Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ביבוא אישי רכב (לא יוקרה) המלצות/ ניסיון

DanSm
שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה לייבא רכב ביבוא אישי לארץ, רכב ששווק בעבר (בגרסתו הקודמת), אך כעת אינו נמכר בארץ.

קראתי מדריכים רבים בנושא, ועדיין לא הצלחתי למצוא מדריך מפורט של אדם שביצע את התהליך/ המלצה לחברה שמצבעת את התהליך בתמורה לתשלום.

בנוסף, ראיתי שחברות רבות העוסקות בתחום היבוא האישי מתעסקות אך ורק ביבוא רכבי יוקרה.

אשמח אם מישהו שייבא בייבוא אישי באמצעות חברה יוכל להמליץ לי על חברה שעושה את התהליך (בה הוא נעזר) ואם מישהו ביצע את התהליך בעצמו אז אשמח לפירוט בקצרה.

אשמח לעזרה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לא לייבא, תקנה בארץ תחסוך כסף וכאב ראש.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

הוא לא ביקש ייעוץ אם כן או לא אלא מה הפרוצדורה.

דוד שלי ייבא לפני עשור וחצי 2 אופל אסטרה קארבן ידניות, ששימשו את המשפחה עד לפני כמה שנים, אברר איתו ואחזיר לך תשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור תושב חוזר, ניסיתי לייבא את הרכב האישי שלי, היה הרבה יותר זול לקנות חדש בארץ, ככלל, אתה יכול להביא רכב עד 24 חודש מיום הייצור, אתה משלם את המס על החשבונית של הרכב שלך, זא אם הרכב עולה 20k אתה תשלם עוד מס בניקוי ציון ירוק, מעבר לזה הובלה ומכס בערך 2500 דולר. אתה צריך לקבל אישור יבואן שהוא יטפל לך ברכב, ויש בדיקת מכון תקנים על ההרכב שלך. לא פלא שיש יבוא אישי רק למכוניות מאוד יקרות . אחרת זה לא משתלם. וכל מה שדוד שלך עשה לפני שנות דור זה לא רלוונטי להיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב זה?

אולי היבואן יסכים להביא לך כזה.

אם זכור לי נכון מישהו מהפורום פה פעם חפר לצ'מפיון עד שהם הביאו לו פולו GTI ידנית כשהיא עוד לא הייתה מיובאת.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב זה?

אולי היבואן יסכים להביא לך כזה.

אם זכור לי נכון מישהו מהפורום פה פעם חפר לצ'מפיון עד שהם הביאו לו פולו GTI ידנית כשהיא עוד לא הייתה מיובאת.

גיא כמובן

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה גם מוסטנגים חדשות שמגיעות ביבוא אישי, אז זה קיים. היבואן לא נותן אחריות, אבל הוא אחראי על קריאות שירות recall.

הפורד שדיברתי עליה היא פורד והיא כן מקבלת אחריות בדמות תיקון במוסכי היבואן ורבלת החזר מלא מפורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני רוצה לייבא רכב ביבוא אישי לארץ, רכב ששווק בעבר (בגרסתו הקודמת), אך כעת אינו נמכר בארץ.

קראתי מדריכים רבים בנושא, ועדיין לא הצלחתי למצוא מדריך מפורט של אדם שביצע את התהליך/ המלצה לחברה שמצבעת את התהליך בתמורה לתשלום.

בנוסף, ראיתי שחברות רבות העוסקות בתחום היבוא האישי מתעסקות אך ורק ביבוא רכבי יוקרה.

אשמח אם מישהו שייבא בייבוא אישי באמצעות חברה יוכל להמליץ לי על חברה שעושה את התהליך (בה הוא נעזר) ואם מישהו ביצע את התהליך בעצמו אז אשמח לפירוט בקצרה.

אשמח לעזרה :wink:

תבדוק עם יושופס מוטורס!

הם ממוחים.. זו העבודה שלהם! אחלה חבר'ה יכווינו אותך ויגידו לך בדיוק מה צריך.. :)

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...