לי חלק בארגון של ההולילנד טור.

עריכה אחרונה על ידי 57mmStroke
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוש הערות לאלו שחושבים שהמסע ״פיספס״.

1 המסע הינו אירוע צדקה. מאות אלפי שקלים נתרמו ע״י המשתתפים למוסדות צדקה. מאות רבות.

2. יודעים לעשות את זה טוב יותר? לכו על זה.

לזרוק טענות לאויר זה זול מאד.

3. המשתתפים רובם יחזרו לארצם וידברו בשבחה של מדינת ישראל, מה רע?

בשולי הדברים אומר, שהאירוע הציבורי בנתיב היה יוזמת והפקת המארגנים, לא הצריך שקל ציבורי וכלל סדרנים שתיה וכיבוד ככל שהיה ניתן. העלות היתה מאות אלפי שקלים למפגש הזה בלבד. היו אלפי אנשים ונהנו עד מאד.אתה מכיר מפגש נוסף שמחלקים לאנשים שתיה וכיבוד בחינם ברוחב לב? אשמח ללמוד.

אלעד

אלעד, כל הכבוד על האירוע שיזמת והבאת לכדי ביצוע בארץ ישראל...

האירוע הוא אירוע אקסלוסיבי וככזה הוא חייב להיות מנוהל בצורה מאוד מסודרת כאשר מעל הכל מה שעומד לנגד עיני המארגנים הוא שמירה על יצירות האמנות על גלגלים. אני לא חובב אמנות אבל לא סביר בעיני לראות ציורים של פיקאסו או ואן גוך במתחם שאינו מבוקר ומסודר ברמה הגבוהה ביותר.

מסע הולילנד 1000 אינו תערוכה על גלגלים אלא מסע חווייתי שעושה יחסי ציבור מהמעלה הראשונה למדינה שלנו. התמונות שכולם שיתפו (כולל המשתתפים) ומה שהמשתתפים יספרו על הביקור בישראל במדינות בהן הם גרים (אנשים כאלו הם לרוב בעלי השפעה בחוגים כאלו ואחרים) עושים לישראל שירות טוב.

ישר כח!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוש הערות לאלו שחושבים שהמסע ״פיספס״.

1 המסע הינו אירוע צדקה. מאות אלפי שקלים נתרמו ע״י המשתתפים למוסדות צדקה. מאות רבות.

2. יודעים לעשות את זה טוב יותר? לכו על זה.

לזרוק טענות לאויר זה זול מאד.

3. המשתתפים רובם יחזרו לארצם וידברו בשבחה של מדינת ישראל, מה רע?

בשולי הדברים אומר, שהאירוע הציבורי בנתיב היה יוזמת והפקת המארגנים, לא הצריך שקל ציבורי וכלל סדרנים שתיה וכיבוד ככל שהיה ניתן. העלות היתה מאות אלפי שקלים למפגש הזה בלבד. היו אלפי אנשים ונהנו עד מאד.אתה מכיר מפגש נוסף שמחלקים לאנשים שתיה וכיבוד בחינם ברוחב לב? אשמח ללמוד.

אלעד

כולם מבינים היטב את האילוצים ומפרגנים.

לא מבין למה נעלבת או לקחת את זה קשה בכלל?

צא מהסרט ותהנה מאהבת העם. מגיע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה לינק לאלבום תמונות שצילם ידידי רלף חסון, שליווה את המירוץ ואת הצוות הטכני שהיה אמון על הטיפול בהכנת המכוניות לדרך ופתרון תקלות בזמן אמת.

האלבום הוא הראשון מתוך שניים או שלושה שיעלו שם בימים הקרובים.

תבלו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי סוף סוף עם סידור ועריכת התמונות של משתתפי הטור. הכל נמצא בגלריה הזו, וכרגיל כאן אני מעלה כמה דוגמאות. הוספתי סרטון DVR קצר בסוף.

40385559234_2032947d67_b.jpg

26223731517_d8a9574660_b.jpg

26223703387_67e9d6d146_b.jpg

26223696837_4d4784383b_b.jpg

40385501074_ffc902d4b3_b.jpg

[video=youtube;ZcE-kpjBqjk]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...